Sport.ua зібрав найголовніші події минулого туру в статистичному розрізі

3027
0
ФК Динамо Київ

«Динамо» святкує в загальному 5-ту вікторію поспіль (м'ячі 14-2), а в гостях - 3-тю (м'ячі 8-2).

Кияни стають другим клубом після «Шахтаря», який здобув 75 вольових перемог в українських чемпіонатах.

Динамівці продовжують свою безпрограшну і гольову серії до 11 матчів.

Мірча Луческу бере верх над Володимиром Шараном у всіх 6 зустрічах.

«Динамо» забиває «Олександрії» 10 матчів поспіль.

Кияни першими з усіх команд пробивають 200-й пенальті в чемпіонатах України.

15-й м'яч у кар'єрі забиває Микола Шапаренко (ЧУ - 11, КУ - 2, ЄК - 2), в тому числі 10-й в УПЛ в рядах біло-синіх.

«Олександрія» зазнає 70-ї поразки в елітному дивізіоні при Володимирі Шарані.

Артем Сітало на 304-й хвилині перериває суху серію «Динамо» і Георгія Бущана.

«Шахтар» стає автором 40-ї перемоги гостей в сезоні-2020/21.

Жуніор Мораес оформляє 10-й дубль гірників в баталіях з «Ворсклою». При цьому перший гол полтавчанам виявляється для нього 130-м в українській кар'єрі (ЧУ - 99, КУ -6, СК - 1, ЄК - 23, ЗУ - 1).

Жуніор Мораес 9-й раз вражає ворота біло-зелених (4 голи - за «Шахтар», 3 - за донецький «Металург», 2 - за «Динамо»).

«Ворскла» стає 3-м клубом, зазнавшим 100 поразок на своєму полі.

Команди Юрія Максимова 70-й раз поступаються суперникам у всіх турнірах (ЧУ - 62, КУ - 7, ЄК - 1).

«Зоря» здобуває 10-ту перемогу в сезоні, а «Рух» зазнає 10-ї поразки.

Безнічийна серія чорно-біло-червоних досягає 10 ігор (+8-2).

Артем Громов, який вразив ворота 21-го клубу УПЛ, стає автором 30-го дубля нинішнього чемпіонату.

Підопічні Івана Федика заробляють третю «баранку» поспіль, пропустивши при цьому 9 м'ячів і не забивши жодного.

«Рух» проводить 10-й безгольовий матч в елітному дивізіоні.

«Десна» бере верх над «Олімпіком» в загальному 6-й раз поспіль (м'ячі 11-2), а в рідних стінах - 3-й (м'ячі 5-1).

Чернігівці здобувають 20-ту перемогу вдома, а донеччани зазнають 50-ї поразки в гостях.

«Олімпік» йде з поля переможеним в загальному 7-й раз поспіль (м'ячі 2-15), повторюючи особистий антирекорд, а на чужих полях - 6-й (м'ячі 3-14).

ФК Олімпік Донецьк

Безнічийна гостьова серія «олімпійців» досягає 11 ігор (+4-7).

Синьо-блакитні обходяться без голів в загальному 429 хвилин поспіль, а на виїзді - 339.

«Олімпік» пропускає 16 зустрічей поспіль, піднімаючи планку особистого «рекорду», а в гостях - 11.

250-й матч в кар'єрі проводить Сергій Політило (ЧУ - 216, КУ - 24, ЄК - 10).

Юрій Калітвінцев терпить 20-ї поразки на тренерському посту в чемпіонатах України.

«Дніпро-1» 5-й раз поспіль бере гору над «Львовом» (м'ячі 15-5).

Дніпряни здобувають 20-ту і найбільшу перемогу в елітному дивізіоні.

Відсвяткувавши 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 8-1), підопічні Ігора Йовічевіча продовжують свою рекордну безпрограшну серію до 7 матчів (+5=2).

На рекордній 343-й хвилині завершується сухий серіал синьо-біло-блакитних.

Маріо Чуже стає автором 5-го дубля «Дніпра-1» в УПЛ.

100-й матч в українській кар'єрі проводить Дуглас Сілва (ЧУ - 61, КУ - 13, ЄК - 26).

Особистий рекорд оновлює «Колос», який продовжив гостьову безпрограшну серію до 5 ігор (+2=3).

Голкіпер ковалівців Євген Волинець не пропускає 3 матчі поспіль, як в загальному (270 хвилин), так і в гостях (276 хвилин).

Безгольова серія «Миная» досягає 405 хвилин.

«Маріуполь» проводить 300-й поєдинок в Прем'єр-лізі на своєму полі.

Артем Бондаренко стає автором першого хет-трику сезону-2020/21 і 4-го «трюку з капелюхом» помаранчево-синіх в чемпіонатах України. На три автографа в воротах «Інгульця» 20-річному півзахиснику вистачає всього 15 хвилин.

Південці забивають і пропускають 80-й м'яч з «точки».

«Маріуполь» реалізовує 10-й пенальті поспіль, а «Інгулець» - 8-й.

На 324-й хвилині завершується суха серія жовто-червоних.

300-й матч у чемпіонатах України проводить Павло Ребенок («Ворскла»), 1-й - Білл («Дніпро-1») і Сергій Топчій («Львів»).

У 2-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Іван Лобай («Львів»), який раніше виступав за «Карпати».

100-й м'яч у Прем'єр-лізі забиває Жуніор Мораес, 5-й - Жерсон Родрігеш, 1-й - Вагнер Гонсалвес (у 2-й грі), Михайло Плохотнюк (в 7-й) і Петро Стасюк (в 16-й) .

У 2-й команді еліти відкривають гольовий рахунок Данило Ігнатенко («Дніпро-1») та Ілля Шевцов («Інгулець»).

16-й дубль в чемпіонатах України робить Жуніор Мораес, 5-й - Артем Громов, 2-й - Маріо Чуже.

Третій гол Артема Бондаренка в ворота «Інгульця» виявляється 350-м за ліком в нинішньому сезоні..

Денис Безбородько стає автором 200-го гола господарів в УПЛ-2020/21.

3-й пенальті з 3-х реалізовує Артем Бондаренко.

1-шу червону картку в кар'єрі отримують Ернест Антві (в 12-й грі) і Дмитро Іванісеня (в 45-й).

50-й «гірчичник» заробляє для своєї команди в нинішньому сезоні В'ячеслав Танковський («Маріуполь»).

(7)

ФОТО Фейл сезону. Гравець ПСЖ з метра не влучив у порожні ворота Боруссії Д
Футбол | 08 травня 2024, 01:05 0

Варрен Заїр-Емері міг вивести команду вперед, але у підсумку парижани програли 0:1