19.04.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Заслужи ЛЧ. Лідс у протест вийшов проти Ліверпуля у спеціальних футболках

Футболісти висловили протест проти нової Європейської Суперліги

Заслужи ЛЧ. Лідс у протест вийшов проти Ліверпуля у спеціальних футболках
© Getty Images/Global Images Ukraine

Гравці «Лідса» на розминку перед грою проти «Ліверпуля» вийшли у спеціальних футболках.

Футболісти висловили протест проти нової Європейської Суперліги.

На футболках позначено: «Заслужіть Лігу чемпіонів. Футбол для вболівальників».

Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Getty Images/Global Images Ukraine
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(69 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 20.04.2021 08:58
    0
    Vetal, 19.04.2021 22:39
    Лидс крвсавчик! А что не так? ЛЧ для избранных, но постоянной основе ето хорошо? Для кого? Для избранных? А как же все остальные?
    ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСЕХ А В ЗЕРКАЛАХ ОТРАЖЕНИЯ РАЗНЫЕ
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.04.2021 23:56
    +3
    В конце матча 1:1.
    Пикантности добавляет тот факт, что если убрать 6 клубов и очки набранные с ними, то
    Лидс сейчас на четвертом месте и борется за третье и ЛЧ.
    Sandr Evych
      Sandr Evych, 19.04.2021 23:17
    0
    alefteev77, 19.04.2021 22:34
    УЄФА та ФІФА - це корупція, тому ці конюшні треба чистити від корупціонерів та злочинців. А посилатись на вболівальників, це досить смішно, коли отримуєш гроші від Газпрому.
    Одразу видно виборця "Зехуженєбудєт"
    Nevershot
      Nevershot, 19.04.2021 22:47
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    OKs100, 19.04.2021 22:36
    Разочарован в Лидсе. Все адекватные люди за ликвидацию УЕФА.
    иди проветрись - адекватные, вон Моуриньо уволили потому что как раз он адекватно и был против мешков бабла.
    avk2307
    online
      avk2307, 19.04.2021 22:44
    +21
    OKs100, 19.04.2021 22:36
    Разочарован в Лидсе. Все адекватные люди за ликвидацию УЕФА.
    А у них на футболках нет слов поддержки УЕФА.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 19.04.2021 22:41
    +32
    Респект Лідсу! Ще більше поважатиму цей клуб тепер
    Vetal
      Vetal, 19.04.2021 22:39
    +26
    Лидс крвсавчик! А что не так? ЛЧ для избранных, но постоянной основе ето хорошо? Для кого? Для избранных? А как же все остальные?
    OKs100
    online
      OKs100, 19.04.2021 22:36
    -41
    Разочарован в Лидсе. Все адекватные люди за ликвидацию УЕФА.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 19.04.2021 22:34
    +12
    alefteev77
    online
      alefteev77, 19.04.2021 22:34
    -25
    УЄФА та ФІФА - це корупція, тому ці конюшні треба чистити від корупціонерів та злочинців. А посилатись на вболівальників, це досить смішно, коли отримуєш гроші від Газпрому.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 19.04.2021 22:41
    +32
    Респект Лідсу! Ще більше поважатиму цей клуб тепер
    Vetal
    online
      Vetal, 19.04.2021 22:39
    +26
    Лидс крвсавчик! А что не так? ЛЧ для избранных, но постоянной основе ето хорошо? Для кого? Для избранных? А как же все остальные?
    avk2307
    online
      avk2307, 19.04.2021 22:44
    +21
    OKs100, 19.04.2021 22:36
    Разочарован в Лидсе. Все адекватные люди за ликвидацию УЕФА.
    А у них на футболках нет слов поддержки УЕФА.
    Nevershot
      Nevershot, 19.04.2021 22:47
    +14
    Коментар згорнуто. Показати
    OKs100, 19.04.2021 22:36
    Разочарован в Лидсе. Все адекватные люди за ликвидацию УЕФА.
    иди проветрись - адекватные, вон Моуриньо уволили потому что как раз он адекватно и был против мешков бабла.
    Алексей Голяченко
    online
      Алексей Голяченко, 19.04.2021 22:34
    +12
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.04.2021 23:56
    +3
    В конце матча 1:1.
    Пикантности добавляет тот факт, что если убрать 6 клубов и очки набранные с ними, то
    Лидс сейчас на четвертом месте и борется за третье и ЛЧ.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 20.04.2021 08:58
    0
    Vetal, 19.04.2021 22:39
    Лидс крвсавчик! А что не так? ЛЧ для избранных, но постоянной основе ето хорошо? Для кого? Для избранных? А как же все остальные?
    ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСЕХ А В ЗЕРКАЛАХ ОТРАЖЕНИЯ РАЗНЫЕ
    Sandr Evych
    online
      Sandr Evych, 19.04.2021 23:17
    0
    alefteev77, 19.04.2021 22:34
    УЄФА та ФІФА - це корупція, тому ці конюшні треба чистити від корупціонерів та злочинців. А посилатись на вболівальників, це досить смішно, коли отримуєш гроші від Газпрому.
    Одразу видно виборця "Зехуженєбудєт"