| Оновлено 21 березня 2021, 19:18
10362
6

Україна обіграла Ізраїль і продовжить боротьбу за місце на чемпіонаті світу

В третьому матчі відбіркової групи 1 наші гандболістки впевнено здобули перемогу з рахунком 31:24

10362
6

Це був заключний третій матч збірної України у відбірковій групі 1 і від його результату залежала подальша доля наших гандболісток. Адже в разі поразки вони припиняли боротьбу за вихід до фінальної частини чемпіонату світу і вибували з турніру.

Але точно в такій же ситуації перебувала і збірна Ізраїлю, тому наші суперниці вийшли на матч досить зібраними і перші хвилини на майданчику точилася рівна гра. Однак поступово, в основному завдяки точним кидкам Олесі Смолінг і Тетяни Поляк, українки стали уходити вперед і до середини тайму їхня перевага вже сягала п'яти м'ячів 10:5.

Проте, ізраїльтянки зовсім не збиралися здаватися і другу половину тайму вони провели на рівних з нашою збірною. На перерву суперниці пішли за рахунку 16:10 на користь збірної України. У підопічних Бориса Чижова більше за інших забили голи Тетяна Поляк - 5, Олеся Смолінг - 4 і Наталя Воловник - 3.

У другому таймі гра проходила з перемінним успіхом і на результативні атаки українок суперниці відповідали своїми забитими м'ячами. Проте, збірна України вже діяла досить впевнено, розуміючи, що перемога від неї вже нікуди не дінеться. Так воно і сталося. Підсумковий рахунок 34:21 на користь нашої команди.

Таким чином, збірна України посіла друге місце в групі 1 і продовжить боротьбу за місце у фінальній частині чемпіонату світу 2021 року.

Відбірковий турнір ЧС-2021. Група 1. Тур 3

Україна - Ізраїль 31:24 (16:10)

Україна: Гладун, Салтанюк, Воронько, Вл.Бельмас (забила 2 голи), Компанієць (2), Когуч, Савчин (5), Вікт.Бельмас, Поляк (6), Маркевич, Дябло, Смолінг (6), Воловник (7), Дмитришин (1), Стельмах (2), Стрюкова.

Ізраїль: Бороновські, Леві, Гавза, Варол, Тепліцькі (1), Гербі (3), Барел (2), Бен Зікрі, Албо, Аклер, Ашура, Шохам, Ізак (3), Шаул (7), Вакрат (8), Амінов.

Арбітри: Філіп Фагнер, Лукаш Кубіс (обидва - Польща)