Плотницький разом з Перуджею не зміг пробитися до фіналу Ліги чемпіонів

У вирішальному матчі за головний трофей турніру зіграють «Закса» і «Трентіно»

1189
0
CEV

У середу пройшли два півфінальних матчі чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що тиждень тому польська «Закса» в гостях перемогла російський «Зеніт» з Казані 3:2, а в поєдинку двох італійських клубів «Трентіно» переграв «Перуджу», за яку виступає український легіонер Олег Плотницький, з рахунком 3:0.

Спочатку про матч в польському місті Кендзежин-Козле. Гра вийшла дуже цікавою з непередбачуваним сюжетом. Першу партію виграли гості 17:25, потім дві партії взяли місцеві волейболісти 25:16 і 25:21. Була дуже близька «Закса» до того, щоб завершити матч в четвертому сеті, коли мала 6 (!) матчболів. Але сет залишився за «Зенітом» 28:30.

Аналогічна ситуація повторилася і на тай-брейку. Знову поляки мали перевагу в рахунку, знову у них було кілька матчболів, однак і тут росіяни зуміли уникнути поразки 18:20. Тож довелося суперникам грати «золотий» сет. «Закса» постійно вела в рахунку, маючи перевагу по 3-4 очки на свою користь. І коли в кінцівці «Зеніт» скоротив відставання до мінімуму 12:13, здавалося, що господарі поля знову можуть зазнати невдачі. Але, до честі польських волейболістів, вони взяли необхідні два очки і виграли це протистояння.

Щодо другого півфіналу, то тут симпатії українських шанувальників волейболу, звичайно ж, були на боці «Перуджі». І вона розпочала матч впевнено, перемігши у двох партіях 25:22 і 25:17. До «золотого» сету їм залишалося виграти ще одну партію. Але на жаль, гості зуміли відігратися 23:25 і 17:25, вирішивши, таким чином, своє головне завдання. П'ятий сет вже не мав ніякого значення. «Перуджа» його виграла 15:6, але до фіналу вийшла команда «Трентіно». Олег Плотницький (на фото в атаці) всю гру провів на майданчику в складі господарів і приніс своїй команді 14 очок.

Ліга чемпіонів сезону 2020-2021 рр. Чоловіки
Півфінал. Другі матчі
24 березня
«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) - «Зеніт» (Казань, Росія)

2:3 (17:25, 25:16, 25:21, 28:30, 18:20)
Перший матч - 3:2
«Золотий» сет - 15:13

«Перуджа» (Італія) - «Трентіно» (Італія)
3:2 (25:22, 25:17, 23:25 17:25, 15:6)
Перший матч - 0:3

Таким чином, у фіналі чоловічої Ліги чемпіонів 1 травня в італійській Вероні зустрінуться польська «Закса» та італійський «Трентіно».

(7)

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі

Джерело: Лунін відхилив пропозицію Реала і може перейти в гранд АПЛ
Футбол | 23 квітня 2024, 22:36 29

Український воротар влітку може перейти в «Манчестер Юнайтед»