Реджіс Прогрейс – Іван Редкач. Текстова трансляція

Шоу розпочнеться 18 квітня близько 04:00 за київським часом

Реджіс Прогрейс – Іван Редкач. Текстова трансляція
© Getty Images/Global Images Ukraine. Іван Редкач

У ніч на 18 квітня в Атланті (США) на арені Mercedes-Benz Stadium пройде бій у напівсередній вазі між українським боксером Іваном Редкачем (23–5–1, 18 KO) і американцем Реджисом Прогрейсом (25–1, 21 KO).

ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ: сайт 1

Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію поєдинку.

Поєдинок розпочнеться 18 квітня орієнтовно о 04:00 за київським часом. Пряма трансляція бою буде доступна на стрімінговому сервісі Triller Fight Club.

Головним боєм цього шоу боксу буде зустріч на рингу між блогером Джейком Полом і бійцем MMA Беном Аскреном.

Файткард шоу в Атланті.

Церемонія зважування.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mrhami
      mrhami, 18.04.2021 07:52
    +1
    Иван понял что не вывозит, и вместо того чтоб нахватать травм головы взял свой гонорар и уехал на больничку.....от Прогре шли такие аплеухи....
    padlo95
    online
      padlo95, 18.04.2021 07:18
    +2
    Мдя, Ванек, заканчивай с боксом
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 18.04.2021 07:12
    +1
    Это же надо было себя так зачморить .
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 18.04.2021 06:56
    +1
    Редчкач поки що програє...
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 18.04.2021 06:05
    0
    о, Кеннінгем в ринг вийшов...
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 18.04.2021 05:59
    +2
    Це точно вечір боксу? Чи чийсь концерт?
    maxus2003
      maxus2003, 18.04.2021 05:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Неужели нормальные боксеры могут участвовать в этом лажевом шоу?
    Timur24
    online
      Timur24, 18.04.2021 04:30
    0
    maxus2003, 18.04.2021 04:15
    Что за ггавно..сылка на трансляцию? Плеер 1 концерт какой то рокгруппы. Плеер 2 аналогичная херня...? Полчаса запускал какую то лажу
    там були бої. чекаємо. хз коли початок. І взагалі там все смішно. цензури немає, Снуп Догг веде шоу, курять траву, дівчатка, танці, концерти. хаха. я взагалі не поняв, це рейтингові бої чи так просто? Бійці ММА, ноунейми, перший раз, дідугани. треш
    nickst
    online
      nickst, 18.04.2021 04:27
    +3
    Концерт той группы - это часть трансляции. Не шутка. Уже показывают ринг.
    vlado4ekua
      vlado4ekua, 18.04.2021 04:26
    +2
    maxus2003, 18.04.2021 04:15
    Что за ггавно..сылка на трансляцию? Плеер 1 концерт какой то рокгруппы. Плеер 2 аналогичная херня...? Полчаса запускал какую то лажу
    Был бокс по этой ссылке, просто концерты между боями, это же развлекательное шоу больше, а не вечер бокса
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 18.04.2021 04:24
    -4
    maxus2003, 18.04.2021 04:15
    Что за ггавно..сылка на трансляцию? Плеер 1 концерт какой то рокгруппы. Плеер 2 аналогичная херня...? Полчаса запускал какую то лажу
    Спорт юа разве что-то лучшее могут предложить...как всегда очередная лажа
    maxus2003
      maxus2003, 18.04.2021 04:15
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Что за ггавно..сылка на трансляцию? Плеер 1 концерт какой то рокгруппы. Плеер 2 аналогичная херня...? Полчаса запускал какую то лажу
    Timur24
    online
      Timur24, 18.04.2021 03:28
    +1
    Дивлюся зараз йде бій Jake Paul vs Ben Askren після них Редкач?
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 19:15
    0
    За таке Редкачу ще й заплатять якусь фігню - 250 тис брудними. А прилетіти в голову може на мільон. Який би балабол Іван не був, удачі йому. Бо битися на ринзі проти такого монстра - це не на дивані пости писати
    nickst
    online
      nickst, 18.04.2021 04:27
    +3
    Концерт той группы - это часть трансляции. Не шутка. Уже показывают ринг.
    padlo95
    online
      padlo95, 18.04.2021 07:18
    +2
    Мдя, Ванек, заканчивай с боксом
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 18.04.2021 05:59
    +2
    Це точно вечір боксу? Чи чийсь концерт?
    maxus2003
      maxus2003, 18.04.2021 05:24
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Неужели нормальные боксеры могут участвовать в этом лажевом шоу?
    vlado4ekua
    online
      vlado4ekua, 18.04.2021 04:26
    +2
    maxus2003, 18.04.2021 04:15
    Что за ггавно..сылка на трансляцию? Плеер 1 концерт какой то рокгруппы. Плеер 2 аналогичная херня...? Полчаса запускал какую то лажу
    Был бокс по этой ссылке, просто концерты между боями, это же развлекательное шоу больше, а не вечер бокса
    mrhami
    online
      mrhami, 18.04.2021 07:52
    +1
    Иван понял что не вывозит, и вместо того чтоб нахватать травм головы взял свой гонорар и уехал на больничку.....от Прогре шли такие аплеухи....
    Vytas Mesk
    online
      Vytas Mesk, 18.04.2021 07:12
    +1
    Это же надо было себя так зачморить .
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 18.04.2021 06:56
    +1
    Редчкач поки що програє...
    Timur24
    online
      Timur24, 18.04.2021 03:28
    +1
    Дивлюся зараз йде бій Jake Paul vs Ben Askren після них Редкач?
    Dell Dnieper
    online
      Dell Dnieper, 18.04.2021 06:05
    0
    о, Кеннінгем в ринг вийшов...
    Timur24
    online