КОНОВАЛОВ: «Якщо Динамо програє, але стане чемпіоном, нічого страшного»
Спеціаліст – про майбутнє українське класико
![КОНОВАЛОВ: «Якщо Динамо програє, але стане чемпіоном, нічого страшного»](https://pic.sport.ua/images/news/0/13/68/orig_533657.jpg)
Колишній футболіст збірної України Сергій Коновалов поділився очікуваннями від центрального матчу 22-го туру української Прем'єр-ліги між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо».
«17 квітня вже буде неважливо, як закінчиться матч. Писати та накручувати будуть, особливо перед грою. Але подивіться на турнірну таблицю та на різницю. Гандикап занадто великий. «Шахтарю» здаватися не треба, все одно буде цікава гра. Десь все одно залишається великий ажіотаж навколо матчу. Та й маленький шанс завжди є. Якщо «Динамо» знову програє «Шахтарю», але стане чемпіоном, нічого страшного. Головне – підсумкова таблиця. Це можна пережити», - сказав Коновалов.
Матч «Шахтар» – «Динамо» відбудеться в суботу, 17 квітня. Початок о 19:30 за Києвом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. «Скільки роботи...» Дружина гравця Шахтаря похвалилася сідницями](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738977.jpg)
![ВІДЕО. «Скільки роботи...» Дружина гравця Шахтаря похвалилася сідницями](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738977.jpg)
Анастасія Конопля поділилася результатами відвідування тренувального залу
![Розминка перед відновленням чемпіонату. Шахтар на зборах обіграв Ділу](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738993.jpg)
![Розминка перед відновленням чемпіонату. Шахтар на зборах обіграв Ділу](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738993.jpg)
Команда Марино Пушича забивала у другому таймі
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738747.jpg)
![Усик запланував неймовірний бій у Києві проти свого екссуперника](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738724.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)