Батько Джоковича: «Федерер - великий чемпіон, але він погана людина»

Срджан Джокович вважає, що західний світ дуже не любить сербів

Батько Джоковича: «Федерер - великий чемпіон, але він погана людина»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Срджан Джокович, батько першої ракетки світу Новака Джоковича, в черговий раз розкритикував швейцарця Роджера Федерера.

«Мені здається, що західний світ нездоровий. Вони так нападають на Новака і говорять про нього стільки огидних речей, що це просто неймовірно.

Іноземні ЗМІ не найкращої думки про нас і про те, що ми їх постійно непокоїмо. По правді кажучи, я теж не хочу бути частиною їхнього світу. П'ятнадцять років тому Роджер напав на мого сина, коли він був ще підлітком.

Роджер знав, що прийде хтось, хто буде кращим за нього. Я сказав, що він великий чемпіон, кращий в той час, але він погана людина», - сказав Срджан Джокович.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Tennis World USA

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Oliynuk_sport
      Oliynuk_sport, 06.04.2021 12:40
    -2
    Можливо справедлива критика. Гадаю батько Джоковича правий. В цілому гадаю що Федерер і Джокович великі тенісисти, лідери світового тенісу.
    edi
      edi, 06.04.2021 10:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    слова знову вирвані з контексту для переглядів, за це стаття, спорт уа, продовжуйте в тому ж дусі, поки не обпечетися
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 06.04.2021 01:38
    0
    Самое интересное, что эту сказанную фразу могли неправильно перевести или вырвать из контекста)))) А Ноле , несмотря на свой взрывной темперамент, всегда высказывался умно и взвешенно, никогда никого не унижал... Как- то так.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 06.04.2021 00:46
    +3
    Футбол в квадрате, 05.04.2021 13:20
    Что-то мне кажется, что отец Джоковича немного лукавит... Глядя на Роджера и Новака, скорее про второго можно подумать что он плохой человек! Но внешность конечно бывает обманчива...
    да тут не кажеться, а все факты против Джока, чего стоя только его мячи в судей....а Федерер это вообще эталон поведения для спортсмена, и в этом тоже секрет ег опопулярности
    MrchMdnss
      MrchMdnss, 06.04.2021 00:32
    0
    33 (34 на носу) минус15 =
    явно не підліток
    RomarioUA
      RomarioUA, 05.04.2021 20:22
    0
    Папа херло
    vizuals
    online
      vizuals, 05.04.2021 17:36
    +8
    Нападають на них СМІ. Біднесенькі, дивиться, щось до самогубства на почві критики не дойшло. Спочатку Джокер розповідав, що вируса немає, тепер щось загоняє про вакцинацію.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 05.04.2021 15:31
    +15
    Серби це балканські срашисти. У них так само в дупі постійно свербить вялічіє.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 05.04.2021 14:47
    +13
    Что сербы последнее время начали много лишнего говорить....
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 05.04.2021 13:20
    +11
    Что-то мне кажется, что отец Джоковича немного лукавит... Глядя на Роджера и Новака, скорее про второго можно подумать что он плохой человек! Но внешность конечно бывает обманчива...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 05.04.2021 15:31
    +15
    Серби це балканські срашисти. У них так само в дупі постійно свербить вялічіє.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 05.04.2021 14:47
    +13
    Что сербы последнее время начали много лишнего говорить....
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 05.04.2021 13:20
    +11
    Что-то мне кажется, что отец Джоковича немного лукавит... Глядя на Роджера и Новака, скорее про второго можно подумать что он плохой человек! Но внешность конечно бывает обманчива...
    vizuals
    online
      vizuals, 05.04.2021 17:36
    +8
    Нападають на них СМІ. Біднесенькі, дивиться, щось до самогубства на почві критики не дойшло. Спочатку Джокер розповідав, що вируса немає, тепер щось загоняє про вакцинацію.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 06.04.2021 00:46
    +3
    Футбол в квадрате, 05.04.2021 13:20
    Что-то мне кажется, что отец Джоковича немного лукавит... Глядя на Роджера и Новака, скорее про второго можно подумать что он плохой человек! Но внешность конечно бывает обманчива...
    да тут не кажеться, а все факты против Джока, чего стоя только его мячи в судей....а Федерер это вообще эталон поведения для спортсмена, и в этом тоже секрет ег опопулярности
    edi
    online
      edi, 06.04.2021 10:50
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    слова знову вирвані з контексту для переглядів, за це стаття, спорт уа, продовжуйте в тому ж дусі, поки не обпечетися
    Александр Петухов
    online
      Александр Петухов, 06.04.2021 01:38
    0
    Самое интересное, что эту сказанную фразу могли неправильно перевести или вырвать из контекста)))) А Ноле , несмотря на свой взрывной темперамент, всегда высказывался умно и взвешенно, никогда никого не унижал... Как- то так.
    MrchMdnss
    online
      MrchMdnss, 06.04.2021 00:32
    0
    33 (34 на носу) минус15 =
    явно не підліток
    RomarioUA
    online