1866
1
ФК Динамо

Найголовніші події минулого туру – в нашому традиційному огляді.

Розгромивши «Інгулець», «Динамо» стає недосяжним для «Шахтаря» і завойовує 16-й чемпіонський титул, причому 12-й раз - достроково.

Динамівці здобувають в загальному 8-му перемогу поспіль (м'ячі 22-2), а на своєму полі - 4-ту (м'ячі 14-1).

Безпрограшна і гольова серії киян досягають 14 матчів (+12=2).

Сергій Сидорчук стає 5-м гравцем за роки незалежності, який провів 90 матчів за «Динамо» в якості капітана (ЧУ - 55, КУ - 5, СК - 1, ЄК - 29).

35-й м'яч у складі «Динамо» забиває Артем Бєсєдін (ЧУ - 30, КУ - 3, ЄК - 2).

ФК Динамо

«Олександрія» з 12-ї спроби вперше виграє вдома у «Шахтаря».

Володимир Шаран святкує 70-ту вікторію в чемпіонатах України на посту головного тренера.

Дмитро Гречишкін стає автором 20-го голу чорно-жовто-зелених в поєдинках з помаранчево-чорними.

«Шахтар» вперше не забиває в гостях у олександрійців.

Гірники пропускають 60-й м'яч з пенальті.

«Зоря», яка втретє поспіль взяла гору над «Олімпіком» (м'ячі 8-1), святкує 200-ю вікторію в чемпіонатах України.

Безнічийна серія луганчан досягає 13 матчів (+10-3).

Чорно-біло-червоні реалізовують 5-й пенальті поспіль.

Шахаб Захеді стає автором 30-го гола «Зорі» в поєдинках з «олімпійцями».

ФК Зоря

«Олімпік» проводить 100-й матч в УПЛ на чужих полях.

Синьо-блакитні продовжують свою безвиграшну серію до 11 матчів (=2-9).

«Олімпійці» пропускають в загальному 19 матчів поспіль, піднімаючи планку особистого антирекорду, а в гостях - 13.

«Олімпік» оновлює клубне досягнення, реалізувавши 9-й пенальті поспіль.

«Колос» вперше виграє у «Ворскли», якій поступився у всіх трьох попередніх зустрічах.

Ковалівці здобувають 5-ту велику перемогу в елітному дивізіоні.

Підопічні Руслана Костишина встановлюють новий особистий рекорд, не знаючи поразок 7 матчів поспіль (+4=3).

«Колос» проводить 10-й сухий матч у цьому сезоні.

Денис Костишин на 316-й хвилині перериває безгольову серію ковалівців у поєдинках з полтавчанами.

М'яч, забитий Євгеном Смирним, стає 300-м, пропущеним командами Юрія Максимова в УПЛ.

Голкіпери «Ворскли» виграють 31-шу пенальтійську дуель і повторюють рекорд ліги, що належить «Маріуполю».

«Львів», який вперше взяв гору над «Десною» в рідних стінах, святкує в загальному 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 5-1), а на своєму полі - 4-ту (м'ячі 8-3), оновлюючи клубне досягнення.

Підопічні Анатолія Безсмертного встановлюють два особистих рекорди, продовживши гольову серію до 6 матчів, а суху домашню - до 240 хвилин.

«Десна» заробляє третю поспіль «баранку» в гостях (м'ячі 1-8).

Олександр Рябоконь зазнає 60-ї поразки в чемпіонатах України.

Олексій Гуцуляк перериває рекордну пенальтійську серію чернігівців з 13 результативних ударів з «точки» поспіль.

20-й матч у чемпіонатах України на посту головного тренера «Дніпра-1» проводить Ігор Йовічевіч (+8=4-8, 31-28).

Синьо-біло-блакитні вдесяте в цьому сезоні не пропускають на своєму полі.

Дніпряни вперше не реалізовують пенальті в елітному дивізіоні, перервавши свою серію з 10 точних ударів з «точки».

«Минай» зазнає третьої поспіль поразки на чужих полях (м'ячі 0-6).

Безвиграшна гостьова серія закарпатців досягає 12 матчів (=4-8), а безгольова виїзна - 616 хвилин.

«Рух» здобуває 1-шу перемогу в гостях у елітному дивізіоні (в 11-й грі).

Суха серія жовто-чорних досягає 300 хвилин

«Маріуполь» 10-й раз залишається на «сухому пайку» в цьому сезоні.

300-й матч у чемпіонатах України проводить Тарас Степаненко («Шахтар»), 150-й - Євген Банада («Олександрія»), 100-й - Роман Карасюк («Рух»), 1-й - Хеннос Асмелаш («Інгулець» ) і Іван Нестеренко («Ворскла»).

60-й м'яч у прем'єр-лізі забиває Віктор Циганков, 20-й - В'ячеслав Чурко, 1-й - Василь Рунич (в 3-й грі) і Ілля Забарний (в 18-й).

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Андрій Борячук («Рух»).

6-й дубль в українських чемпіонатах робить Віктор Циганков.

9-й пенальті з 13 реалізовує Дмитро Гречишкін, 8-й з 8 - Владлен Юрченко.

ФК Зоря

Вперше не забиває з «точки» В'ячеслав Чурко, який раніше 6 раз відзначився з одинадцятиметрової позначки.

10-й сухий матч в УПЛ проводить Валерій Юрчук, 1-й - Владислав Кучерук (в 5-й грі).

2-гу червону картку в кар'єрі отримує Сергій Чоботенко, 1-шу - Володимир Якимець (в 24-й грі).

70-й «гірчичник» заробляє для своєї команди в нинішньому сезоні Олексій Довгий («Львів»), 60-й - Євген Банада («Олександрія»), Анатолій Нурієв («Минай) і Ярослав Мартинюк («Рух»).

50-й раз призначає пенальті у чемпіонатах України арбітр з Києва Євген Арановський, 20-й - запорожець Максим Козиряцький.