Чемпіонат світу зі снукеру: О'Салліван склав повноваження

В 1/8 фіналу Ронні програв Ентоні МакГіллу

7902
4

В англійському Шеффілді закручується сюжет чемпіонату світу зі снукеру. Прийшла пора поєдинків 1/8 фіналу.

Чинний чемпіон світу Ронні О'Салліван припинив боротьбу у другому раунді. Він не зміг пробитися до чвертьфіналу, поступившись Ентоні МакГіллу в неймовірно напруженому і драматичному поєдинку.

О'Салліван почав поєдинок дуже потужно. Серії в 81, 105 і 138 очок дозволили йому вийти вперед - 4:1. Однак шотландець і не подумав здаватися: він виграв три фрейми підряд, і першу сесію суперники завершили з рахунком 4:4. При цьому в сьомій партії Ентоні зробив спробу набрати максимум, але не забив 13-й червоний.

Після великої перерви здалося, що Ронні чи то захворів, чи то не прокинувся. МакГілл виграв (з урахуванням першої сесії) 7 фреймів поспіль! І ось уже 4:1 перетворилися на 4:8, а потім і на 5:10. Правда, заключний фрейм сесії залишився за О'Салліваном - 10:6 на користь Ентоні.

Прийшла черга Ронні показувати свої бійцівські якості. І йому це вдалося! Він взяв п'ять (а з урахуванням попередньої сесії - і всі шість) партій поспіль і не тільки наздогнав суперника, а й вийшов вперед - 11:10. Відбувсявся обмін фреймами, і О'Салліван опинився за крок від перемоги - 12:11. Тут у будь-кого опустилися б руки: розгубити таку перевагу в матчі з таким сильним суперником здатний кожен. Але не кожен збереже при цьому психологічну стійкість і впевненість в своїх силах. МакГіллу це вдалося. Він оформив серію в 136 очок і зрівняв рахунок. А у вирішальній партії, коли Ронні вів у рахунку 42:0, Ентоні все ж отримав свій шанс і не впустив його. Він набрав 85 очок за підхід, очистивши стіл, і пробився до чвертьфіналу - 13:12 на користь шотландця!

На жаль, О'Салліван не зможе в цьому році повторити досягнення Стівена Хендрі, який вигравав чемпіонат світу сім разів. Ронні поки залишається шестиразовим тріумфатором Крусіблу. А МакГілл, на рахунку якого тільки два титули (Indian Open 2016 і Shoot Out 2017), після матчу назвав цю перемогу кращою в своїй кар'єрі.

Крім цієї зустрічі, почалися ще кілька поєдинків 1/8 фіналу. Кайрен Вілсон веде в матчі з Баррі Хокінсом 9:7, з таким же рахунком Ніл Робертсон лідирує у зустрічі з Джеком Лісовським. Марк Вільямс випереджає Джона Хіггінса після першої сесії - 5:3.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (17-22 квітня):

Ронні О'Салліван  – Марк Джойс  – 10:4
Ентоні МакГілл  – Рікі Волден  – 10:5
Дін Цзюньхуей Стюарт Бінем  – 9:10
Стівен Магуайр Джеймі Джонс  – 4:10
Джон Хіггінс  – Тянь Пенфей  – 10:7
Марк Вільямс  – Сем Крейгі  – 10:4
Марк Аллен  – Лю Хаотянь  – 10:2