Футболіст київського «Динамо» вийшов на заміну на 70-й хвилині зустрічі

3297
0
ФК Динамо Київ. Жерсон Родрігеш

25-річний нападник «Динамо» Жерсон Родрігеш у середу зіграв у товариському матчі своєї національної збірної. Команда Люксембургу в угорському місті Дебрецен на правах гостей зустрічалася з Катаром.

Матч завершився мінімальною перемогою номінальних господарів 1:0. А єдиний гол у матчі був забитий на початку першого тайму – на 13-й хвилині відзначився Мунтарі з передачі Ро-Ро.  другому таймі катарці були близькими до того, аби збільшити рахунок, але удар Ро-Ро прийняв на себе каркас воріт.

Люксембург догравав матч у меншості, адже на 88-й хвилині друге попередження отримав Алдін Скендерович та був вилучений з поля.

Що стосується Жерсона Родрігеша, то динамівець розпочав гру в запасі та вийшов на поле після перерви, а саме на 70-й хвилині другого тайму замість Моріса Девілля. За відведений для нього ігровий час Родрігеш додав гостроти в атаці, заробив та виконав кілька штрафних ударів та отримав жовту картку.

Найближчим часом у команди Жерсона Родрігеша попереду ще два матчі. 27 березня — виїзний з Ірландією та 30 березня — домашній проти Португалії. Обидва відбудуться в рамках відбору на чемпіонат сівіту-2022.

Наразі в активі Родрігеша 31 матч за національну збірну своєї країни, у яких він забив 5 м'ячів.

(14)

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7

Чергова спроба збірної України повернутися до другого дивізіону

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву