Sport.ua зібрав найголовніші події минулого туру в статистичному розрізі

2571
1
ФК Ворскла

«Динамо» виграє в загальному 4-ту зустріч поспіль (м'ячі 12-1), а вдома - 3-тю (м'ячі 9-1). При цьому біло-сині стають автором 50-ї перемоги господарів в сезоні-2020/21.

Кияни продовжують свою безпрограшну і гольову серії до 10 матчів, а суху - до 291-ї хвилини.

Динамівці здобувають 20-ту вікторію під керівництвом Мірчі Луческу (ЧУ - 14, СК - 1, ЄК - 5).

Мірча Луческу святкує 150-ту велику перемогу на чолі українських клубів (ЧУ - 104, КУ - 25, СК - 1, ЄК - 20).

У 65-му матчі нарешті відкриває гольовий рахунок в «Динамо» Олександр Караваєв. При цьому перший м'яч в ворота «Руху» стає для нього 35-м в клубній кар'єрі (ЧУ - 28, КУ -5, ЄК - 2).

«Львів», перервавши 5-матчеву програшну серію з «Шахтарем», здобуває 10-ту перемогу на своєму полі.

Бразилець Альваро на 293-й хвилині завершує безгольовий серіал синьо-золотих в баталіях з помаранчево-чорними.

Гірники, які зазнали 80-ї поразки на чужих полях, переривають свою гостьову безпрограшну серію, яка склала 11 матчів (+6=5). Останній раз донеччани поступалися господарям 15 березня 2020 року - 0:1 з «Зорею».

Завершуються також гостьові сухі серії «Шахтаря» - на 447-й хвилині та Анатолія Трубіна - на 426-й.

Перший гол Манора Соломона в ворота «Львова» стає для нього 15-м в рядах гірників (ЧУ - 9, КУ - 1, ЄК - 5).

Луїш Каштру стає 6-м зарубіжним тренером, який провів 50 матчів в чемпіонатах України (+36=10-4, 119-41).

«Колос» з 6-ї спроби вперше виграє у «Зорі», в п'яти попередніх зустрічах з якою підопічні Руслана Костишина задовольнялися лише одним очком.

Ковалівці переривають свою «рекордну» домашню серію без перемог, яка склала 6 ігор (=4-2).

«Колос» проводить 10-й сухий матч у рідних стінах.

Володимир Лисенко забиває «Зорі» більше, ніж будь-кому - 4 м'ячі. Причому вражає ворота луганчан в рядах вже четвертого клубу (раніше по 1 голу - за «Арсенал», «Говерлу» і «Олімпік»).

Завершуються гостьові сухі серії «Зорі» - на 417-й хвилині і голкіпера чорно-білих Ніколи Василя - на рекордній для воротарів-легіонерів 536-й.

50-й матч в українських чемпіонатах на посаді головного тренера проводить Віктор Скрипник (+26=12-12, 81-43).

Юрій Максимов святкує 60-ту вікторію на тренерському посту (ЧУ - 54, КУ - 6). При цьому його команди досягають 200-очкового рубежу в УПЛ.

Руслан Степанюк, який став автором першого дубля «Ворскли» в поєдинках з «Олімпіком», забиває 10-й м'яч за біло-зелених в чемпіонатах України.

«Олімпік» зазнає 90-ї поразки в елітному дивізіоні, в тому числі 25-ї з великим рахунком (15-ї на чужих полях).

«Олімпійці» отримують загалом 6-ту «баранку» поспіль (м'ячі 2-13), а в гостях - 5-ту (м'ячі 3-12).

Синьо-блакитні обходяться без мирових на виїзді 10 ігор поспіль (+4-6).

«Олімпік» не забиває «Ворсклі» 3 матчі поспіль, як в загальному (339 хвилин), так і в гостях (277 хвилин).

Безгольова серія «олімпійців» досягає 339 хвилин.

Синьо-блакитні пропускають загалом 15 ігор поспіль, встановлюючи новий особистий антирекорд, а на чужих полях - 10.

30-й матч у чемпіонатах України на посту головного тренера проводить Юрій Калитвинцев (+5= 6-19, 24-57).

Другий раз забиває в свої ворота захисник «Олімпіка» Ігор Снурніцин. Свій перший «самостріл» він скоїв 28 жовтня 2018 року в гостьовому поєдинку донеччан з... «Ворсклою» (1:2).

«Дніпро-1» проводить 50-й матч в елітному дивізіоні.

Дніпряни оновлюють відразу 4 особистих рекорди, продовживши загальну безпрограшну серію до 6 ігор (+4=2) і гостьову - до 4-х (+3 =1), гольову виїзну - до 15, суху на чужих полях - до 183-х хвилин.

Синьо-біло-блакитні не пропускають 3 матчі поспіль (273 хвилини).

«Десна» зазнає 30-ї поразки в чемпіонатах України.

«Минай» проводить 10-й безгольовий матч в елітному дивізіоні, а «Маріуполь» - 80-й на своєму полі.

Закарпатці з 9-ї спроби вперше грають на «нуль» в гостях.

Підопічні Василя Кобіна переривають свою «рекордну» серію з пропущеними м'ячами, яка склала 10 ігор. Останній раз «Минай» залишався «сухим» 1 листопада 2020 року - 0:0 вдома з «Рухом».

Закарпатці не можуть вразити ворота суперників 3 матчі поспіль, як в загальному (315 хвилин), так і в гостях (346 хвилин).

«Інгулець» вперше здобуває дві перемоги поспіль.

Суха серія підопічних Сергія Лавриненка досягає 277 хвилин.

«Олександрія» 50-й раз не забиває на чужих полях.

200-й матч у чемпіонатах України проводить Сергій Сидорчук, 100-й - Володимир Шепелєв, 50-й - Георгій Бущан, Карлос Де Пена (всі - «Динамо») і Владислав Бабогло («Олександрія»), 1-й - Богдан Векляк («Олімпік»).

У 6-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Денис Васін («Інгулець»), який раніше виступав за «Чорноморець», «Карпати», «Іллічівець», кам'янську «Сталь» і «Ворсклу», у 2-му - екс-гравець «Карпат» Андрій Бусько («Львів»).

10-й м'яч у Прем'єр-лізі забиває Манор Соломон, 5-й - Ніка Січінава, 1-й - Маріо Чуже (в 6-й грі).

3-й дубль в чемпіонатах України робить Олександр Караваєв, 2-й - Манор Соломон і Руслан Степанюк, 1-й - Маріо Чуже (в 6-му матчі).

Другий гол Манора Соломона в ворота «Львова» стає 150-м для гостей в сезоні-2020/21.

3-й одинадцятиметровий з 3-х реалізовує Шина.

4-ту пенальтійску дуель з 30 виграє Олександр Бандура.

60-й «гірчичник» заробляють для своїх команд в нинішньому сезоні Євген Запорожець («Інгулець») і Денис Костишин («Колос»), 50-й - Артем Довбик («Дніпро-1»), Шина («Львів»), Олексій Хахльов («Минай») і Роман Карасюк («Рух»).

30-й матч в елітному дивізіоні проводить арбітр із Запоріжжя Максим Козиряцький.