БЕЗСМЕРТНИЙ: «Якщо воротар тягне пенальті – це майстерність воротаря»

Наставник «Львова» – про поразку від «Ворскли»

1582
0
scdnipro1.com.ua. Анатолій Безсмертний

Головний тренер «Львова» Анатолій Безсмертний прокоментував поразку від полтавської «Ворскли» (1:2) в матчі 21-го туру української Прем'єр-ліги.

«Нереалізований пенальті Альваро? Ніхто не може знати, який був би результат. Зараз можна говорити все що завгодно. Цей незабитий пенальті вплинув на команду, але все одно з цим стресом команда впоралася і в першому таймі виглядала дуже навіть гідно. Якщо воротар тягне пенальті - це майстерність воротаря.

У другому таймі Ворскла перебудувалася і почала грати в три захисники. Ми не могли з цим п'ять хвилин розібратися. Це наслідок того, що хлопці молоді. Ми їм підказували, щоб вони перебудувалися, але вони пізно це зробили.

Гол зі стандарту? Ми знаходимося на такому етапі, що змушені вичавлювати голи з усього - зі стандартів, з пенальті. Бачите, сьогодні той же пенальті забий - можливо було б щось інакше. Але вже пізно говорити про це», - сказав Безсмертний.

(14)

Жуніор Мораес розповів, чим займатиметься після завершення кар'єри
Футбол | 25 квітня 2024, 12:57 0

Однак поки що форвард прощатися з футболом не має наміру

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися