3

Андрій ШАХОВ: «Не дарма такі перемоги називають чемпіонськими»

Відомий журналіст - про матч «Динамо» - «Олександрія» (2:1)

ФК Динамо Київ

Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов поділився думкою про вольову перемогу київського «Динамо» в матчі з «Олександрією» (2:1).

«Дуже часто в футболі все вирішують останні десять хвилин матчів. І в цьому ігровому відрізку, після 80-ї хвилини, динамівці забили в чемпіонаті України 12 голів, пропустивши лише два.

Вдумайтеся: 12 голів в двадцяти матчах в останні десять хвилин! 43 голи за 90 хвилин і 12 з них в останні десять! Це дуже багато! Ні, дуже-дуже багато! Для порівняння у «Шахтаря» в цьому ігровому інтервалі тільки ОДИН забитий м'яч (переможний гол Тете в Дніпрі) при одному ж пропущеному (переможний гол Іванісені з «Зорі»)! 12-2 і 1-1!

Чи не в цьому криється секрет лідерства «Динамо»?

Не дарма такі перемоги називають «чемпіонськими». Рідко кому і коли вдається завоювати титул, громлячи всіх з великим рахунком. Дуже важливо в потрібний момент вміти проявляти характер і, що називається, вигризати перемоги. В Олександрії сталося саме це», - написав Шахов.