Трансферні плани Динамо. Кого продадуть кияни і де шукати таланти?

Ігор Циганик розповів про роботу «Динамо» на трансферному ринку влітку

Трансферні плани Динамо. Кого продадуть кияни і де шукати таланти?
© Getty Images/Global Images Ukraine. Мірча Луческу

Футбольний журналіст Ігор Циганик в ефірі програми Циганик Live розповів про роботу «Динамо» на трансферному ринку наступного літа:

«Першими, на кого звертатимуть увагу – два основні футболісти, які поїдуть на Євро у складі збірної України. Вони молоді і перспективні і за них можна отримати солідні гроші – це Циганков і Миколенко. Прийдуть пропозиції, і якщо вони задовольнять «Динамо», то і Циганков, і Миколенко можуть перейти в інші клуби. Але ніхто не демпінгуватиме, бо є ціна на цих футболістів, яких захочуть викупити.

Коли Луческу прийшов до «Динамо», він сказав, що легіонери мають бути на голову сильнішими за своїх конкурентів. Сказати, що легіонери киян є сильнішими за своїх конкурентів, я не можу. Тому не виключаю можливості, якщо будуть пропозиції по збірниках (Родрігеш, Де Пена, Кендзьора, Вербич), що «Динамо» не буде сильно триматися за цих футболістів. Це наступна когорта гравців, які можуть залишити команду за умови наявності хорошої пропозиції клубу.

Решта буде кістяком на наступний сезон. Луческу дуже уважно стежить за молоддю, яка грає в дублі. Ці гравці матимуть шанс і це я знаю точно! Приклад – Забарний, про якого ніхто не говорив, а Луческу його поставив і дав грати. І тепер цей молодий захисник відіграв майже весь сезон без особливих провалів. Це значить, що школа, яку дає київське «Динамо», дозволяє футболістам проявляти себе одразу. Їм просто потрібна довіра, їм просто треба дати поштовх і впевненість. Луческу це вміє робити.

Зараз головним завданням є дограти сезон, спробувати розібратися у тому, хто залишаться, а хто піде з команди, спробувати роздивитися талантів у своїй школі. І тільки після того приймати рішення, кого купувати і на які позиції».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(127 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nicksaf
    online
      nicksaf, 14.04.2021 22:54
    0
    Цыганков и Мыколенко нам самим нужны.
    n.tkach
      n.tkach, 14.04.2021 16:38
    0
    Валерій Сніжко, 13.04.2021 10:10
    Який сенс повертати Ярмоленка? Аналогічно Коноплянці у Шахтарі?
    Для Суриков и Рыжего , это простой отмыв
    OKs100
    online
      OKs100, 14.04.2021 01:33
    0
    AgroZaryaRomaLviv, 13.04.2021 09:20
    Не знаю что там по трансферах но Миколенко и Циганков заслуживают того что бы покинуть ДК и сыграть в более сильном чемпионате.
    По Родригешу если придёт хорошее финансовое предложение то тоже, а так такая корова нам и самим нужна.
    По остальным игрокам не верю что кто то может предложить выгодное предложение для ДК.
    На новый сезон нужен будет ПЗ в опорную зону, а лучше два. И форвард
    Зачем форвард? У Динамо есть Беседин, он всех устраивает.
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 13.04.2021 17:28
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Футбольный журналист Игорь Цыганык
    ——————————————
    tropZ
    online
      tropZ, 13.04.2021 15:38
    -1
    Надо продавать самых перспективных и воспитывать молодёжь. Потому что Луческу уйдёт в Бухарест. Деньги в Киеве заработали.
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 13.04.2021 15:34
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Футбольный журналист Игорь Цыганык
    ————————————————
    Занавес.
    dd dent
    online
      dd dent, 13.04.2021 15:33
    +1
    Bla-bla-bla
    ДерЬНамО💩
      ДерЬНамО💩, 13.04.2021 13:00
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Nashwill, 13.04.2021 12:49
    Модери,у вас в коментах пліснява знову завелася,може почистите?
    оpиdarassinый, не бзди))))))
    Nashwill
    online
      Nashwill, 13.04.2021 12:49
    +7
    Модери,у вас в коментах пліснява знову завелася,може почистите?
    ДерЬНамО💩
      ДерЬНамО💩, 13.04.2021 11:19
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    оpиdarassinая ДеРьнамо,продажи и поиск хороших талантов)))Такое только в сказке,но не в отpиdarassiном деРЬнамо))))
    zvalenok05
    online
      zvalenok05, 13.04.2021 10:32
    -3
    .... Это значит, что школа, которую дает киевское «Динамо», позволяет футболистам проявлять себя сразу....
    ////////
    Это значит что динаме нужен циничный, прагматичный, работающий за деньги, а не за идею, тренер.
    Школа здесь ни при чем.
    А за миколенко и цыганковым интересно будет посмотреть. На евро-16 сборная обосрались по полной с лидерами-звездами ярмоленко и коноплянкой. Нынешние вроде не лидеры. Вот и посмотрим.
    scorpio16
    online
      scorpio16, 13.04.2021 10:23
    +2
    Все зависит от того, как себя покажут Циганков и Миколенко , если они не будут выделяться на фоне остальных, то никто за них не будет готов платить больше 15-20 лямов. А зная , как Суркис любит продавать по одной цене, а через неделю когда появился покупатель говорить " нее, давай ещё 10 лямов сверху " , то тем более желающих особо не будет
    Валерій Сніжко
    online
      Валерій Сніжко, 13.04.2021 10:10
    +4
    Який сенс повертати Ярмоленка? Аналогічно Коноплянці у Шахтарі?
    AgroZaryaRomaLviv
      AgroZaryaRomaLviv, 13.04.2021 09:20
    +2
    Не знаю что там по трансферах но Миколенко и Циганков заслуживают того что бы покинуть ДК и сыграть в более сильном чемпионате.
    По Родригешу если придёт хорошее финансовое предложение то тоже, а так такая корова нам и самим нужна.
    По остальным игрокам не верю что кто то может предложить выгодное предложение для ДК.
    На новый сезон нужен будет ПЗ в опорную зону, а лучше два. И форвард
    Сергей Шепеленко
      Сергей Шепеленко, 13.04.2021 09:09
    -2
    Интересно какие у Динамо есть конкуренты для легионеров - Тымчик и с натяжкой Караваев ?
    zzg77
    online
      zzg77, 13.04.2021 09:02
    +2
    Бла-бла болтовня, ну просто ни о чём!!! Сел перед камерой и начал нести что попало. Основная цель Цыганика - привлечь к себе внимание любым способом.
    Nashwill
    online
      Nashwill, 13.04.2021 12:49
    +7
    Модери,у вас в коментах пліснява знову завелася,може почистите?
    Валерій Сніжко
    online
      Валерій Сніжко, 13.04.2021 10:10
    +4
    Який сенс повертати Ярмоленка? Аналогічно Коноплянці у Шахтарі?
    scorpio16
    online
      scorpio16, 13.04.2021 10:23
    +2
    Все зависит от того, как себя покажут Циганков и Миколенко , если они не будут выделяться на фоне остальных, то никто за них не будет готов платить больше 15-20 лямов. А зная , как Суркис любит продавать по одной цене, а через неделю когда появился покупатель говорить " нее, давай ещё 10 лямов сверху " , то тем более желающих особо не будет
    AgroZaryaRomaLviv
      AgroZaryaRomaLviv, 13.04.2021 09:20
    +2
    Не знаю что там по трансферах но Миколенко и Циганков заслуживают того что бы покинуть ДК и сыграть в более сильном чемпионате.
    По Родригешу если придёт хорошее финансовое предложение то тоже, а так такая корова нам и самим нужна.
    По остальным игрокам не верю что кто то может предложить выгодное предложение для ДК.
    На новый сезон нужен будет ПЗ в опорную зону, а лучше два. И форвард
    zzg77
    online
      zzg77, 13.04.2021 09:02
    +2
    Бла-бла болтовня, ну просто ни о чём!!! Сел перед камерой и начал нести что попало. Основная цель Цыганика - привлечь к себе внимание любым способом.
    dd dent
    online
      dd dent, 13.04.2021 15:33
    +1
    Bla-bla-bla
    nicksaf
    online
      nicksaf, 14.04.2021 22:54
    0
    Цыганков и Мыколенко нам самим нужны.
    n.tkach
    online
      n.tkach, 14.04.2021 16:38
    0
    Валерій Сніжко, 13.04.2021 10:10
    Який сенс повертати Ярмоленка? Аналогічно Коноплянці у Шахтарі?
    Для Суриков и Рыжего , это простой отмыв
    OKs100
    online
      OKs100, 14.04.2021 01:33
    0
    AgroZaryaRomaLviv, 13.04.2021 09:20
    Не знаю что там по трансферах но Миколенко и Циганков заслуживают того что бы покинуть ДК и сыграть в более сильном чемпионате.
    По Родригешу если придёт хорошее финансовое предложение то тоже, а так такая корова нам и самим нужна.
    По остальным игрокам не верю что кто то может предложить выгодное предложение для ДК.
    На новый сезон нужен будет ПЗ в опорную зону, а лучше два. И форвард
    Зачем форвард? У Динамо есть Беседин, он всех устраивает.