Подарунок для Польщі. Хуркач виграв дебютний Мастерс

24-річний поляк сенсаційно переміг на змаганнях в Маямі

2514
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хуберт Хуркач

24-річний Хуберт Хуркач (№37 ATP) став переможцем хардового Мастерса в Маямі.

У матчі за титул поляк обіграв 19-річного італійця Янніка Сіннера (№31 ATP) і став першим представником своєї країни, який виграв турнір подібної категорії.

Майамі. Фінал
Хуберт Хуркач (Польща) - Яннік Сіннер (Італія) - 7:6(4), 6:4

Варто відзначити, що раніше на рахунку поляка було всього два виграних титули категорії ATP 250. З нового тижня він підніметься на 16-е місце в світовому рейтингу, встановивши особистий рекорд.

Цікаво, що на шляху до титулу Хуберт виграв 5 поєдинків в статусі андердога, тільки в першому колі йому давали більше шансів, ніж супернику. Щоб взяти дебютний титул на Мастерсах, Хуркачу довелося обіграти двох представників першої десятки (Циципас і Рубльов), і ще двох тенісистів з топ-20 (Шаповалов і Раонич).

Сіннер також до цього виграв два фінали турнірів ATP 250. Для нього це теж була перша участь у фіналах Мастерсів. Яннік з понеділка окупує 21-ю позицію світової класифікації.