За крок від Євро. Збірна України впевнено здолала Данію і в другому матчі

Команда Олександра Косенка забила вісім голів у ворота данців

36117
8
УАФ

У першому таймі, як і днем ​​раніше, датчани намагалися чинити нашій збірній гідний опір. Рахунок у матчі відкрив Корсун, але гості вже через 40 секунд зрівняли результат. «Синьо-жовті» діяли з пристойним напором і другий м'яч у ворота збірної Данії не змусив себе довго чекати. Це Микитюк точним ударом вразив кут. Але «вікінги» і на цей раз відповіли результативною атакою. Правда, через секунд 15 українці знову повели в рахунку. І вже не давали засумніватися в своїй перевазі. Спочатку голкіпер нашої команди Сухов асистував Абакшину, який холоднокровно розібрався в епізоді. А перед перервою контратаку «синьо-жовтих» завершив Лебідь.

Незабаром після початку другого тайму точним ударом відзначився Разуванов. Гра українцям давалася, а данці вже діяли без бажання. Забивши сьомий гол, підопічні Олександра Косенка зменшили оберти. Ефектну крапку в матчі поставив Разуванов, який вийшов один на один з голкіпером і «зняв павутину» з дальньої «дев'ятки».

8:2 - збірна України забезпечила собі друге місце в групі 1. Перемога в останньому матчі проти Албанії повинна гарантувати нашій команді вихід на чемпіонат Європи. Ось тільки в найближчу неділю, як було заплановано, ця зустріч не відбудеться. Але в те, що збірна України поїде на Євро, можна говорити з великою впевненістю.

Чемпіонат Європи-2022. Кваліфікація. Група 1.

Україна - Данія - 8:2

Корсун (5), Микитюк (10), Малишко (11), Абакшин (12), Лебідь (19, 26), Разуванов (22, 38) - Годдар (5), Скотт-Расмуссен (11)

Україна: Сухов, Войтович, Разуванов, Корсун, Шотурма, Зварич, Малишко, Єрьомін, Лебідь, Микитюк, Абакшин, Журба, Педяш, Фаренюк.

Данія: Хог, Андерсен, Фальк, Вейс, Скотт-Расмуссен, Лаурсен, Йенсен, Юссеф, Хабібі, Йоргенсен, Хансен, Годдар.

Арбітри: Томаш Фрак, Домнік Ципіньскі (обидва - Польща).