ВІДЕО. Гол чи ні? Красивий сейв воротаря в матчі НХЛ

Кіпер Нью-Джерсі відбив шайбу лезом ковзана

ВІДЕО. Гол чи ні? Красивий сейв воротаря в матчі НХЛ
© twitter.com/njdevils

У матчі регулярного сезону НХЛ Бостон, програючи 0:1, на останніх секундах ледь не зрівняв рахунок, проте воротар Нью-Джерсі видав неймовірний сейв ковзаном і не дав шайбі повністю перетнути лінію воріт.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kle
    online
      Kle, 29.03.2021 17:34
    0
    Bohdan, 29.03.2021 15:46
    Гол був. Хто не вірить - запитайте в К. Роналдо.
    В хоккее шайба должна полностью пересечь линию ворот: возможно, большая часть шайбы пересекла линию ворот, но не вся... Но элемент везения здесь есть, несмотря на сэйв кипера!
    vital
    online
      vital, 29.03.2021 15:50
    +1
    Bohdan, 29.03.2021 15:46
    Гол був. Хто не вірить - запитайте в К. Роналдо.
    Ну таке собі порівняння - там не було ні var, ні системи фіксації голу. А в НХЛ є система взяття воріт. Раз не спрацювала, значить шайба повністю не перетнула лінії воріт.
    Bohdan
      Bohdan, 29.03.2021 15:46
    -1
    Гол був. Хто не вірить - запитайте в К. Роналдо.
    vital
    online
      vital, 29.03.2021 15:50
    +1
    Bohdan, 29.03.2021 15:46
    Гол був. Хто не вірить - запитайте в К. Роналдо.
    Ну таке собі порівняння - там не було ні var, ні системи фіксації голу. А в НХЛ є система взяття воріт. Раз не спрацювала, значить шайба повністю не перетнула лінії воріт.
    Kle
    online
      Kle, 29.03.2021 17:34
    0
    Bohdan, 29.03.2021 15:46
    Гол був. Хто не вірить - запитайте в К. Роналдо.
    В хоккее шайба должна полностью пересечь линию ворот: возможно, большая часть шайбы пересекла линию ворот, но не вся... Но элемент везения здесь есть, несмотря на сэйв кипера!