ОФІЦІЙНО. Збірна України з футзалу вийшла на чемпіонат Європи 2022

На це не вплине навіть результат матчу Україна – Албанія, що не відбувся

ОФІЦІЙНО. Збірна України з футзалу вийшла на чемпіонат Європи 2022
© АФУ

Збірна України з футзалу офіційно отримала путівку в фінальну частину чемпіонату Європи 2022.

Команда Олександра Косенка гарантовано увійшла до числа шести найкращих других команд серед восьми груп кваліфікації. На це не вплине навіть результат матчу Україна – Албанія. Нагадаємо, албанці не прибули на гру через спалах коронавірусу, і, швидше за все, їм буде зараховано технічну поразку.

У фінальний турнір Євро-2022 вийшли: Нідерланди (господар турніру), Хорватія, Росія, Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Казахстан, Іспанія, Італія, Португалія (переможці груп), Словенія, Словаччина, Польща, Фінляндія, Грузія, Україна (найкращі другі місця).

Ще один учасник визначиться за підсумками плей-оф між командами Сербії та Білорусі (листопад 2021 року).

Фінальна частина ЧЄ-2022 з футзалу відбудеться з 19 січня по 6 лютого 2022 року в Амстердамі і Гронінгені.

Кваліфікація Євро-2022 з футзалу

Турнірні таблиці

Команди, що вийшли у фінальну частину Євро-2022

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 15.04.2021 18:16
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Поздравляем всем миром!
    FunnyCOFE
      FunnyCOFE, 15.04.2021 17:57
    +2
    yan2018, 15.04.2021 16:04
    На это не повлияет даже результат несостоявшегося матча Украина – Албания....
    Но если бы Украина проиграла, то у нее было бы хуже разница забитых пропущенных, чем у Беларусии.
    ПО забитым решают, а потом уже разница мячей
    yan2018
    online
      yan2018, 15.04.2021 16:04
    +5
    На это не повлияет даже результат несостоявшегося матча Украина – Албания....
    Но если бы Украина проиграла, то у нее было бы хуже разница забитых пропущенных, чем у Беларусии.
    keegan
    online
      keegan, 15.04.2021 15:48
    -8
    какая разница, максимум пройдут 1 этап
    tsidyi
      tsidyi, 15.04.2021 15:34
    +11
    Не Росія, а напівбразизилія
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.04.2021 15:31
    +3
    Боюсь спросить где Германия и Англия?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.04.2021 15:28
    +5
    Шаювейцария в футзале как Сан Марино в футболе
    Tеllur
    online
      Tеllur, 15.04.2021 15:27
    -5
    Daren44
      Daren44, 15.04.2021 15:09
    +7
    А шо ж швейцарцы великие, в такой ж.пе... Вроде хорошая сборная была... Карма за врача кантона Люцерн?)
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.04.2021 15:01
    +1
    Интересно, станут наши футзалисты чемпионами Европы? А то все серебро да серебро...
    tsidyi
    online
      tsidyi, 15.04.2021 15:34
    +11
    Не Росія, а напівбразизилія
    Daren44
    online
      Daren44, 15.04.2021 15:09
    +7
    А шо ж швейцарцы великие, в такой ж.пе... Вроде хорошая сборная была... Карма за врача кантона Люцерн?)
    yan2018
    online
      yan2018, 15.04.2021 16:04
    +5
    На это не повлияет даже результат несостоявшегося матча Украина – Албания....
    Но если бы Украина проиграла, то у нее было бы хуже разница забитых пропущенных, чем у Беларусии.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.04.2021 15:28
    +5
    Шаювейцария в футзале как Сан Марино в футболе
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.04.2021 15:31
    +3
    Боюсь спросить где Германия и Англия?
    FunnyCOFE
    online
      FunnyCOFE, 15.04.2021 17:57
    +2
    yan2018, 15.04.2021 16:04
    На это не повлияет даже результат несостоявшегося матча Украина – Албания....
    Но если бы Украина проиграла, то у нее было бы хуже разница забитых пропущенных, чем у Беларусии.
    ПО забитым решают, а потом уже разница мячей
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 15.04.2021 15:01
    +1
    Интересно, станут наши футзалисты чемпионами Европы? А то все серебро да серебро...
    HAKUNA MATATA