Стали відомі суддівські призначення 23-го туру УПЛ

Катерина Монзуль буде арбітром VAR на матчі «Динамо» – «Інгулець»

Стали відомі суддівські призначення 23-го туру УПЛ
© УАФ. Катерина Монзуль

В українській Прем'єр-лізі визначилися з іменами арбітрів, які працюватимуть на матчах 23-го туру чемпіонату. Зустріч між київським «Динамо» і «Інгульцем» обслужить бригада рефері на чолі з Миколою Балакіним, а Катерина Монзуль буде арбітром VAR.

23 лютого, п'ятниця

«Маріуполь» – «Рух» – Віталій Романов (Дніпро)

24 квітня, субота

«Колос» – «Ворскла» – Ігор Пасхал (Херсон), арбітр VAR – Віктор Копієвський (Кропивницький)

«Дніпро-1» – «Минай» – Юрій Іванов (Донецька область), арбітр VAR - Андрій Коваленко (Полтава)

«Львів» – «Десна» – Євген Арановський (Київ)

25 квітня, неділя

«Зоря» – «Олімпік» – Максим Козиряцький (Запоріжжя)

«Олександрія» – «Шахтар» –- Сергій Бойко (Київська область), арбітр VAR – Денис Шурман (Київська область)

«Динамо» – «Інгулець» – Микола Балакін (Київська область), арбітр VAR – Катерина Монзуль (Харків)

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Комітет арбітрів УАФ

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 10:34
    +2
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:57
    Если Пасхал продолжает судить, значит его не наказали за грубые ошибки, повлиявшие на результат встречи Александрия-Заря... Я начинаю сомневаться в своем зрении и знании Правил игры в футбол.
    Так для этого весь этот кибишь с Луческу и пустили в СМИ.
    По обеим играм ошибок куча, но все замяли и ультрас на первое место поставили.
    u6464u
    online
      u6464u, 23.04.2021 09:46
    +3
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:57
    Если Пасхал продолжает судить, значит его не наказали за грубые ошибки, повлиявшие на результат встречи Александрия-Заря... Я начинаю сомневаться в своем зрении и знании Правил игры в футбол.
    Завидуйте молча, люди заработали немного, поделились с кем надо, все довольны, все смеются, это вам УПЛ базар лига, с футболом общего ни чего нет, здесь свои игры.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.04.2021 08:57
    +5
    Если Пасхал продолжает судить, значит его не наказали за грубые ошибки, повлиявшие на результат встречи Александрия-Заря... Я начинаю сомневаться в своем зрении и знании Правил игры в футбол.
    zzg77
    online
      zzg77, 23.04.2021 08:17
    +2
    Она уже для Динамо как мозоль!
    SportsMan
    online
      SportsMan, 23.04.2021 07:48
    +4
    Про Динамо можно было и не писать. Все и так знают, что постоянно будут Монзуль и Балакин.
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 07:32
    +3
    Наказали или наградили?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 23.04.2021 08:57
    +5
    Если Пасхал продолжает судить, значит его не наказали за грубые ошибки, повлиявшие на результат встречи Александрия-Заря... Я начинаю сомневаться в своем зрении и знании Правил игры в футбол.
    SportsMan
    online
      SportsMan, 23.04.2021 07:48
    +4
    Про Динамо можно было и не писать. Все и так знают, что постоянно будут Монзуль и Балакин.
    u6464u
    online
      u6464u, 23.04.2021 09:46
    +3
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:57
    Если Пасхал продолжает судить, значит его не наказали за грубые ошибки, повлиявшие на результат встречи Александрия-Заря... Я начинаю сомневаться в своем зрении и знании Правил игры в футбол.
    Завидуйте молча, люди заработали немного, поделились с кем надо, все довольны, все смеются, это вам УПЛ базар лига, с футболом общего ни чего нет, здесь свои игры.
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 07:32
    +3
    Наказали или наградили?
    avk2307
    online
      avk2307, 23.04.2021 10:34
    +2
    Владимир Копяк, 23.04.2021 08:57
    Если Пасхал продолжает судить, значит его не наказали за грубые ошибки, повлиявшие на результат встречи Александрия-Заря... Я начинаю сомневаться в своем зрении и знании Правил игры в футбол.
    Так для этого весь этот кибишь с Луческу и пустили в СМИ.
    По обеим играм ошибок куча, но все замяли и ультрас на первое место поставили.
    zzg77
    online
      zzg77, 23.04.2021 08:17
    +2
    Она уже для Динамо как мозоль!