Андрій ТОТОВИЦЬКИЙ: «Від голу п'ятою у мене залишився осад»

Футболіст «Десни» переоцінив свою розтяжку

4286
3
ФК Десна. Андрій Тотовицький

Лідер «Десни» Андрій Тотовицький, який оформив дубль у матчі 21-го туру УПЛ з «Олександрією» (4:1) висловився про перемогу чернігівців у цьому поєдинку.

«З «Олександрією» була важка гра в фізичному плані. «Олександрія» - це команда, яка постійно пресингує і грає довгими передачами, нав'язуючи боротьбу.

У першому таймі олександрійці, напевно, більше володіли ініціативою. Але ми зробили коригування і після перерви почали зовсім по-іншому грати і в підсумку добилися заслуженої перемоги.

Чи радий дублю? Так, радий, але, головне, що команда перемогла. Це мій перший дубль в цьому сезоні. Раніше я в семи матчах забивав по голу. У кар'єрі це мій третій чи четвертий дубль.

Я став в УПЛ лідером за системою «гол+пас»? Мені дуже приємно, але сезон ще йде і, головне, вирішити задачу команди на сезон. Це, можна сказати, моя робота – забивати м'ячі й віддавати паси. Головне завдання «Десни»? Посісти третє місце в УПЛ!

Мій гол п'ятою? Гол красивий! Але у моменті із забитим м'ячем у мене нога заболіла. Так що від цього голу у мене залишився відбиток, осад. В мою сторону йшов м'яч після пасу. Я бачив, що м'яч далеко від мене йде, але потягнувся за ним. Переоцінив свою розтяжку. У підсумку дуже сильно розтягнувся і заболіла нога. Тільки завтра піду на медобстеження. Треба, щоб пройшла доба з моменту пошкодження. Поки важко сказати, який характер травми», - сказав Тотовицький.