ОФІЦІЙНО. Моуріньо з усім тренерським штабом відправлений у відставку

Радикальне рішення керівництва «Тоттенхема»

ОФІЦІЙНО. Моуріньо з усім тренерським штабом відправлений у відставку
© Getty Images/Global Images Ukraine

Лондонський «Тоттенхем» офіційно оголосив, що наставник команди Жозе Моуріньо і весь тренерський штаб відправлені у відставку.
 
Найближчим часом тренувати першу команду буде Райан Мейсон, який є тренером академії «Тоттенхема».
 
Моуріньо очолював «шпор» з листопада 2019 року, трофеїв з командою не вигравав.
 
На даний момент «Тоттенхем» йде на сьомому місці в турнірній таблиці АПЛ, в неділю повинен зіграти в фіналі Кубка Англійської ліги.
 
Раніше повідомлялося, що можливою причиною звільнення стала незгода португальця щодо участі клубу в Європейській Суперлізі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Тоттенхем

(81 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    EGOS
      EGOS, 20.04.2021 00:41
    0
    ..робята, не говоріть дурь, Моур лише за бабло переживає, тому за суперлігу він був би і руками, і ногами, просто ж.и.д Леві поняв, шо з таким тренерилом в тій лізі опозориться ще більше, і рішив скинути баласт зразу, "на берегу", бо баласт захотів би підняття ЗП за ту "аферу" 100 процентів...тому хай іде пасти корів...або кротів ..та пох кароч...
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 20.04.2021 00:39
    +1
    Моуринью заработал на увольнениях 90 млн евро

    В понедельник Жозе Моуринью был уволен с должности главного тренера «Тоттенхэма». Как сообщает The Sun, за разрыв трудового соглашения лондонскому клубу придётся выплатить португальскому тренеру 15 миллионов фунтов (более 17 миллионов евро).
    В материале приводится инфографика с суммами, которые доставались Моуринью в качестве компенсаций после увольнений. Уходя из «Челси», Особенный получал 18 миллионов фунтов в 2007 году и 12,5 миллиона фунтов в 2015 году. Увольнения из «Реала» и «Манчестер Юнайтед» принесли португальцу 17 и 15 миллионов фунтов соответственно.
    Таким образом, суммарно на увольнениях Жозе Моуринью заработал 77,5 миллиона евро. По сегодняшнему курсу это почти 90 миллионов евро.
    lenares85
      lenares85, 19.04.2021 20:15
    +2
    А не новый ли это тренер Шахтера ?
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 19.04.2021 20:08
    +2
    "особенный" продолжает всем показывать свой истинный тренерский уровень
    mb_cdi
      mb_cdi, 19.04.2021 19:06
    +1
    Пора в Португалию возвращаться
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 19.04.2021 18:37
    +2
    Мурино это шарлатан, столько клубов перепробовал и ни чего с ними не добился.
    OKs100
    online
      OKs100, 19.04.2021 18:28
    +1
    Віталій Ткачук, 19.04.2021 18:04
    А ти багато знаєш тренерів, які виграли стільки трофеїв як Моур? Та отож.Там не тренер паршивий, а Леві жмот.
    У Луческу не меньше трофеев по количеству.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 19.04.2021 18:04
    -2
    bonv, 19.04.2021 13:18
    Я дивуюся,, як Маур розводить президентів клубів на гроші.. Пишуть про 30 млн неустойки.. Без результативний тренер з великим апломбом. На колишніх заслугах їде..
    А ти багато знаєш тренерів, які виграли стільки трофеїв як Моур? Та отож.Там не тренер паршивий, а Леві жмот.
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 19.04.2021 17:56
    0
    euro2012_za_2012euro, 19.04.2021 14:05
    А разве в деньгах счастье?
    Не волнуйся, получит все до последнего пенни.
    Самый самый рекордсмен
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 19.04.2021 17:54
    0
    KARABAS55, 19.04.2021 15:02
    Что им надо было? Почетинно такой тренер был, нет уволили, и что с этого вышло?
    Наработался
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 19.04.2021 17:53
    -2
    tima fialko, 19.04.2021 17:14
    По свинськи зробив "Тот",не дали тренеру права на виграш трофею.Жозе,не падай духом
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 19.04.2021 17:52
    +1
    Пака пака Гейм овер)))
    OKs100
    online
      OKs100, 19.04.2021 17:26
    +3
    Давно пора. Жозе Моуриньо больше не топ тренер, пусть едет тренировать в Китай или Индию.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 19.04.2021 17:14
    +1
    По свинськи зробив "Тот",не дали тренеру права на виграш трофею.Жозе,не падай духом
    mvv71ua
      mvv71ua, 19.04.2021 17:03
    0
    Джузі прощавай!!!
    Сергей Чёрный
    online
      Сергей Чёрный, 19.04.2021 16:52
    +2
    Ну наконец то
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 19.04.2021 16:26
    +4
    Ну нормально человек зарабатьівает, своим умом и здоровьем...не ворует же...а там уже кто что говорит не важно, будет на него спрос-будет работать...футбольньій рьінок все отрегулирует
    source02
    online
      source02, 19.04.2021 16:17
    +2
    Dmytro, 19.04.2021 15:37
    Це карма за приїзд до московії у 2018 і гроші за роботу коментатором чи то пак аналітиком/експертом. З того часу в нього все пішло геть шкереберть, я стежив.
    продолжайте вести наблюдение
    Michael Savchyn
    online
      Michael Savchyn, 19.04.2021 15:43
    -1
    правильне рішення.
    він ніякий тренер -- це ж не молодняк ганяти бездумно у Порту,
    бо далі ККД його дій просто нікчемний
    Dmytro
      Dmytro, 19.04.2021 15:37
    +5
    Це карма за приїзд до московії у 2018 і гроші за роботу коментатором чи то пак аналітиком/експертом. З того часу в нього все пішло геть шкереберть, я стежив.
    alzhovtyak
    online
      alzhovtyak, 19.04.2021 13:09
    +16
    Отказался выводить команду на тренировку из-за Суперлиги. Просто без комментариев
    bonv
    online
      bonv, 19.04.2021 13:18
    +14
    Я дивуюся,, як Маур розводить президентів клубів на гроші.. Пишуть про 30 млн неустойки.. Без результативний тренер з великим апломбом. На колишніх заслугах їде..
    KARABAS55
      KARABAS55, 19.04.2021 15:02
    +12
    Что им надо было? Почетинно такой тренер был, нет уволили, и что с этого вышло?
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 19.04.2021 13:50
    +9
    Потому что учит только одному - играть от обороны и ждать ошибки соперника.
    Игру первым номером никому не смог поставить.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.04.2021 14:07
    +8
    И вообще Моуриньо рекордсмен мира по отступным.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.04.2021 14:05
    +6
    А разве в деньгах счастье?
    Не волнуйся, получит все до последнего пенни.
    Александр Пышненко
    online
      Александр Пышненко, 19.04.2021 13:24
    +6
    Ахметов пусть позвонит.
    Влад Старцев
    online
      Влад Старцев, 19.04.2021 13:09
    +6
    В шахтер пойдёт
    Dmytro
    online
      Dmytro, 19.04.2021 15:37
    +5
    Це карма за приїзд до московії у 2018 і гроші за роботу коментатором чи то пак аналітиком/експертом. З того часу в нього все пішло геть шкереберть, я стежив.
    Андрій Гардзіль
    online
      Андрій Гардзіль, 19.04.2021 14:00
    +5
    Красава. Хто наступний?
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 19.04.2021 13:48
    +5
    Особенного с особенным цинизмом выгнали.
    Nikola Tesla
    online
      Nikola Tesla, 19.04.2021 13:41
    +5
    Шо опять)))?
    Viktor Krichevskii
    online
      Viktor Krichevskii, 19.04.2021 16:26
    +4
    Ну нормально человек зарабатьівает, своим умом и здоровьем...не ворует же...а там уже кто что говорит не важно, будет на него спрос-будет работать...футбольньій рьінок все отрегулирует
    Trollface
    online
      Trollface, 19.04.2021 13:55
    +4
    Сколько он получил за досрочный разрыв контракта?
    OKs100
    online
      OKs100, 19.04.2021 17:26
    +3
    Давно пора. Жозе Моуриньо больше не топ тренер, пусть едет тренировать в Китай или Индию.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 19.04.2021 14:40
    +3
    Никогда такого не было , и вот опять это случилось ...(с)
    lenares85
    online
      lenares85, 19.04.2021 20:15
    +2
    А не новый ли это тренер Шахтера ?
    _NATSGUL_
    online
      _NATSGUL_, 19.04.2021 20:08
    +2
    "особенный" продолжает всем показывать свой истинный тренерский уровень
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 19.04.2021 18:37
    +2
    Мурино это шарлатан, столько клубов перепробовал и ни чего с ними не добился.
    Сергей Чёрный
    online
      Сергей Чёрный, 19.04.2021 16:52
    +2
    Ну наконец то