Світоліна завдала поразки Кербер в двох сетах на турнірі в Штутгарті

Українка в сьомий раз поспіль обіграла німкеню, екс-першу ракетку світу

Світоліна завдала поразки Кербер в двох сетах на турнірі в Штутгарті
© Getty Images/Global Images Ukraine. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA 5) вдало розпочала боротьбу на грунтовому турнірі WTA 500 в Штутгарті.

У другому колі суперницею українки, яка отримала від організаторів четвертий номер посіву, була екс-перша ракетка світу Анжелік Кербер з Німеччини (WTA 26).

Світоліна завдала поразки Кербер в двох сетах – 7:6 (7:4), 6:3. Матч тривав 1 годину 34 хвилини.

Українка в сьомий раз поспіль обіграла німкеню, екс-першу ракетку світу (особистий рахунок став 9–5 на користь Еліни).

WTA 500. Штутгарт (Німеччина)

Жінки, друге коло

Еліна Світоліна (Україна) [4] – Анжелік Кербер (Німеччина) – 7:6 (7:4), 6:3

В 1/4 фіналу українка гратиме проти Петри Квітової з Чехії [7], яка завдала поразки Марії Саккарі з Греції в трьох сетах – 6:3, 3:6, 6:3.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(23 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Нестор
    online
      Нестор, 23.04.2021 09:53
    0
    нанесла принесла
    Свитолина опять выиграла у Кербер и всё
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 22.04.2021 21:49
    +5
    Еліна! Додати до гри 10 ейсів у кожному матчі! Хай щастить!
    Валерий Друца
    online
      Валерий Друца, 22.04.2021 21:33
    +6
    Так бы и завтра улучшить статистику с Петрой! Удачи Элинке!
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 22.04.2021 21:30
    +2
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.04.2021 21:29
    +6
    Якісна гра, хороша розминка перед Петрою. Успіхів в подальшому.
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 22.04.2021 21:29
    +8
    молодець Элінка!Корт зовсім не такий як у Чорноморську ,більш жорсткий.Удачи в наступному матчі!
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 22.04.2021 21:27
    +8
    Сподобалась гра Світоліної. У першому сеті Кербер постійно відігрувалась, але не відчувалось безнадійності, а навпаки - спокій. З перемогою!
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:27
    +10
    Як на мене - найкращий матч Еліни в сезоні, враховуючи результат, рівень суперниці і гру Світоліної!!!
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:27
    +10
    Як на мене - найкращий матч Еліни в сезоні, враховуючи результат, рівень суперниці і гру Світоліної!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 22.04.2021 21:29
    +8
    молодець Элінка!Корт зовсім не такий як у Чорноморську ,більш жорсткий.Удачи в наступному матчі!
    Andrian Harandzha
    online
      Andrian Harandzha, 22.04.2021 21:27
    +8
    Сподобалась гра Світоліної. У першому сеті Кербер постійно відігрувалась, але не відчувалось безнадійності, а навпаки - спокій. З перемогою!
    Валерий Друца
    online
      Валерий Друца, 22.04.2021 21:33
    +6
    Так бы и завтра улучшить статистику с Петрой! Удачи Элинке!
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.04.2021 21:29
    +6
    Якісна гра, хороша розминка перед Петрою. Успіхів в подальшому.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
    online
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 22.04.2021 21:49
    +5
    Еліна! Додати до гри 10 ейсів у кожному матчі! Хай щастить!
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 22.04.2021 21:30
    +2
    Нестор
    online