Харківський Локомотив втратив місце в чоловічій Суперлізі

Найіменитіший волейбольний клуб країни завершив сезон останнім в елітному дивізіоні

1869
2
ФВУ

Зіграні всі матчі міні-турніру команд чоловічої Суперліги, які виборювали підсумкові місця з 7 по 10 в сезоні 2020-2021 років. Перший тур відбувся в Чернігові, а другий у Вінниці.

В результаті 7 і 8 місця посіли вінницький клуб «Серце Поділля» та чернігівський «Буревісник-ШВСМ». Вони зберегли місця в елітному дивізіоні на майбутній сезон.

ВСК «МХП-Вінниця» фінішував на 9-му місці і тепер проведе перехідні ігри з другою командою вищої ліги за право виступати в Суперлізі в сезоні 2021-2022 років.

А ось колись грізний і найіменитіший клуб країни харківський «Локомотив», який має за свою історію 17 титулів в чемпіонатах України, виграш європейського Кубка топ-команд у 2004 році і участь в матчах Ліги чемпіонів, посів останнє 10 місце і змушений буде покинути Суперлігу.

На жаль, всі намагання керівництва клубу залучити спонсорів для підтримки «Локомотива» в цьому сезоні виявилися марними. Кращі гравці залишили команду і вона безславно завершила турнір, так і не вигравши жодного поєдинку ні на першому груповому етапі, ні на другому. В пасиві харків'ян 24 програних матчі поспіль.

Підсумкова турнірна таблиця команд чоловічої Суперліги з 7 по 10 місця:
7. «Серце Поділля» 6 матчів, 6 перемог, 0 поразок, 20 очок, співвідношення партій 18 - 4
8. «Буревісник-ШВСМ» 6, 3, 3, 13, 13 - 9
9. ВСК «МХП-Вінниця» 6, 3, 3, 9, 10 - 12
10. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 6, 0, 6, 0, 2 - 18

Нагадаємо, що в півфінальних серіях до трьох перемог зустрінуться нещодавні фіналісти Кубку країни «Барком-Кажани» (Львів) - «Житичі-ПНУ» (Житомир), а також «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область) - «Збірна Харківської області-Юракадемія». Перші матчі пройдуть вже найближчої п'ятниці 26 березня відповідно у Львові і Городку.

Ігор Заржицький
(11)

Реал знайшов воротаря, який буде конкурувати з Луніним за місце у старті
Футбол | 16 квітня 2024, 10:16 5

Філіп Йоргенсен може перейти в «королівський клуб»

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв