В сім'ї не без виродка. Політик у Росії образив Чумака, який спалив Москву

Дмітрій Свищев радить Дмитру Чумаку брати приклад з Олександра Усика

В сім'ї не без виродка. Політик у Росії образив Чумака, який спалив Москву
© Facebook. Дмитро Чумак

Російський політик Дмітрій Свищев, член комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді, образив українського важкоатлета Дмитра Чумака:

«Я дуже добре ставлюся до України. У мене дружина звідти. Там живуть її родичі. Я дуже люблю Україну і українців. Але, на жаль, в сім'ї не без виродка. Якщо ти – такий націоналіст і не любиш Росію, навіщо приїхав сюди виступати? В Україні є багато людей, які люблять свою країну, але не дозволяли собі подібні висловлювання, коли приїжджали виступати у Росію.

Нехай послухає боксера Усика. Замість того, щоб радіти перемозі, займатися такими речами в соцмережах... Я вважаю, що це політичний демарш з боку українського спортсмена. Треба заборонити спортсменам займатися політикою! Закінчить зі спортом – нехай йде депутатом української Ради. Зараз він має виступати на благо своєї сім'ї та своєї країни, але не займатися політикою. Він що, закликає до тероризму?! Щоб хтось спалив Москву?

Мені здається, що при підйомі важких ваг у нього щось обірвалося в мізках. Нехай займеться своїм особистим здоров'ям. Ми вітаємо його з перемогою, але нехай не лізе в політику. Тим більше що зараз все прекрасно знають про загострення відносин. Йому це навіщо? Якщо ти ненавидиш Росію, навіщо ти сюди приїхав? Ти виграв – молодець. Москва тебе радо прийняла.

Ніхто не ображав його національну гідність, його прапор, його країну. Ні одного слова! І ти ведеш себе по-хамськи, щоб стати національним героєм у себе на Батьківщині. Його до цього ніхто не знав і знати не хотів. На Олімпіаді йому нічого не світить. Зате став борцем за справедливість на національний манер».

Нагадаємо, на чемпіонаті Європи в Москві Дмитро Чумак виграв золоту медаль у ваговій категорії до 109 кг, а потім написав в Instagram рядки з пісні (російською): «Вчера приснился сон прекрасный – Москва сгорела целиком. Пожар на площади, на Красной, и тлеет бывший избирком».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Рейтинг букмекерів

(46 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    evgenbarmaley
      evgenbarmaley, 10.06.2021 07:40
    0
    "Він любить Україну і українців!"🤣🤣🤣
    Нехай їде до України, я тут почекаю на кордоні його с кайданами! Жирний гусак буде! Може генерала одразу дадуть! 😁
    Гагик Пердонян
    online
      Гагик Пердонян, 07.06.2021 00:39
    0
    Да... усег конечно это для рашки идеал спортсмена - ни одного лишнего слова) крым божий))
    vizuals
    online
      vizuals, 13.04.2021 14:49
    +3
    "Я дуже добре ставлюся до України"
    Але я дуже добре підтримую агресію проти України)))) - Він забув додати
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 12.04.2021 21:16
    +2
    Ага, Усика только и слушать
    gvs58
      gvs58, 12.04.2021 21:10
    +6
    Заявляю офіційно: " дмітрій свіщев , ти Гандон!!!" Сиди в Московії і засунь свою думку собі в дупу!!!
    PETP0
      PETP0, 12.04.2021 20:40
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Интересно, а этот скрепный недрумок хоть понял, что это слова российской группы? Судя по всему у него в мозгу и без спорта оборвалось все что можно. Надо быть полным недоумком или закоченным лицемером, чтоб написать, что россия ничем не оскорбила Украину.
    WladWest
    online
      WladWest, 12.04.2021 20:33
    +5
    Почитаешь, билять, - хоть к ране прикладывай, такие замечательные люди. Ублюдки.
    cucumber
    online
      cucumber, 12.04.2021 20:09
    +5
    Павел П, 12.04.2021 19:54
    это называется лицемерие ...указывают они место россиянам,пздц... в фашистскую Германию в 41-ом-45-ых годах поехали бы на соревнования,идиотина?!
    россиянам указала их место сама жизнь.. проект под названием РФ глобальный предиктор решил закрывать.. не соответствуете занимаемой должности, ваше место у параши. Путин - король чуханов!
    Павел П
    online
      Павел П, 12.04.2021 19:54
    -10
    Vaso, 12.04.2021 18:55
    В данном случае, украинцы.поехали что бы побеждать россиян и указать им их место, мы первые, россияне восьмые, все просто..
    это называется лицемерие ...указывают они место россиянам,пздц... в фашистскую Германию в 41-ом-45-ых годах поехали бы на соревнования,идиотина?!
    BaZia
    online
      BaZia, 12.04.2021 19:16
    +9
    Брать пример срУсьика? ну да еще тот лизатель скрепных мишебратских анусов
    var
    online
      var, 12.04.2021 19:00
    -8
    Bosh1908, 12.04.2021 18:52
    А ти тільки дізнався? І Аляска Українська, Курильські острова японські, частину сходу вже захопив Китай. Розуй очі, партизан.
    Перемышль когда?
    var
    online
      var, 12.04.2021 18:58
    -4
    Источник — Рейтинг букмекеров.
    Кто то такое знает и читает?
    Pol Chopa
    online
      Pol Chopa, 12.04.2021 18:56
    +9
    Знову перша заїджена пластинка*Спорт вне политики*це як *Совесть без тела*подумалось мені, дарю цей афорізм.
    Друга заїджена пластинка росіян починаючи с Горбачева*моя мама українка*закінчуючи цим політиком Свистком про дружину і т.д.,це як *ветки против корней*не так вдачно,але...
    Vaso
    online
      Vaso, 12.04.2021 18:55
    +10
    Павел П, 12.04.2021 18:10
    а реально: какого хрена наши спортсмены туда ездят?! тут воюем - тут торгуем...шапито
    В данном случае, украинцы.поехали что бы побеждать россиян и указать им их место, мы первые, россияне восьмые, все просто..
    Bosh1908
      Bosh1908, 12.04.2021 18:52
    +6
    west_022, 12.04.2021 18:09
    украинский Крым??? Правда???
    А ти тільки дізнався? І Аляска Українська, Курильські острова японські, частину сходу вже захопив Китай. Розуй очі, партизан.
    norma_zap
    online
      norma_zap, 12.04.2021 18:49
    +12
    Политик в России решил попиариться на антиукраинской пропаганде, а реально попиарил в обеих странах Чумака и Шнурова, а гамняной путинской пропаганды там и без него хватает.
    Greencard
      Greencard, 12.04.2021 18:41
    +3
    Oxrannik.ua, 12.04.2021 17:56
    Все правильно некуй туда ехать как сборная по футбол на ЧМ не типо специально не поехала и никто не кукарекал
    Прокукарєкалі місцеві спортсмєни, а наша збірна поїхала вигравати Чемпіонат і виграла медалі, Європейську шану і з медалями повернулася додому. ЧС 2018 - куди було їхати? В цю загажену державу, де по вулицях смерділо сечею і ходили оголені волонтерки, відсмокчуючи прямо на вулиці у нігерів за гроші? Та ні, спасибі.
    DK1970
    online
      DK1970, 12.04.2021 18:40
    +21
    Знатно подгорело! А Чумак ещё часть гонорара в ВСУ отдаст. Для защиты своей земли от выродков рассейских...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.04.2021 18:35
    +27
    Теперь надо ждать экстренного заседания госдумы РФ по этому поводу .... Могут запретить нашему штангисту посещать белокаменную или объявят в федеральный розыск... Жириновский уже канистру с солярой приготовил, завтра напротив мовзолея будет проводить акт самосожжения в знак протеста. Все федеральные телеканалы будут освещать это событие в прямом эфире. Скабеева будет вести репортаж для телеканала россия тудей, Запад с нетерпением ждет трансляции.
    nordi
      nordi, 12.04.2021 18:21
    +25
    таки горить, аж пукани почало рвати. Тобто, коли пан Шнур це співав, це весело, як слова з пісні використав українецт "националист и это призыв жечь москву" про друге значення слова "горить" якраз в контексті палаючих пуканів на оркостані типу не знають. Значить працює і дасть резонанс висловлювання "никому неизвестного, которому на олимпиаде ничего не светит" козака. А то деякі тут кричали "срусским пофиг на этого Чумака, кто читает его инстаграм". Он перший шанувальник і підписчик ззапоребрековий вже є!
    Ihor86
    online
      Ihor86, 12.04.2021 18:08
    +31
    Коментар згорнуто. Показати
    Усика подставил знатно! А песню то не Чумак написал.Чего ж он бесится?
    turist86
    online
      turist86, 12.04.2021 18:12
    +30
    "Скажи-ка, дядя, ведь не даром. Москва, спаленная пожаром
    "Бородино" (Лермонтов)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.04.2021 18:35
    +27
    Теперь надо ждать экстренного заседания госдумы РФ по этому поводу .... Могут запретить нашему штангисту посещать белокаменную или объявят в федеральный розыск... Жириновский уже канистру с солярой приготовил, завтра напротив мовзолея будет проводить акт самосожжения в знак протеста. Все федеральные телеканалы будут освещать это событие в прямом эфире. Скабеева будет вести репортаж для телеканала россия тудей, Запад с нетерпением ждет трансляции.
    ManUtd
      ManUtd, 12.04.2021 18:04
    +26
    Шикарная антиреклама для Усика из уст представителя госдуры. Штирлиц ещё никогда не был так близок к провалу
    nordi
    online
      nordi, 12.04.2021 18:21
    +25
    таки горить, аж пукани почало рвати. Тобто, коли пан Шнур це співав, це весело, як слова з пісні використав українецт "националист и это призыв жечь москву" про друге значення слова "горить" якраз в контексті палаючих пуканів на оркостані типу не знають. Значить працює і дасть резонанс висловлювання "никому неизвестного, которому на олимпиаде ничего не светит" козака. А то деякі тут кричали "срусским пофиг на этого Чумака, кто читает его инстаграм". Он перший шанувальник і підписчик ззапоребрековий вже є!
    Український Крим
    online
      Український Крим, 12.04.2021 18:06
    +25
    Усик полезный идиот!
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 12.04.2021 18:01
    +23
    Странная любофф у этого "русского мира". Насаждают любовь с помощью оружия.
    DK1970
    online
      DK1970, 12.04.2021 18:40
    +21
    Знатно подгорело! А Чумак ещё часть гонорара в ВСУ отдаст. Для защиты своей земли от выродков рассейских...
    norma_zap
    online
      norma_zap, 12.04.2021 18:49
    +12
    Политик в России решил попиариться на антиукраинской пропаганде, а реально попиарил в обеих странах Чумака и Шнурова, а гамняной путинской пропаганды там и без него хватает.
    Vaso
    online
      Vaso, 12.04.2021 18:55
    +10
    Павел П, 12.04.2021 18:10
    а реально: какого хрена наши спортсмены туда ездят?! тут воюем - тут торгуем...шапито
    В данном случае, украинцы.поехали что бы побеждать россиян и указать им их место, мы первые, россияне восьмые, все просто..
    BaZia
    online
      BaZia, 12.04.2021 19:16
    +9
    Брать пример срУсьика? ну да еще тот лизатель скрепных мишебратских анусов
    Pol Chopa
    online
      Pol Chopa, 12.04.2021 18:56
    +9
    Знову перша заїджена пластинка*Спорт вне политики*це як *Совесть без тела*подумалось мені, дарю цей афорізм.
    Друга заїджена пластинка росіян починаючи с Горбачева*моя мама українка*закінчуючи цим політиком Свистком про дружину і т.д.,це як *ветки против корней*не так вдачно,але...
    PETP0
      PETP0, 12.04.2021 20:40
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Интересно, а этот скрепный недрумок хоть понял, что это слова российской группы? Судя по всему у него в мозгу и без спорта оборвалось все что можно. Надо быть полным недоумком или закоченным лицемером, чтоб написать, что россия ничем не оскорбила Украину.
    gvs58
      gvs58, 12.04.2021 21:10
    +6
    Заявляю офіційно: " дмітрій свіщев , ти Гандон!!!" Сиди в Московії і засунь свою думку собі в дупу!!!
    Bosh1908
      Bosh1908, 12.04.2021 18:52
    +6
    west_022, 12.04.2021 18:09
    украинский Крым??? Правда???
    А ти тільки дізнався? І Аляска Українська, Курильські острова японські, частину сходу вже захопив Китай. Розуй очі, партизан.
    WladWest
    online
      WladWest, 12.04.2021 20:33
    +5
    Почитаешь, билять, - хоть к ране прикладывай, такие замечательные люди. Ублюдки.
    cucumber
    online
      cucumber, 12.04.2021 20:09
    +5
    Павел П, 12.04.2021 19:54
    это называется лицемерие ...указывают они место россиянам,пздц... в фашистскую Германию в 41-ом-45-ых годах поехали бы на соревнования,идиотина?!
    россиянам указала их место сама жизнь.. проект под названием РФ глобальный предиктор решил закрывать.. не соответствуете занимаемой должности, ваше место у параши. Путин - король чуханов!
    vizuals
    online
      vizuals, 13.04.2021 14:49
    +3
    "Я дуже добре ставлюся до України"
    Але я дуже добре підтримую агресію проти України)))) - Він забув додати
    Greencard
    online
      Greencard, 12.04.2021 18:41
    +3
    Oxrannik.ua, 12.04.2021 17:56
    Все правильно некуй туда ехать как сборная по футбол на ЧМ не типо специально не поехала и никто не кукарекал
    Прокукарєкалі місцеві спортсмєни, а наша збірна поїхала вигравати Чемпіонат і виграла медалі, Європейську шану і з медалями повернулася додому. ЧС 2018 - куди було їхати? В цю загажену державу, де по вулицях смерділо сечею і ходили оголені волонтерки, відсмокчуючи прямо на вулиці у нігерів за гроші? Та ні, спасибі.
    NeRoN69
      NeRoN69, 12.04.2021 18:17
    +3
    Кто "минуснул"понял о чем речь " ватник"?