ЦИГАНИК: «Шахтар зараз не той. Не вірю в те, що можуть перемогти Динамо»

Футбольний журналіст проаналізував ситуацію перед Українським Класіко

ЦИГАНИК: «Шахтар зараз не той. Не вірю в те, що можуть перемогти Динамо»
© Циганик Live

Футбольний журналіст Ігор Циганик в ефірі програми Циганик Live проаналізував ситуацію перед матчем «Шахтар» – «Динамо»:

«Забарний готується до матчу з «Шахтарем». Чи зіграє він, це вже питання. Але там є вибір футболістів, які можуть зіграти на його позиції. Безперечно, що з Забарним було б простіше. У нього зламаний ніс, операція не була потрібна. У нього буде пов’язка, з якою він гратиме, якщо вийде. Забарний готується до матчу, як Циганков та Дуелунд.

Хто зможе замінити Сидорчука, який пропустить матч з «Шахтарем» через перебір жовтих карток? Замість нього може вийти Шепелєв, можливо, Андрієвський. Але, я думаю, що вийде Шепелєв, скоріше за все, бо у нього більше досвіду таких матчах. Я думаю, що у «Динамо» вистачає футболістів і ротації, щоби забезпечити абсолютно нормальний і адекватний підхід. Кияни не програли б і в зустрічі першого кола з «Шахтарем», якби не втрати, пов’язані з COVID-19.

Чого я очікую від Українського Класичного? Не вірю я в те, що «Шахтар» може перемогти «Динамо». Не в тому стані зараз гірники. «Шахтар» добре відіграв із «Ворсклою». Вони зіграли з «Маріуполем», але не можна сказати по цьому матчу, що команда Каштру почала одужувати. Такої конкурентності вони зараз не мали. А «Львів», який вперся, зробив «Шахтарю» біду. Безперечно, поле велике, м’яч круглий, а у складі гірників багато досвідчених гравців. Але я не впевнений, що «Шахтар» зараз сильніший за «Динамо». Якщо Шахтар зараз не переможе «Динамо», то я з 90% ймовірністю готовий сказати, що київський клуб стане чемпіоном України.

Якщо навіть «Шахтар» переможе, то у них все одно ще залишаться складні поєдинки: з «Дніпром-1», виїзний матч з «Олександрією». Там буде зовсім не солодко. У поєдинках з «Минаєм» та «Інгульцем» гірники мають взяти свої очки. У «Динамо» календар важчий: «Маріуполь», «Ворскла», «Інгулець» та «Колос». Для «Шахтаря» це останній шанс залишитися у боротьбі за чемпіонство.

Що може запропонувати «Шахтар»? Агресію і досвід своїх футболістів. Я переконаний, що «гірники» гратимуть активно попереду і з перших хвилин намагатимуться себе проявити і зосередитися на грі в атаці. «Динамо», в принципі, зараз вже навчилося грати першим і другим номером. Кияни зараз готові. Безперечно, буде проблема через відсутність Сидорчука. Але є ким замінити.

У чому перевага Луческу? Луческу задіює практично усіх футболістів. І всі вони мають ігрову практику і перебувають в ігровому тонусі. Тобто немає, що хтось сидить, а хтось грає. На всіх головний тренер розраховує. Подивіться, як вийшов Родрігеш у матчі з «Дніпром-1». Він здорово себе проявив. У «Динамо» є постійне підсилення з лави для запасних. І, звичайно, поява Циганкова. Він багато пропустив, але я думаю, що це дозволить йому набрати енергію, яка забезпечить гарну гру з «Шахтарем». А нейтралізувати Циганкова – це може бути проблемою для «Шахтаря».

Я не вірю, що «Шахтар» може перемогти «Динамо» в очному протистоянні. Але статися може все що завгодно. Є ще інше питання. Якщо «Шахтар» програє Класичне, то різниця між «гірниками» і «Зорею», яка йде третьою, може бути лише одне очко. Якщо нічия буде у Класичному, тоді два очки між другою і третьою сходинкою. Тому у «Шахтарі» повинні тримати в голові, що вони можуть втратити і друге місце».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 13.04.2021 01:06
    0
    Вероятно, ДК будет играть на контрах, так мб и 2:1, 2:О, 1:О счет в пользу ДК, впрочем может и в точности наоборот, защита тоже далеко не безгрешна
    sv30vs
      sv30vs, 13.04.2021 00:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 12.04.2021 20:40
    Те саме Франков з Цигаником говорили перед попереднім матчем цих команд (0:3)
    3:0 победит Шахтер. Именно такой бред несли Грачев и Сабо перед матчем на СуперКубок Украины! В итоге выиграли динамовцы на классе!
    UPL
      UPL, 13.04.2021 00:41
    -1
    ДерЬНамО💩, 12.04.2021 22:24
    оpиdarassinая шавка деРЬнамовская ,ДеРьнамо твоё будет как всегда отpidarassinо Шахтёром ))))))
    Згинь звідси! Нечисть!
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 13.04.2021 00:26
    0
    Мне пофиг на Цыганыка, главное я верю в свое Динамо Киев и таких как я миллионы.
    Главное в таких матчах судейство... Сидора нема, Дени Гармаша нема, надеюсь Катька вар не выгонит Забарного за сломаный нос. Ну и желательно проверить до игры не сломаны ли ногтики у бразильских девочек землероек.
    А если серьезно то жду грандиозной битвы в футбольном плане и конечно надеюсь на совсем незаметного судью
    Дмитрий Топалов
      Дмитрий Топалов, 12.04.2021 23:10
    +4
    ДерЬНамО💩, 12.04.2021 22:24
    оpиdarassinая шавка деРЬнамовская ,ДеРьнамо твоё будет как всегда отpidarassinо Шахтёром ))))))
    Странная у вас манера общения, вы так тонко намекаете что болеете за шахтер, что не каждый заметит...если вы так не уважаете данного журналиста и не считаете что у него есть свое мнение, Почему вы читаете его высказывание и прогнозы...
    grig
      grig, 12.04.2021 22:57
    0
    Ни при каких обстоятельствах УАФ не даст "Заре" занять второе место. Методов для этого - тьма. И Цыганык это сам прекрасно знает.
    avk2307
    online
      avk2307, 12.04.2021 22:35
    +3
    var, 12.04.2021 22:30
    Так Динамо ж недавно проигрывало Львову и Карпатам дома в одном сезоне.
    Вот странные "недавно" у вас. Если победы Динамо, то это было давно.
    А если проигрыш, то и 2018 год как вчера
    var
    online
      var, 12.04.2021 22:30
    -3
    Zport., 12.04.2021 21:33
    Могут хоть второй состав выпускать. Полуфинал кубка с Агробизнесом намного важнее. Проигрывать разным Агробизнесам и Львовам - это позор
    Так Динамо ж недавно проигрывало Львову и Карпатам дома в одном сезоне.
    var
    online
      var, 12.04.2021 22:27
    -2
    Кому нужна та вера? Его дело комментировать долгожданную победу Карпат Лв. в Чернигове.
    ДерЬНамО💩
      ДерЬНамО💩, 12.04.2021 22:24
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 12.04.2021 21:48
    Когда золотые медали будем получать, то и скажем им, "сосите серебро". А мы будем золото в кубок ложить.
    оpиdarassinая шавка деРЬнамовская ,ДеРьнамо твоё будет как всегда отpidarassinо Шахтёром ))))))
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:48
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ihor86, 12.04.2021 21:42
    Ну не знаю! Мне бы хотелось чтоб Динамо порвало Шахту 3-0. Тогда можна было б сказать нате получите
    Когда золотые медали будем получать, то и скажем им, "сосите серебро". А мы будем золото в кубок ложить.
    Ihor86
      Ihor86, 12.04.2021 21:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 12.04.2021 21:38
    Динамо в шаге от трёх трофеев за сезон. Матч с колорадами ничем не отличается от других матчей чемпионата. В кубке важны личные встречи, а не в чемпионате. В кубке и суперкубке мы их уничтожили
    Ну не знаю! Мне бы хотелось чтоб Динамо порвало Шахту 3-0. Тогда можна было б сказать нате получите
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:38
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Ihor86, 12.04.2021 21:36
    А тебе приятно смотреть на постоянный обсырон?Именно в матче с Шахтером нужно наконец то показать ху из ху
    Динамо в шаге от трёх трофеев за сезон. Матч с колорадами ничем не отличается от других матчей чемпионата. В кубке важны личные встречи, а не в чемпионате. В кубке и суперкубке мы их уничтожили
    Ihor86
      Ihor86, 12.04.2021 21:36
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 12.04.2021 21:33
    Могут хоть второй состав выпускать. Полуфинал кубка с Агробизнесом намного важнее. Проигрывать разным Агробизнесам и Львовам - это позор
    А тебе приятно смотреть на постоянный обсырон?Именно в матче с Шахтером нужно наконец то показать ху из ху
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ihor86, 12.04.2021 21:30
    Я хоть и болею с 9 лет за Динамо, но если они снова продуют Шахте, то это будет просто позор!
    Могут хоть второй состав выпускать. Полуфинал кубка с Агробизнесом намного важнее. Проигрывать разным Агробизнесам и Львовам - это позор
    Ihor86
      Ihor86, 12.04.2021 21:30
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Я хоть и болею с 9 лет за Динамо, но если они снова продуют Шахте, то это будет просто позор!
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:23
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    HAKUNA MATATA, 12.04.2021 21:18
    Я там не был, а как дела в Ростове лучше расскажи?
    Узнай у дружбанов своих. Вы же на лугандонии все братья с расяянами
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 12.04.2021 21:18
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 12.04.2021 21:15
    Как в Макеевке дела? Уже всех собак сьели?
    Я там не был, а как дела в Ростове лучше расскажи?
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:15
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    HAKUNA MATATA, 12.04.2021 21:13
    Нам не привыкать унижать кипрскую помойку.
    Как в Макеевке дела? Уже всех собак сьели?
    HAKUNA MATATA
      HAKUNA MATATA, 12.04.2021 21:13
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Frankov, 12.04.2021 20:15
    Ну если цыган не верит,то Шахтер точно муSSоров отимеет.
    Нам не привыкать унижать кипрскую помойку.
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:38
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Ihor86, 12.04.2021 21:36
    А тебе приятно смотреть на постоянный обсырон?Именно в матче с Шахтером нужно наконец то показать ху из ху
    Динамо в шаге от трёх трофеев за сезон. Матч с колорадами ничем не отличается от других матчей чемпионата. В кубке важны личные встречи, а не в чемпионате. В кубке и суперкубке мы их уничтожили
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:15
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    HAKUNA MATATA, 12.04.2021 21:13
    Нам не привыкать унижать кипрскую помойку.
    Как в Макеевке дела? Уже всех собак сьели?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 12.04.2021 20:34
    +5
    Чому ні?
    Монзуль в полі, Іванов на ВАРі. Співбесіда з Палкіним.😂😂😂
    Дмитрий Топалов
      Дмитрий Топалов, 12.04.2021 23:10
    +4
    ДерЬНамО💩, 12.04.2021 22:24
    оpиdarassinая шавка деРЬнамовская ,ДеРьнамо твоё будет как всегда отpidarassinо Шахтёром ))))))
    Странная у вас манера общения, вы так тонко намекаете что болеете за шахтер, что не каждый заметит...если вы так не уважаете данного журналиста и не считаете что у него есть свое мнение, Почему вы читаете его высказывание и прогнозы...
    avk2307
    online
      avk2307, 12.04.2021 22:35
    +3
    var, 12.04.2021 22:30
    Так Динамо ж недавно проигрывало Львову и Карпатам дома в одном сезоне.
    Вот странные "недавно" у вас. Если победы Динамо, то это было давно.
    А если проигрыш, то и 2018 год как вчера
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ihor86, 12.04.2021 21:30
    Я хоть и болею с 9 лет за Динамо, но если они снова продуют Шахте, то это будет просто позор!
    Могут хоть второй состав выпускать. Полуфинал кубка с Агробизнесом намного важнее. Проигрывать разным Агробизнесам и Львовам - это позор
    funnycat
      funnycat, 12.04.2021 20:34
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Самое главное, чтобы динамовцы так не думали и настроились на игру с максимальной самоотдачей.
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:23
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    HAKUNA MATATA, 12.04.2021 21:18
    Я там не был, а как дела в Ростове лучше расскажи?
    Узнай у дружбанов своих. Вы же на лугандонии все братья с расяянами
    Zport.
      Zport., 12.04.2021 21:48
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ihor86, 12.04.2021 21:42
    Ну не знаю! Мне бы хотелось чтоб Динамо порвало Шахту 3-0. Тогда можна было б сказать нате получите
    Когда золотые медали будем получать, то и скажем им, "сосите серебро". А мы будем золото в кубок ложить.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 13.04.2021 01:06
    0
    Вероятно, ДК будет играть на контрах, так мб и 2:1, 2:О, 1:О счет в пользу ДК, впрочем может и в точности наоборот, защита тоже далеко не безгрешна
    sv30vs
      sv30vs, 13.04.2021 00:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ZAKARPATFAN, 12.04.2021 20:40
    Те саме Франков з Цигаником говорили перед попереднім матчем цих команд (0:3)
    3:0 победит Шахтер. Именно такой бред несли Грачев и Сабо перед матчем на СуперКубок Украины! В итоге выиграли динамовцы на классе!
    fifadinamo
    online
      fifadinamo, 13.04.2021 00:26
    0
    Мне пофиг на Цыганыка, главное я верю в свое Динамо Киев и таких как я миллионы.
    Главное в таких матчах судейство... Сидора нема, Дени Гармаша нема, надеюсь Катька вар не выгонит Забарного за сломаный нос. Ну и желательно проверить до игры не сломаны ли ногтики у бразильских девочек землероек.
    А если серьезно то жду грандиозной битвы в футбольном плане и конечно надеюсь на совсем незаметного судью
    grig
    online
      grig, 12.04.2021 22:57
    0
    Ни при каких обстоятельствах УАФ не даст "Заре" занять второе место. Методов для этого - тьма. И Цыганык это сам прекрасно знает.
    Ihor86
      Ihor86, 12.04.2021 21:42
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 12.04.2021 21:38
    Динамо в шаге от трёх трофеев за сезон. Матч с колорадами ничем не отличается от других матчей чемпионата. В кубке важны личные встречи, а не в чемпионате. В кубке и суперкубке мы их уничтожили
    Ну не знаю! Мне бы хотелось чтоб Динамо порвало Шахту 3-0. Тогда можна было б сказать нате получите
    alex73776
    online
      alex73776, 12.04.2021 20:43
    0
    да циганык никогда не верил в победу шахтера над его любимым динамо!ну победить шахта может так как там теперь что те дрова,что шахта,а чемпионат наверное выиграет динамо!
    cpega
    online
      cpega, 12.04.2021 20:39
    0
    Не, ну это знатный прогнозист, как Гордон в политике. Что не скажет все сбывается. Счет 3:0 небось еще будет.