В перших матчах перемог досягли «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни»

560
0
ВК Барком-Кажани

Сьогодні у Львові і Городку Хмельницької області почалися півфінальні серії чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги.

Переможець групового етапу «Барком-Кажани» приймав житомирський клуб «Житичі-ПНУ». Цікаво, що нещодавно суперники зустрічались у фіналі Кубку країни і тоді в п'яти партіях з великими труднощами виграли підопічні Угіса Крастіньша. Цього разу львів'янам вистачило і трьох сетів, хоча в першому з них місцеві волейболісти перемогли лише з мінімальною перевагою 26:24.

Такий же рахунок 3:0 був зафіксований і в матчі команди «Епіцентр-Подоляни» з харківської «Юракадемією». Але тут в кожній з трьох партій господарі майданчика вигравали з різницею в два м'ячі. Тож харків'яни довели, що цілком можуть скласти реальну конкуренцію одному з лідерів української Суперліги в боротьбі за вихід у фінал.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Півфінальні серії. Перші матчі. 26 березня
«Барком-Кажани» (Львів) - «Житичі-ПНУ» (Житомир)

3:0 (26:24, 25:18, 25:21)
«Епіцентр-Подоляни» (Городок) - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
3:0 (25:23, 28:26, 30:28)

Завтра у суботу 27 березня суперники там же продовжать півфінальні серії, які будуть тривати до трьох перемог однієї з команд.

(5)

Новий претендент на Луніна. Легендарний клуб хоче підписати українця
Футбол | 26 квітня 2024, 04:32 1

«Мілан» вступив у боротьбу з «ПСЖ», «Баварією» та «Манчестер Юнайтед» за Андрія

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького