Элина Свитолина – Анжелик Кербер. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Штутгарте

Элина Свитолина – Анжелик Кербер. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© ФТУ. Элина Свитолина

22 апреля первая ракетка Украины Элина Свитолина (№5 WTA) начнет борьбу на грунтовом турнире WTA 500 в Штутгарте.
 
Во втором круге соперницей украинки, которая получила от организаторов четвертый номер посева, станет экс-первая ракетка мира Анжелик Кербер из Германии (№26 WTA). Встреча состоится вторым запуском вечерней сессии после матча Вондроушова – Халеп. Ориентировочное время начала поединка – 19:30 по Киеву.

Путь на турнире
Стадия  Свитолина   Кербер
1-й круг -  Горгодзе (6-2 6-2) №215 WTA
 
Ранее девушки играли между собой 13 раз, украинка выиграла 8 матчей, в том числе и шесть последних.
 
В следующем круге победительница встречи сразится с седьмой сеяной Петрой Квитовой из Чехии (№10 WTA).

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.04.2021 22:04
    +1
    olya403, 22.04.2021 21:22
    З перемогою і гарною подачею на матч!
    Мені сподобалася гра, були гарні розіграші, особливо в першому сеті. А то я трошки подивилася вчора Кирстя-Потапова і сьогодні Кудерметова-Канепі - то там просто кров з очей.
    тут треба враховувати той факт, що в Стамбулі трохи м'якше покриття, звідси і часом неочікувані відскоки м'яча, і там грають на відкритих кортах, а це впершу чергу вітер та сонце. Тому там сам рівень тенісу не може бути на рівні Штутгарта, де умови просто ідеальні
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 22.04.2021 21:24
    0
    relax-1984, 22.04.2021 20:09
    Гланьте на мышечную массу немки - машина...
    Євробляха
    Леонид Бугаренко
    online
      Леонид Бугаренко, 22.04.2021 21:24
    +1
    Дбайливу фрау перемагає наша панянка! Усіх з перемогою Еліни, далі буде!
    olya403
    online
      olya403, 22.04.2021 21:22
    0
    З перемогою і гарною подачею на матч!
    Мені сподобалася гра, були гарні розіграші, особливо в першому сеті. А то я трошки подивилася вчора Кирстя-Потапова і сьогодні Кудерметова-Канепі - то там просто кров з очей.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:18
    +3
    tima fialko, 22.04.2021 21:14
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    Їй просто 33. Найкраща форма і спортивний вік просто позаду. Але гру показала чудову.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:16
    +7
    Всіх з перемогою!
    Дякую Михайлівні за чудову рівну гру без нервів і валідолу, а Енджі за гідний опір.
    Суперова подача на матчпойнті!
    Квітова пішла покурити)))
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:16
    +1
    tima fialko, 22.04.2021 21:14
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    ти перший сет бачив взагалі?
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:15
    +2
    Як на мене - найкращий матч Еліни в сезоні, враховуючи результат, рівень суперниці і гру Світоліної!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 22.04.2021 21:14
    +1
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    Lazio
    online
      Lazio, 22.04.2021 21:13
    +1
    Умнічка!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
    Валерий Друца
    online
      Валерий Друца, 22.04.2021 21:01
    -2
    Stanislav Matusevych, 22.04.2021 20:58
    На жаль, не зможу додивитися, але сподіваюсь, що переможна серія Еліни проти Кербер триватиме.
    Все к этому идёт. 7-й, кажется, матч!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.04.2021 20:58
    +7
    На жаль, не зможу додивитися, але сподіваюсь, що переможна серія Еліни проти Кербер триватиме.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:54
    +1
    Ламбада))))
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:48
    +2
    relax-1984, 22.04.2021 20:44
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    Мені подобається як вони обидві грають - хороша, рівна боротьба. І Еліна добре налаштована, тримає концентрацію увесь матч, без спадів.
    relax-1984
    online
      relax-1984, 22.04.2021 20:44
    +2
    Elis, 22.04.2021 20:41
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    Валерий Друца
    online
      Валерий Друца, 22.04.2021 20:42
    -1
    Все будет хорошо!(...и они поженятся!)
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:41
    +4
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    sarra2008
    online
      sarra2008, 22.04.2021 20:40
    +2
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:34
    +3
    Хороший вкорочений
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:29
    +3
    Lazio, 22.04.2021 20:28
    Мяч попав в лінію!!!!!!!!!!! Суки!!!
    Мені здається це вже навіть вдруге. Бо і ейс був.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:16
    +7
    Всіх з перемогою!
    Дякую Михайлівні за чудову рівну гру без нервів і валідолу, а Енджі за гідний опір.
    Суперова подача на матчпойнті!
    Квітова пішла покурити)))
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 22.04.2021 20:58
    +7
    На жаль, не зможу додивитися, але сподіваюсь, що переможна серія Еліни проти Кербер триватиме.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:41
    +4
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    Lazio
    online
      Lazio, 22.04.2021 20:28
    +4
    Мяч попав в лінію!!!!!!!!!!! Суки!!!
    grifon
    online
      grifon, 22.04.2021 19:44
    +4
    На перший, другий – розподілись
    sirjoga
    online
      sirjoga, 22.04.2021 19:36
    +4
    Так так, всі вболівальники вже на місці?
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 21:18
    +3
    tima fialko, 22.04.2021 21:14
    Молодець Еліна,але Кербер явно не в формі.
    Їй просто 33. Найкраща форма і спортивний вік просто позаду. Але гру показала чудову.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:34
    +3
    Хороший вкорочений
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:29
    +3
    Lazio, 22.04.2021 20:28
    Мяч попав в лінію!!!!!!!!!!! Суки!!!
    Мені здається це вже навіть вдруге. Бо і ейс був.
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 20:29
    +3
    Морально-вольові виходять на перший план при загалом рівній грі.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.04.2021 20:17
    +3
    Кербер поки краще грає
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 22.04.2021 21:15
    +2
    Як на мене - найкращий матч Еліни в сезоні, враховуючи результат, рівень суперниці і гру Світоліної!!!
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:48
    +2
    relax-1984, 22.04.2021 20:44
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    Мені подобається як вони обидві грають - хороша, рівна боротьба. І Еліна добре налаштована, тримає концентрацію увесь матч, без спадів.
    relax-1984
    online
      relax-1984, 22.04.2021 20:44
    +2
    Elis, 22.04.2021 20:41
    Молодець, Еліна. І спасибі Енджі за подвійну на таї)
    Загалом хороша гра, мені подобається.
    Мені теж, Еліс! Аж приємно, бо вже забув, що то отримувати задоволення від гри Елі )))
    sarra2008
    online
      sarra2008, 22.04.2021 20:40
    +2
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 20:29
    +2
    Еліна традиційно останнім часом на важливих м'ячах не може додати. Тому ніби й веде в рахунку, а гейм забирає Енджі.
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 19:54
    +2
    Еліні не зарахували ейс? Здавалось чітко зачепив лінію. І брейк тю-тю((
    Elis
    online
      Elis, 22.04.2021 19:49
    +2
    Поки тактично, Еля, схоже, почувається комфортно.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 22.04.2021 22:04
    +1
    olya403, 22.04.2021 21:22
    З перемогою і гарною подачею на матч!
    Мені сподобалася гра, були гарні розіграші, особливо в першому сеті. А то я трошки подивилася вчора Кирстя-Потапова і сьогодні Кудерметова-Канепі - то там просто кров з очей.
    тут треба враховувати той факт, що в Стамбулі трохи м'якше покриття, звідси і часом неочікувані відскоки м'яча, і там грають на відкритих кортах, а це впершу чергу вітер та сонце. Тому там сам рівень тенісу не може бути на рівні Штутгарта, де умови просто ідеальні
    Леонид Бугаренко
    online
      Леонид Бугаренко, 22.04.2021 21:24
    +1
    Дбайливу фрау перемагає наша панянка! Усіх з перемогою Еліни, далі буде!