Серія А. Мілан в більшості не зміг обіграти Сампдорію

«Россонері» втратили важливі очки

443
0

Сьогодні «Мілан» в стартовому матчі 29-го туру Серії А вдома приймав «Сампдорію». Команда Стефано Піолі сама привезла собі гол на 57-й хвилині: Тео Ернандес обрізався на своїй половині поля, і Фабіо Квальярелла красивим ударом перекинув Доннарумму.

Через 2 хвилини «Сампдорія» залишилася в меншості: повторне попередження отримав Адрієн Сілва. Однак за більш ніж півгодини гри в більшості «Мілан» зумів лише врятуватися від поразки - нічия 1:1.

«Мілан» - «Сампдорія» - 1:1
Голи: 0:1 - 57 Квальярелла, 1:1 - 87 Хауге.

«Мілан» - Доннарумма, Тео, Томорі, К'єр, Салемакерс (Калулу, 46), Беннасер (Тоналі, 60), Кессьє, Круніч (Ребіч, 60), Чалханоглу, Кастільєхо (Хауге, 74), Ібрагімовіч.

«Сампдорія» - Аудеро, Тонеллі, Берешіньскі, Коллі, Ауджелло (Йосіда, 89), Дамсгор (Верре, 90), Адрієн Сілва, Кандрева (Льоріс, 90), Торсбі, Габб’ядіні (Аскільдсен, 62), Квальярелла (Кейта Бальде, 84).

Попередження: Коллі (32), Торсбі (39), Салемакерс (45), Адрієн Сілва (45), Беннасер (50), Кандрева (73).

Вилучення: Адрієн Сілва (59).

«Мілан» набрав 60 очок і залишився другим у турнірній таблиці Серії А. «Сампдорія» десята з 36 балами.