Україна розгромила Японію. Кіченок у парі принесли четверте командне очко

16–17 квітня у Чорноморську відбувся матч Кубка Біллі Джин Кінг

Україна розгромила Японію. Кіченок у парі принесли четверте командне очко
© Sport.ua

16-17 квітня в Чорноморську на грунтових кортах Elite Tennis Club пройшов матч плей-оф Кубка Біллі Джин Кінг між командами України та Японії.

Україна здобула переконливу перемогу (4:0). Два матчі виграла лідер команди Еліна Світоліна, одну перемогу здобула Марта Костюк. Сестри Надія та Людмила Кіченок у парі принесли четверте командне очко.

Україна вийшла у раунд кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг 2022. Там буде такий же матч проти збірної команди, визначеної жеребкуванням, за путівку в фінал КБДК.

Sport.ua провів текстову онлайн-трансляцію матчу.

Кубок Біллі Джин Кінг

Чорноморськ, грунт, 16–17.04.2021

Україна – Японія – 4:0

Перший день, 16 квітня

  • 11:00. Еліна Світоліна – Тіхіро Мурамацу – 6:3, 6:2
  • 13.00. Марта Костюк – Юкі Найто – 6:3, 6:3

Другий день, 17 квітня

  • 11:00. Еліна Світоліна – Юкі Найто – 6:2, 4:6, 7:6 (7:3)
  • 13.00. Марта Костюк – Тіхіро Мурамацу – скасований
  • 14:00. Надія Кіченок / Людмила Кіченок – Сіхо Акіта / Хімарі Сато – 6:2, 7:6 (7:2)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 17.04.2021 20:52
    0
    Elis, 17.04.2021 18:34
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    А у нас разве есть крытые грунтовые корты в Украине?
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 17.04.2021 18:44
    -1
    Победителей не судят
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 18:34
    0
    vizuals, 17.04.2021 17:02
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 17:02
    0
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 17.04.2021 16:53
    0
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 17.04.2021 16:04
    +3
    Молодці українки, слава Україні!
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 16:00
    +4
    Спортсмени не винуваті, це зрозуміло. Але ж японці молодці - вони помстилися нам у східній манері за те, що матч поставили у Чорноморськ. Це у принципі непогане місто для пляжів, і тенісний клуб нічого, але ж у 5 метрах від головного корту інтенсивна дорога, поряд будують великий дім - стоіть страшний шум. Метрах в 100 далі - лайнопереробляючя станція - сьогодні йшов - трохи несло какашкамі. Мабуть тому мабуть японці по знущальницьки і прислали дівок з якоїсь трехсотої сотні рейтингу.
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 16:00
    +4
    Спортсмени не винуваті, це зрозуміло. Але ж японці молодці - вони помстилися нам у східній манері за те, що матч поставили у Чорноморськ. Це у принципі непогане місто для пляжів, і тенісний клуб нічого, але ж у 5 метрах від головного корту інтенсивна дорога, поряд будують великий дім - стоіть страшний шум. Метрах в 100 далі - лайнопереробляючя станція - сьогодні йшов - трохи несло какашкамі. Мабуть тому мабуть японці по знущальницьки і прислали дівок з якоїсь трехсотої сотні рейтингу.
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 17.04.2021 16:04
    +3
    Молодці українки, слава Україні!
    Игорь Онищук
    online
      Игорь Онищук, 17.04.2021 20:52
    0
    Elis, 17.04.2021 18:34
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    А у нас разве есть крытые грунтовые корты в Украине?
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 18:34
    0
    vizuals, 17.04.2021 17:02
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 17:02
    0
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online