Еліна Світоліна - Анжелік Кербер. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу другого кола на турнірі в Штутгарті

Еліна Світоліна - Анжелік Кербер. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© ФТУ. Еліна Світоліна

22 квітня перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) розпочне боротьбу на ґрунтовому турнірі WTA 500 в Штутгарті.
 
У другому колі суперницею українки, яка отримала від організаторів четвертий номер посіву, стане екс-перша ракетка світу Анжелік Кербер з Німеччини (№26 WTA). Зустріч відбудеться другим запуском вечірньої сесії після матчу Вондроушова - Халеп. Орієнтовний час початку поєдинку - 19:30 за Києвом.

Шлях на турнірі
Стадія  Світоліна   Кербер
1-е коло -  Горгодзе (6-2 6-2) №215 WTA
 
Раніше дівчата грали між собою 13 разів, українка виграла 8 матчів, в тому числі і шість останніх.
 
У наступному колі переможниця зустрічі змагатиметься з сьомою сіяною Петрою Квітовою з Чехії (№10 WTA).

РОЗКЛАД ДНЯ

ТУРНІРНА СІТКА

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.04.2021 22:04
    +1
    olya403, 22.04.2021 21:22
    З перемогою і гарною подачею на матч!
    Мені сподобалася гра, були гарні розіграші, особливо в першому сеті. А то я трошки подивилася вчора Кирстя-Потапова і сьогодні Кудерметова-Канепі - то там просто кров з очей.
    тут треба враховувати той факт, що в Стамбулі трохи м'якше покриття, звідси і часом неочікувані відскоки м'яча, і там грають на відкритих кортах, а це впершу чергу вітер та сонце. Тому там сам рівень тенісу не може бути на рівні Штутгарта, де умови просто ідеальні
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.04.2021 21:24
    0
    relax-1984, 22.04.2021 20:09
    Гланьте на мышечную массу немки - машина...
    Євробляха
    Леонид Бугаренко
      Леонид Бугаренко, 22.04.2021 21:24
    +1
    Дбайливу фрау перемагає наша панянка! Усіх з перемогою Еліни, далі буде!
    olya403
    online
      olya403, 22.04.2021 21:22
    0
    З перемогою і гарною подачею на матч!
    Мені сподобалася гра, були гарні розіграші, особливо в першому сеті. А то я трошки подивилася вчора Кирстя-Потапова і сьогодні Кудерметова-Канепі - то там просто кров з очей.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:18
    +3
    tima fialko, 22.04.2021 21:14
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    Їй просто 33. Найкраща форма і спортивний вік просто позаду. Але гру показала чудову.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:16
    +7
    Всіх з перемогою!
    Дякую Михайлівні за чудову рівну гру без нервів і валідолу, а Енджі за гідний опір.
    Суперова подача на матчпойнті!
    Квітова пішла покурити)))
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:16
    +1
    tima fialko, 22.04.2021 21:14
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    ти перший сет бачив взагалі?
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:15
    +2
    Як на мене - найкращий матч Еліни в сезоні, враховуючи результат, рівень суперниці і гру Світоліної!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 22.04.2021 21:14
    +1
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    Lazio
      Lazio, 22.04.2021 21:13
    +1
    Умнічка!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Валерий Друца
    online
      Валерий Друца, 22.04.2021 21:01
    -2
    Stanislav Matusevych, 22.04.2021 20:58
    На жаль, не зможу додивитися, але сподіваюсь, що переможна серія Еліни проти Кербер триватиме.
    Все к этому идёт. 7-й, кажется, матч!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.04.2021 20:58
    +7
    На жаль, не зможу додивитися, але сподіваюсь, що переможна серія Еліни проти Кербер триватиме.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:54
    +1
    Ламбада))))
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:48
    +2
    relax-1984, 22.04.2021 20:44
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    Мені подобається як вони обидві грають - хороша, рівна боротьба. І Еліна добре налаштована, тримає концентрацію увесь матч, без спадів.
    relax-1984
      relax-1984, 22.04.2021 20:44
    +2
    Elis, 22.04.2021 20:41
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    Валерий Друца
    online
      Валерий Друца, 22.04.2021 20:42
    -1
    Все будет хорошо!(...и они поженятся!)
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:41
    +4
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    sarra2008
      sarra2008, 22.04.2021 20:40
    +2
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:34
    +3
    Хороший вкорочений
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:29
    +3
    Lazio, 22.04.2021 20:28
    Мяч попав в лінію!!!!!!!!!!! Суки!!!
    Мені здається це вже навіть вдруге. Бо і ейс був.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:16
    +7
    Всіх з перемогою!
    Дякую Михайлівні за чудову рівну гру без нервів і валідолу, а Енджі за гідний опір.
    Суперова подача на матчпойнті!
    Квітова пішла покурити)))
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.04.2021 20:58
    +7
    На жаль, не зможу додивитися, але сподіваюсь, що переможна серія Еліни проти Кербер триватиме.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:41
    +4
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    Lazio
    online
      Lazio, 22.04.2021 20:28
    +4
    Мяч попав в лінію!!!!!!!!!!! Суки!!!
    grifon
    online
      grifon, 22.04.2021 19:44
    +4
    На перший, другий – розподілись
    sirjoga
      sirjoga, 22.04.2021 19:36
    +4
    Так так, всі вболівальники вже на місці?
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:18
    +3
    tima fialko, 22.04.2021 21:14
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    Їй просто 33. Найкраща форма і спортивний вік просто позаду. Але гру показала чудову.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:34
    +3
    Хороший вкорочений
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:29
    +3
    Lazio, 22.04.2021 20:28
    Мяч попав в лінію!!!!!!!!!!! Суки!!!
    Мені здається це вже навіть вдруге. Бо і ейс був.
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 20:29
    +3
    Морально-вольові виходять на перший план при загалом рівній грі.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.04.2021 20:17
    +3
    Кербер поки краще грає
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:15
    +2
    Як на мене - найкращий матч Еліни в сезоні, враховуючи результат, рівень суперниці і гру Світоліної!!!
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:48
    +2
    relax-1984, 22.04.2021 20:44
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    Мені подобається як вони обидві грають - хороша, рівна боротьба. І Еліна добре налаштована, тримає концентрацію увесь матч, без спадів.
    relax-1984
    online
      relax-1984, 22.04.2021 20:44
    +2
    Elis, 22.04.2021 20:41
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    sarra2008
    online
      sarra2008, 22.04.2021 20:40
    +2
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:29
    +2
    Еліна традиційно останнім часом на важливих м'ячах не може додати. Тому ніби й веде в рахунку, а гейм забирає Енджі.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 19:54
    +2
    Еліні не зарахували ейс? Здавалось чітко зачепив лінію. І брейк тю-тю((
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 19:49
    +2
    Поки тактично, Еля, схоже, почувається комфортно.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.04.2021 22:04
    +1
    olya403, 22.04.2021 21:22
    З перемогою і гарною подачею на матч!
    Мені сподобалася гра, були гарні розіграші, особливо в першому сеті. А то я трошки подивилася вчора Кирстя-Потапова і сьогодні Кудерметова-Канепі - то там просто кров з очей.
    тут треба враховувати той факт, що в Стамбулі трохи м'якше покриття, звідси і часом неочікувані відскоки м'яча, і там грають на відкритих кортах, а це впершу чергу вітер та сонце. Тому там сам рівень тенісу не може бути на рівні Штутгарта, де умови просто ідеальні
    Леонид Бугаренко
    online
      Леонид Бугаренко, 22.04.2021 21:24
    +1
    Дбайливу фрау перемагає наша панянка! Усіх з перемогою Еліни, далі буде!