Футбольні сепаратисти. 15 запитань про європейську Суперлігу

Все, що потрібно знати про головну футбольну революцію 21 століття

Футбольні сепаратисти. 15 запитань про європейську Суперлігу
© thesuperleague.com

Товариші! Футбольна революція, про необхідність якої так довго говорили більшовики (хоча, пардоньте, в нашому випадку саме меншовики), відбулася! Здійснилася в недільний вечір, 18 квітня. Саме цю дату можна вважати днем ​​народження європейської футбольної Суперліги.

Сама дата обрана не випадково. «Змовники» вирішили зіграти на випередження УЄФА: 19 квітня Європейський футбольний Союз мав намір представити новий формат змагань в Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

УЄФА таки затвердив новий формат клубних турнірів. Але трюк з випередженням від босів новоявленої Суперліги вдався по повній. Практично всі світові спортивні зведення 19 квітня були присвячені саме цій темі - Суперлізі. Вона, ця тема, немов надокучливий модний мотив, звучить з усіх динаміків і прасок. На неї не тільки звернули уваги, а й прокоментували як вищі футбольні, так і не менш високі державні чини. Склалося враження, що за один лише понеділок сталося стільки футбольних подій, скільки в «неврожайні» часи не збирається і за цілий рік. Загалом, інформації дуже багато, вона з'являється фактично щогодини, причому чим далі, тим гостріше і резонансніше: на кожну «відповідь Чемберлена» знаходиться ще крутіший реверанс і хід. Давайте зараз спробуємо розкласти всі ці купи даних по поличках. Найпростіше це буде зробити в режимі питання - відповідь.

Отже, Суперліга - це хто?

На даний момент це дванадцять клубів з Англії, Іспанії та Італії. Конкретно: «Манчестер Юнайтед», «Манчестер Сіті», «Ліверпуль», «Челсі», «Арсенал», «Тоттенхем», «Реал», «Барселона», «Атлетіко», «Ювентус», «Інтер» і «Мілан».

Скільки клубів в Суперлізі має бути в підсумку?

Двадцять. З них п'ятнадцять братимуть участь в турнірі на постійній основі (тобто не будуть вилітати), а ще п'ять команд будуть змінюватися, чи то пак заходити-виходити.

Чому в Суперлізі немає німецьких і французьких клубів?

Суто візуально Ліга з приставкою Супер такою навряд чи може вважатися, якщо під її склепіннями не буде «Баварії» і «ПСЖ». Організатори СЛ запрошували мюнхенський гранд до себе на «посиденьки» (так само, як і дортмундську «Боруссію» і «Лейпциг»), але поки що німецькі колективи не мають наміру йти на такий радикальний крок. На роздуми німцям Суперліга виділила рівно місяць. «ПСЖ», може, і має намір, але це, напевно, той випадок, коли хочеться і колеться, але не можна. Справа в тому, що власник паризького клубу Аль-Хелаїфі за сумісництвом - керівний чин в УЄФА, а також пов'язаний багатомільйонними зобов'язаннями з європейським футбольним Союзом і катарським телебаченням за право транслювати матчі ЛЧ. Парижани повинні визначитися впродовж найближчих 14 днів - саме стільки їм виділили в СЛ.

В СЛ можуть грати інші клуби, не з відомої топ-п'ятірки?

Так. Подейкують, що там хотіли б бачити «Порту», ​​«Бенфіку» і «Аякс». Але це поки що непідтверджена інформація.

А «Шахтар» чи «Динамо» там, випадково, не чекають?

На жаль чи на щастя, не чекають - для СЛ ми занадто «дрібнуваті». Там, вочевидь, обмежаться представниками Західної Європи.

Коли Суперліга збирається стартувати?

Уже зовсім скоро: в серпні цього року. Відчуйте різницю: якщо УЄФА планує реорганізувати Лігу чемпіонів з сезону 2024/2025, то Суперліга збирається грати вже в найближчому сезоні.

Якою буде формула проведення Суперліги?

Двадцять команд розділять на дві групи, по десять учасників. На груповому турнірі суперники грають за коловою системою, тобто кожен з кожним. На цьому етапі команди зіграють по 18 матчів. Далі - стадія плей-оф. З двох груп в неї потрапляють безпосередньо по три кращі команди, а ті, хто зайняв четверте і п'яте місця, грають два стикові матчі, щоб потрапити до чвертьфіналу. Чвертьфінал і півфінал граються по два матчі: вдома - в гостях, фінал - один матч, який планується зіграти на нейтральному полі.

Дати вже визначені?

Планується, що матчі Суперліги гратимуться серед тижня, тоді як у вік-енд учасники нового клубного формування гратимуть в національних чемпіонатах.

Як на цю ідею відреагували провідні футбольні ліги?

Ніхто з топ-п'ятірки європейських ліг (АПЛ, Ла Ліга, серія А, Бундесліга і Ліга 1) не підтримав ідею створення Суперліги. Більш того, всі ці організації висловилися публічно проти її створення і функціонування. Поточні чемпіонати Англії, Іспанії та Італії взагалі можуть не дограти або скасувати. На Апеннінах деякі клуби (конкретно - «Аталанта») закликають виключити трьох змовників із серії А.

Хто править балом в Суперлізі?

Getty Images/Global Images Ukraine. Флорентіно Перес

Знайомі всі обличчя. Глава організації - бос мадридського «Реала» Флорентіно Перес. Творець епохи «Галактікос» вже давно «обуреваємий» ідеєю створення закритого клубу великих футбольних товстосумів, і ось, нарешті, його ідея втілилася в життя. Подейкують, що саме дон Флорентіно умовив своїх заклятих друзів по Примері - «Барсу» і «Атлетіко» - піти слідом за ним до світлого майбутнього. У нього є два заступники: президент «Ювентуса» і вже колишній керівник Асоціації європейських клубів Андреа Аньєллі і господар «МанЮнайтед» Джоель Глейзер.

За чий рахунок банкет?

Генеральним спонсором європейської футбольної Суперліги виступив один із найбільших американських фінансових холдингів Джей Пі Морган Чейс. Банкіри з Манхеттена готові вкласти в СЛ майже шість мільярдів євро. Але не безкоштовно: американці планують «відбити» доходи за рахунок продажу прав на телетрансляції.

Як будуть розподілятися доходи між клубами СЛ?

П'ятнадцяти постійним учасникам турніру спочатку буде виплачено близько трьох з половиною мільярда євро. Але не рівними частками. Хтось отримає 89 мільйонів, а хтось - відразу 310. Чому така несправедливість? Ну, великі гроші люблять тишу і не люблять публічність, тому з цього приводу складно сказати щось певне. Швидше за все, сума виплат буде залежати від місця, зайнятого командою на груповому етапі. Але стартовою виплатою справа не обмежиться. Планується, що учасникам СЛ трохи пізніше буде виплачено ще близько шести з половиною мільярдів євро (причому не тільки «батькам-засновникам», а й тим, хто буде брати участь на непостійній основі). Ці гроші будуть спрямовані, в основному, на боротьбу з наслідками епідемії коронавірусу.

Як на все це відреагував УЄФА?

Дуже жорстко. Ясна річ, що панове з європейського футбольного Союзу сильно проти. Вони погрожують виключити нинішні дванадцять клубів, та й взагалі всіх потенційних учасників СЛ, з усіх можливих змагань як на клубному рівні, так і на рівні збірних (це стосується гравців, які виступають в колективах СЛ). До того ж, УЄФА погрожує відібрати право приймати Євро-2020 відразу у кількох стадіонів, які є власністю клубів СЛ. Пряма мова президента УЄФА Александера Чеферіна: «Моя думка? Ми повинні дискваліфікувати всіх гравців команд цієї Суперліги від участі в турнірах УЄФА і ФІФА». Офіційне рішення відомства Чеферіна з приводу і «розкольників», і долі нинішнього розіграшу ЛЧ і ЛЄ, втім, як і проведення Євро-2020, буде оголошено трохи пізніше.


Getty Images/Global Images Ukraine. Александер Чеферін

Як відреагувала ФІФА?

Менш жорстко, ніж УЄФА. Точніше, міжнародна футбольна федерація «висловлює заклопотаність» і закликає «всі сторони конфлікту сісти за стіл переговорів». Загалом, відомство Інфантіно поки що придивляється.

А як відреагувала Україна?

Ось що з цього приводу написав в одній із соцмереж президент УАФ Андрій Павелко: «Європейський футбол продовжує активно розвиватися і використовує найкращі інноваційні напрацювання та інструменти для ще більш якісної організації єврокубків і системи солідарності з усіма клубами і національними асоціаціями Європи. Будь-які інші проекти і рішення, прийняті поза об'єднаним футбольним співтовариством - за межами правил. Команда УЄФА як ніколи єдина і налаштована на максимально ефективну роботу щодо подальшого розвитку футболу». Судячи з цього посту, Павелко теж проти Суперліги.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(66 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 20.04.2021 13:50
    0
    УЄФа прокатила Україну з ковідом в групі А на користь Швейцарам ,зараз вже клуби прокатять УЄФа
    лом
    online
      лом, 20.04.2021 13:32
    0
    Саша Яковенко, 20.04.2021 09:36
    вопрос перебивается таким же ответом:
    не надо фантазировать и дорисовывать неизвестность своими желаниями.
    никаких желаний я не выражал а просто оставил комментарий как предлагает сайт
    так ты за Косово и Тайвань или против? в футбольном понимании
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 20.04.2021 13:27
    +1
    по суті це теж саме що зробив уєфа з товариськими матчами групи А,В,С,Д, для збірних тільки це для клубів і більш комерцілізоване.Але все одно мені на той же Реал цікавішє дивитися з моєю юлюбленной командой ,а не постійно з ліверами ,барсами .Увесь цимєс пропадає
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 20.04.2021 13:03
    +2
    Sergio-fox, 20.04.2021 12:57
    А шо самый титулованный клюб хохляндии лесом идёт?
    как приятно дебилов в игнор отправлять!))
    Sergio-fox
      Sergio-fox, 20.04.2021 12:57
    -9
    А шо самый титулованный клюб хохляндии лесом идёт?
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 20.04.2021 12:24
    +2
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    так поки що вони не запрошують ВСІХ, а хочуть створити СЛ для себе, ну і ще можливо 5 місць віддадуть на відкуп
    в принципі зрозуміло навіщо це англійським клубам - їх ТОПи не всі вписуються регламент, Італія - також є певні моменти, а от навіщо Іспанії - адже 3 їх клуби і так стабільно грають в ЛЧ.
    ну і щодо Євро, то поки що гравці не задіяні в СЛ, і як УЄФА може застосовувати до них санкції це суперечливо.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.04.2021 11:08
    +2
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    а те, кто организовывает это шапито и участники этого кафе-шантана - все белые и пушистые?
    за одним только Миланом какой шлейф скандалов тянется
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 20.04.2021 10:56
    +5
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    тАвАтищЪ, ти взагалі врубаєшся, що твоя гАлАвА тут фантазує? Яка, в очило, нова організація? Це типова аналогія сепаратизму, сектанству, чи звичайному бунту.
    Є вид спорту. Є його керуючий орган, його головуючий департамент і структура. Якщо щось не подобається, висуньте вимоги керівництву. Звісно, що УЄФА не ідеальна контора, але ж саме з-за таких от, як Перес, Тапі, Ан'єлі, + шейхи, нувориши, мафіозі, ця контора і зробилась такою, з помилково-абсурдними і аногічними рішеннями. В кінці 80-хх пішли на поводку від деяких бабло-чіпушил, і знищили надцікавий і нормативно-правильний Кубок Чемпіонів. У 1995-му піддались на свавілля футбольного бомжа Жан-Марк Босмана, тим самим повністю знищивши актуальність футбольних Академій. Вбивають Кубок Кубків, але вже сьогодні народжують Кубок Конфедерацій, що є а-ля тодішнього цікавого Кубку УЄФА для нечемпіонів. А тепер ЛЄ, це і є копія вбитого Кубка Кубків.
    Чи не цей ФУФЛОМІЦИН ти тут відстоюєш, а, дЄятЄль?
    Minolt
      Minolt, 20.04.2021 10:54
    +1
    ФК Калуш хоче в суперлігу. Де і кому писати заяву. Впевнений що обовязково приймуть.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 20.04.2021 10:10
    0
    Вот уже начались высказывания футболистов и тренеров.
    Начались отставки. Если считать таковой отставку Моуриньо)
    Начались протесты фанатов.
    andrea778
    online
      andrea778, 20.04.2021 10:08
    +3
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    так їм прямо ніхно і не забороняє. хочете робити свій бізнес, будь-ласка. але спочатку зайдіть в "відділ кадрів уефа" та отримайте наказ про звільнення. так робиться у всьому світі. працюй десь в одному місці. робіть свій "уефа". організовуйте чемпионати европ. країн. дайте кращі умови і може всі клуби які зараз виступають під егідою уефа в нацчемпіонатах перейдуть до вас? але ні. ми будемо бабло стригти, а розвитком футболу нехай займається хтось інший. чи ви думаєте що вони хоч гривну вкладуть в чу? тому уефа поводится правильно. хочете свій бізнес. ідить з богом
    Maximus
      Maximus, 20.04.2021 09:56
    +2
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    УЕФА - Юридическое лицо с элементами общественной организации, в состав исполкома которой входят представители даже карликовых стран. Про коррупцию в этой организации весь мир узнаёт благодаря открытости этой самой организации и работе так званных «викривачів». Полиция Швейцарии расследует все эти дела и организация (УЕФА) постоянно чистит свои ряды. Будете удивленны, но среди тех, кто провоцирует коррупцию в УЕФА представители тех самых «особенных» футбольных клубов, а также коррумпированные страны с мешками денег по примеру то й же России. Ваш комментарий мягко говоря странный. Вы не понимаете, что Пересу, Аньели и другим пох... на вас, как болельщика? Эти все «отцы мафий» думают только о том, чтобы прибыль была всегда, даже если их детища будут на дне турнирной таблицы этой самой «Суперлиги»
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 20.04.2021 09:49
    +2
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    в том то и дело, что всех туда принимать не собираются.
    это закрытый клуб. они пока что ещё не могут 15 набрать.
    немцы пошли в отказ. французы пошли в отказ.
    хватит допридумывать того чего нет.
    к тому же, вы почему то считаете, что самые главные толстосумы - именно те под которых и прогибалось УЕФА, должны возглавить борьбу с коррупцией. Вам самому не смешно?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    -8
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 20.04.2021 09:36
    0
    лом, 20.04.2021 08:39
    Где то ты уже видел программные документы ЕСЛ? Или тебе уже портников с ганапольским по ТВ рассказали?
    вопрос перебивается таким же ответом:
    не надо фантазировать и дорисовывать неизвестность своими желаниями.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 20.04.2021 09:31
    0
    24forever, 20.04.2021 09:02
    своего рода протест против УЕФА
    не поехать играть против условной Чили а-ля СССР когда-то, примерно с той оперы!
    навряд, враховуючи що місцефі федерації отримують кошти від УЄФА.
    24forever
    online
      24forever, 20.04.2021 09:02
    +2
    Микола Унгурян, 20.04.2021 08:58
    а як Ви собі це уявляєте? місцеві федерації закриють очі на участь клубу в СЛ і дозволять грати в чемпіонаті?
    своего рода протест против УЕФА
    не поехать играть против условной Чили а-ля СССР когда-то, примерно с той оперы!
    24forever
    online
      24forever, 20.04.2021 08:59
    0
    1.4 Конкуренция с АБА
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 20.04.2021 08:58
    +3
    24forever, 20.04.2021 08:41
    есть еще один вариант: брать медали чемпионатов - не играть в УЕФА турнирах))
    а як Ви собі це уявляєте? місцеві федерації закриють очі на участь клубу в СЛ і дозволять грати в чемпіонаті?
    24forever
    online
      24forever, 20.04.2021 08:58
    0
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Национальная_баскетболь
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 20.04.2021 00:00
    +13
    Турнир мертворожденный, организаторы умудрились обговняться еще на этапе проектирования
    avtv5555
    online
      avtv5555, 19.04.2021 23:45
    +13
    НУ если Павелко против тогда пизд.ц суперлиге.
    Maximus
    online
      Maximus, 19.04.2021 23:47
    +10
    JP Morgan не просто финансирует весь этот шабаш, но и планирует отбить бабки на трансляциях. Это ж сколько надо продать прав на показ, чтобы отбить такой проект??? Я очень сомневаюсь, что украинский болельщик готов будет выложить баксов 50 за одну трансляцию матча ЕСЛ. Тем более, что после старта этой «лиги» многие болельщики попросту отвернуться от своих любимых команд. Одно дело пойти на стадион, и совершенно другое покупать каждую трансляцию за баснословные деньги. Одно понятно точно, шаровых трансляций ЕСЛ не будет. Лично моё предпочтение, и дальше смотреть ЛЧ и ЛЕ под эгидой УЕФА. Теперь эти турниры станут очень конкурентны
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.04.2021 23:46
    +9
    15 постійних команд, які не будуть вилітати?
    А якщо п'ять команд із цих постійних займуть останні місця , тоді як? Не чесно з самого початку.
    funcat
    online
      funcat, 19.04.2021 23:29
    +9
    Сколько клубов в Суперлиге должно быть в итоге ?

    Двадцать. Из них пятнадцать будут участвовать в турнире на постоянной основе (то есть не будут вылетать), а еще пять команд будут меняться, то бишь заходить-выходить.
    ———-
    Что может иметь общего со спортом проект , который заранее имеет фиксированный результат и решение о том кто точно не проиграет
    ——-
    Через пару лет, это шапито будет выбирать состав на матч , путём СМС голосования от китайских болельщиков
    УЕФА , жги напалмом !
    Maximus
    online
      Maximus, 20.04.2021 00:16
    +8
    VN54, 20.04.2021 00:01
    Вот только молоть чушь не нужно, посмотрите на северо-американские лиги (НХЛ, НБА и ь.д.) - там тоже никто никуда не вылетает и круче этих соревнований в мире в этих видах спорта нет - лучшие спортсмены и самые большие деньги там. Почитайте историю становления этих лиг и то как через несколько лет "гонок денег" они (за исключением бейсбола, который должен прийти к этому к 2030) "усредняют" сейчас команды потолком затрат и процедурой драфта молодых игроков.
    НБА и НХЛ - неудачное сравнение в данном случае. Там в своё время со всеми обо всём договорились, при том переговоры шли открыто и по результату были созданы эти супер лиги в своих видах спорта. Здесь же решение принято чертями под покровом ночи далеко не всеми грандами европейского футбола. И в случае футбола мы имеем серьёзную оппозицию ЕСЛ в лице УЕФА и ФИФА, которой не было у НБА и НХЛ с своё время.
    Посмотрим, что дальше будет, но я уверен, что олигархи не получат желаемого результата.
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 20.04.2021 00:24
    +7
    Треба Колос запустити в СЛ, замість Баварії, яка відмовилась. Це додасть колоріту та епатажності цьому проекту й у СЛ з'явиться шанс на існування, а без Ковалівки, як не крути, Суперлізі - торба
    Сергей Журавко
      Сергей Журавко, 20.04.2021 00:07
    +7
    Ну да,к мнению Павелко в первую очередь прислушаются.Аталанта жжёт! Исключить из Серии А Интер,Милан и Ювентус. Наш Руслан Малиновский станет чемпионом! А чё? Парень реально заслужил.
    Panda1818
    online
      Panda1818, 19.04.2021 23:55
    +6
    Походу весь этот шабаш с суммами в сотни миллионов за и для футболистов завел футбол в тупик. А карантин повсеместно это всё добил
    Gateway_enemy
      Gateway_enemy, 20.04.2021 10:56
    +5
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    тАвАтищЪ, ти взагалі врубаєшся, що твоя гАлАвА тут фантазує? Яка, в очило, нова організація? Це типова аналогія сепаратизму, сектанству, чи звичайному бунту.
    Є вид спорту. Є його керуючий орган, його головуючий департамент і структура. Якщо щось не подобається, висуньте вимоги керівництву. Звісно, що УЄФА не ідеальна контора, але ж саме з-за таких от, як Перес, Тапі, Ан'єлі, + шейхи, нувориши, мафіозі, ця контора і зробилась такою, з помилково-абсурдними і аногічними рішеннями. В кінці 80-хх пішли на поводку від деяких бабло-чіпушил, і знищили надцікавий і нормативно-правильний Кубок Чемпіонів. У 1995-му піддались на свавілля футбольного бомжа Жан-Марк Босмана, тим самим повністю знищивши актуальність футбольних Академій. Вбивають Кубок Кубків, але вже сьогодні народжують Кубок Конфедерацій, що є а-ля тодішнього цікавого Кубку УЄФА для нечемпіонів. А тепер ЛЄ, це і є копія вбитого Кубка Кубків.
    Чи не цей ФУФЛОМІЦИН ти тут відстоюєш, а, дЄятЄль?
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 20.04.2021 00:09
    +5
    Maximus, 19.04.2021 23:47
    JP Morgan не просто финансирует весь этот шабаш, но и планирует отбить бабки на трансляциях. Это ж сколько надо продать прав на показ, чтобы отбить такой проект??? Я очень сомневаюсь, что украинский болельщик готов будет выложить баксов 50 за одну трансляцию матча ЕСЛ. Тем более, что после старта этой «лиги» многие болельщики попросту отвернуться от своих любимых команд. Одно дело пойти на стадион, и совершенно другое покупать каждую трансляцию за баснословные деньги. Одно понятно точно, шаровых трансляций ЕСЛ не будет. Лично моё предпочтение, и дальше смотреть ЛЧ и ЛЕ под эгидой УЕФА. Теперь эти турниры станут очень конкурентны
    Прям интересно откуда ценник 50 баксов нарисовался))
    J0e777
    online
      J0e777, 19.04.2021 23:31
    +5
    Сепар-лига, и поддерживать ее могут только сепары
    Orbitgr
    online
      Orbitgr, 20.04.2021 00:13
    +4
    Фани вже багатьох з цих команд проти, це теж проблемка для засновників СЛ.
    bullyUA
      bullyUA, 20.04.2021 00:00
    +4
    УЕФА должен запретить командам, которые хотят выступать под его эгидой встречаться с командами из суперлиги. Пусть эта суперлига сама с собой играет.
    Alex Romanov
      Alex Romanov, 19.04.2021 23:29
    +4
    Было бы странно, если бы Павелко был за суперлигу
    andrea778
    online
      andrea778, 20.04.2021 10:08
    +3
    Владимир Копяк, 20.04.2021 09:42
    Все новое всегда вызывало протест со стороны мракобесов. Мошенникам и взяточникам из УЕФА многократно намекали, что если они будут продолжать вести политику обдираловки европейских клубов, то найдутся люди, которые смогут поставить на уши эту организацию. Кто может запретить заданию новой организации, с такими-же правами как сейчас приписала себе УЕФА? И если эта вновь созданная организация задекларирует условия гораздо лучше чем они есть сейчас в УЕФА, сто процентово - все переметнутся туда,где лучше, это закон природы.Хочу я посмотреть, как УЕФА будет запрещать игрокам играть в составе сборной своей страны в финале чемпионата Европы, лишь только потому, что они числятся в составе одной из этих 12 команд, не сыграв в этом новом турнире НИ ОДНОГО МАТЧА ! Идиотизм УЕФА зашкаливает! Я их понимаю, на карту поставлено их дальнейшая безбедная и богатая жизнь,за счет этих-же клубов. Но когда-то это должно было произойти....
    так їм прямо ніхно і не забороняє. хочете робити свій бізнес, будь-ласка. але спочатку зайдіть в "відділ кадрів уефа" та отримайте наказ про звільнення. так робиться у всьому світі. працюй десь в одному місці. робіть свій "уефа". організовуйте чемпионати европ. країн. дайте кращі умови і може всі клуби які зараз виступають під егідою уефа в нацчемпіонатах перейдуть до вас? але ні. ми будемо бабло стригти, а розвитком футболу нехай займається хтось інший. чи ви думаєте що вони хоч гривну вкладуть в чу? тому уефа поводится правильно. хочете свій бізнес. ідить з богом
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 20.04.2021 08:58
    +3
    24forever, 20.04.2021 08:41
    есть еще один вариант: брать медали чемпионатов - не играть в УЕФА турнирах))
    а як Ви собі це уявляєте? місцеві федерації закриють очі на участь клубу в СЛ і дозволять грати в чемпіонаті?
    padlo95
    online
      padlo95, 20.04.2021 08:55
    +3
    Самое интересное, что это делается не ради футбола и болельщиков, а ради бабла.... 10 млрд за год собираются выручить
    Trollface
    online
      Trollface, 20.04.2021 07:49
    +3
    Супер Лига для мажоров. А когда исчезнет спонсор, что они будут делать? Проситься назад в будку? Тем кто не хочет играть по правилам в ЛЧ И ЛЕ места нет.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 20.04.2021 00:01
    +3