Украина разгромила Японию. Киченок в паре принесли четвертое командное очко

16–17 апреля в Черноморске состоялся матч Кубка Билли Джин Кинг

Украина разгромила Японию. Киченок в паре принесли четвертое командное очко
© Sport.ua

16–17 апреля в Черноморске на грунтовых кортах Elite Tennis Club прошел матч плей-офф Кубка Билли Джин Кинг между командами Украины и Японии.

Украина одержала убедительную победу (4:0). Два матча выиграла лидер команды Элина Свитолина, одну победу одержала Марта Костюк. Сестры Надежда и Людмила Киченок в паре принесли четвертое командное очко. 

Украина вышла в раунд квалификации Кубка Билли Джин Кинг 2022. Там будет такой же матч против сборной команды, определенной жеребьевкой, за путевку в финал КБДК.

Sport.ua провел текстовую онлайн-трансляцию матча.

Кубок Билли Джин Кинг

Черноморск, грунт, 16–17.04.2021

Украина – Япония – 4:0

Первый день, 16 апреля

  • 11:00. Элина Свитолина – Тихиро Мурамацу – 6:3, 6:2
  • 13:00. Марта Костюк – Юки Найто – 6:3, 6:3

Второй день, 17 апреля

  • 11:00. Элина Свитолина – Юки Найто – 6:2, 4:6, 7:6 (7:3)
  • 13:00. Марта Костюк – Тихиро Мурамацу – отменен
  • 14:00. Надежда Киченок / Людмила Киченок – Сихо Акита / Химари Сато – 6:2, 7:6 (7:2)

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 17.04.2021 20:52
    0
    Elis, 17.04.2021 18:34
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    А у нас разве есть крытые грунтовые корты в Украине?
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 17.04.2021 18:44
    -1
    Победителей не судят
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 18:34
    0
    vizuals, 17.04.2021 17:02
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 17:02
    0
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
      SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON, 17.04.2021 16:53
    0
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 17.04.2021 16:04
    +3
    Молодці українки, слава Україні!
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 16:00
    +4
    Спортсмени не винуваті, це зрозуміло. Але ж японці молодці - вони помстилися нам у східній манері за те, що матч поставили у Чорноморськ. Це у принципі непогане місто для пляжів, і тенісний клуб нічого, але ж у 5 метрах від головного корту інтенсивна дорога, поряд будують великий дім - стоіть страшний шум. Метрах в 100 далі - лайнопереробляючя станція - сьогодні йшов - трохи несло какашкамі. Мабуть тому мабуть японці по знущальницьки і прислали дівок з якоїсь трехсотої сотні рейтингу.
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 16:00
    +4
    Спортсмени не винуваті, це зрозуміло. Але ж японці молодці - вони помстилися нам у східній манері за те, що матч поставили у Чорноморськ. Це у принципі непогане місто для пляжів, і тенісний клуб нічого, але ж у 5 метрах від головного корту інтенсивна дорога, поряд будують великий дім - стоіть страшний шум. Метрах в 100 далі - лайнопереробляючя станція - сьогодні йшов - трохи несло какашкамі. Мабуть тому мабуть японці по знущальницьки і прислали дівок з якоїсь трехсотої сотні рейтингу.
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 17.04.2021 16:04
    +3
    Молодці українки, слава Україні!
    Игорь Онищук
    online
      Игорь Онищук, 17.04.2021 20:52
    0
    Elis, 17.04.2021 18:34
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    А у нас разве есть крытые грунтовые корты в Украине?
    Elis
    online
      Elis, 17.04.2021 18:34
    0
    vizuals, 17.04.2021 17:02
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    Дякую за подробиці. Я там не була, але умови і через трансляцію видно, що просто жесть(( А якщо ще й додається амбре... то дуже співчуваю і нашим дівчатам, і японкам. а чому прийняли рішення на користь Чорноморська? У нас же є абсолютно притомні корти і умови. Сподівались, що на півдні в цей час буде тепліше?
    vizuals
    online
      vizuals, 17.04.2021 17:02
    0
    О це лайно, яке на нижній фотці - це взагалі щось страшне. Років 7 тому побудували, закривши людям обзор на вулицю до 3 поверху, так воно там і стоіть з забором, який увесь ржавий, розбитий і постійно на вітрі шкрипить. Сам клуб то нічого, але поряд пара таких дум, що піпец. ще й якійсь купол біля нового готелю поставили не зрозумілий, нещодавно він був весь у лайні. Навіть фоткі десь є, але для матчу мабуть почистили. Що там, бассейн чи ще щось, не знаю
    SASHA 202 SPORT TENNIS AND BIATLON
    online