Італійський Альянс виграв чоловічий Кубок Виклику

Знову в п'яти партіях волейболісти з Мілана перемогли в фіналі турецький «Зіраат Банкасі»

© CEV

Сьогодні в столиці Туреччини Анкарі відбувся другий фінальний матч чоловічого європейського волейбольного Кубку Виклику. Місцевий клуб «Зіраат Банкасі» приймав італійську команду «Альянс» з Мілана. У першому поєдинку виграли представники Апеннінського півострова з рахунком 3:2.

І знову суперникам довелося грати п'ять сетів. Спершу успіху досягли гості 23:25. Потім дві партії взяли турецькі гравці 25:23 і 25:16. А в четвертому і п'ятому скороченому сетах переміг «Альянс» 18:25 і 8:15.

Кубок Виклику. Чоловіки
Фінал. Другий матч
24 березня
«Зіраат Банкасі» (Анкара, Туреччина) - «Альянс» (Мілан, Італія)

2:3 (23:25 25:23, 25:16, 18:25, 8:15)
Перший матч - 2:3

Це перша перемога «Альянсу» в європейському кубковому турнірі. Раніше інша команда з Мілана «Медіоланум» виграла в сезоні 1992-1993 на той момент Кубок володарів кубків.

Нагадаємо, що в Кубку Виклику сезону 2020-2021 років грали два українські клуби «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни». Перші вибули на стадії 1/16 фіналу, а другі - у чвертьфіналі.