ФОТО. Марина Бех-Романчук в прозорому корсеті спокушає чоловіка

Зіркова українська легкоатлетка порадувала фанатів відвертими фото

ФОТО. Марина Бех-Романчук в прозорому корсеті спокушає чоловіка
© Getty Images/Global Images Ukraine. Марина Бех-Романчук

25-річна українська стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук опублікувала на своїй сторінці в Instagram відверту фотосесію з декількох знімків.

На них зіркова легкоатлетка відображена у прозорому корсеті з кріпленнями для панчох. Дівчина лежить на колінах у свого чоловіка, титулованого плавця Михайла Романчука.

«Разом», - підписала фото Марина.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(163 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Гайдар
      Александр Гайдар, 20.04.2021 22:24
    -2
    2 мужика =_=
    Алекс Морган
      Алекс Морган, 17.04.2021 11:26
    +3
    Сергей Щербак, 16.04.2021 16:59
    а зачем это выкладывать?это вроде как семейное....Вас Великих Спортсменов любят за ваши спорт.достижения!!!!
    Викладають, тому що викликає "хайп", а це монетизується!😜 ніщо так не приносить гроші сьогодні, я як гола піся відомої особи
    Макс Руденко
    online
      Макс Руденко, 16.04.2021 17:28
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Красива пара
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.04.2021 17:12
    0
    обманули?...написали “прозрачный”
    обыкновенная игра
    online
      обыкновенная игра, 16.04.2021 17:02
    0
    А что она хочет? На пляж или в театр?
    Сергей Щербак
      Сергей Щербак, 16.04.2021 16:59
    +6
    а зачем это выкладывать?это вроде как семейное....Вас Великих Спортсменов любят за ваши спорт.достижения!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.04.2021 16:56
    +5
    Еротіка - це непогано, але ж на Олімпіаді за це перемогу не віддадуть. Коли за 7 метрів будемо стрибати то?
    Сергей Щербак
    online
      Сергей Щербак, 16.04.2021 16:59
    +6
    а зачем это выкладывать?это вроде как семейное....Вас Великих Спортсменов любят за ваши спорт.достижения!!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 16.04.2021 16:56
    +5
    Еротіка - це непогано, але ж на Олімпіаді за це перемогу не віддадуть. Коли за 7 метрів будемо стрибати то?
    Алекс Морган
    online
      Алекс Морган, 17.04.2021 11:26
    +3
    Сергей Щербак, 16.04.2021 16:59
    а зачем это выкладывать?это вроде как семейное....Вас Великих Спортсменов любят за ваши спорт.достижения!!!!
    Викладають, тому що викликає "хайп", а це монетизується!😜 ніщо так не приносить гроші сьогодні, я як гола піся відомої особи
    Макс Руденко
    online
      Макс Руденко, 16.04.2021 17:28
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Красива пара
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.04.2021 17:12
    0
    обманули?...написали “прозрачный”
    обыкновенная игра
    online
      обыкновенная игра, 16.04.2021 17:02
    0
    А что она хочет? На пляж или в театр?