Швидше за Магнуса. Американець встановив світовий рекорд на шахівниці

Девіду Рашу вдалося розставити правильно фігури всього за 30.31 сек

Швидше за Магнуса. Американець встановив світовий рекорд на шахівниці
© YouTube

Американець Девід Раш в черговий раз потрапив у Книгу рекордів Гіннесса.

Йому вдалося рекордно швидко розставити фігури на шахівниці за допомогою однієї руки. Девід побив вже більше 150 світових рекордів.

Рашу знадобилося майже півтора роки на встановлення цього рекорду. Після тривалих тренувань йому вдалося розставити правильно фігури всього за 30.31 сек. Такій швидкості позаздрив би й Магнус Карлсен.

ВІДЕО. Швидше за Магнуса. Американець встановив світовий рекорд на шахівниці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 11.04.2021 22:45
    0
    Американец Дэвид Раш из штата Айдахо в очередной раз вошел в Книгу рекордов Гиннесса. Он разрезал самурайским мечом 65 киви за минуту, балансируя при этом на доске, сообщает агентство UPI. За Рашем числится уже более 150 достижений.
    Помощник бросал в сторону американца фрукты, а тот разрезал их острым лезвием меча на лету. "Поверьте в себя, и вы сможете многое", - прокомментировал после регистрации достижения многократный рекордсмен.
    Совсем недавно Раш выпил литр лимонада через соломинку за 16,53 секунды. В прошлом году он смог сломать за минуту 98 карандашей. До этого американец закинул тортилью (тонкую лепешку из кукурузной или пшеничной муки) на 16,5 м.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 11.04.2021 12:20
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Милчел Авек, 11.04.2021 02:54
    Пойду тренироваться плавки одевать. Может, в рекорды по плаванию попаду).
    красивая аллегория
    Akella_147
    online
      Akella_147, 11.04.2021 10:12
    +1
    Полтора года тренировался? Вот это мужик
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 11.04.2021 02:54
    +1
    Пойду тренироваться плавки одевать. Может, в рекорды по плаванию попаду).
    SportsMan
    online
      SportsMan, 11.04.2021 01:51
    +2
    А причем здесь Карлсен? Просто к слову? Или Карлсен расставлял фигуры на скорость? Что-то не очень верится.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 11.04.2021 00:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрій Ванчак, 11.04.2021 00:56
    Зміст цього рекорду який взагалі??? Може хтось яйця чеше правою рукою за секунду, брєд повний)))
    не "брєд", а "нісенітниця", телепень
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 11.04.2021 00:56
    +3
    Зміст цього рекорду який взагалі??? Може хтось яйця чеше правою рукою за секунду, брєд повний)))
    Андрій Ванчак
    online
      Андрій Ванчак, 11.04.2021 00:56
    +3
    Зміст цього рекорду який взагалі??? Може хтось яйця чеше правою рукою за секунду, брєд повний)))
    SportsMan
    online
      SportsMan, 11.04.2021 01:51
    +2
    А причем здесь Карлсен? Просто к слову? Или Карлсен расставлял фигуры на скорость? Что-то не очень верится.
    Akella_147
    online
      Akella_147, 11.04.2021 10:12
    +1
    Полтора года тренировался? Вот это мужик
    Милчел Авек
    online
      Милчел Авек, 11.04.2021 02:54
    +1
    Пойду тренироваться плавки одевать. Может, в рекорды по плаванию попаду).
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 11.04.2021 22:45
    0
    Американец Дэвид Раш из штата Айдахо в очередной раз вошел в Книгу рекордов Гиннесса. Он разрезал самурайским мечом 65 киви за минуту, балансируя при этом на доске, сообщает агентство UPI. За Рашем числится уже более 150 достижений.
    Помощник бросал в сторону американца фрукты, а тот разрезал их острым лезвием меча на лету. "Поверьте в себя, и вы сможете многое", - прокомментировал после регистрации достижения многократный рекордсмен.
    Совсем недавно Раш выпил литр лимонада через соломинку за 16,53 секунды. В прошлом году он смог сломать за минуту 98 карандашей. До этого американец закинул тортилью (тонкую лепешку из кукурузной или пшеничной муки) на 16,5 м.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 11.04.2021 12:20
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Милчел Авек, 11.04.2021 02:54
    Пойду тренироваться плавки одевать. Может, в рекорды по плаванию попаду).
    красивая аллегория
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 11.04.2021 00:59
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрій Ванчак, 11.04.2021 00:56
    Зміст цього рекорду який взагалі??? Може хтось яйця чеше правою рукою за секунду, брєд повний)))
    не "брєд", а "нісенітниця", телепень