Наша команда здобула першу перемогу в кваліфікації чемпіонату світу

6191
6
facebook ФГУ

Після стартової поразки на старті кваліфікаційного міні-турніру Словаччині у збірної України не залишалося права на помилку. Команду Люксембургу «синьо-жовті» мали обігрувати, причому українські вболівальники чекали впевнену перемогу команди Бориса Чижова.

Власне, хід подій в матчі підтвердив очікування. Правда, в першому таймі люксембуржки зуміли чинити опір. На перших хвилинах вони навіть повели 2:0, але більше їм не довелось лідирувати в рахунку. Наша команда почала набирати обертів і організувала собі комфортну різницю. Правда, потім українки надто розслабилися: кілька невдалих атак в поєднанні з точними кидками суперниць стали наслідком того, що рахунок було скорочено до мінімуму. А на перерву команди пішли з різницею «+2» для України.

У другій половині зустрічі все стало на свої місця. «Синьо-жовті» нарощували перевагу, прямуючи до першої перемоги в кваліфікаційному турнірі. Функції головного бомбардира збірної України, як і в матчі проти словачок, взяла на себе Леся Смолінг. Легіонерка нашої команди, яка виступає в чемпіонаті Польщі, за два поєдинки відзначилася сімнадцятьма закинутими м'ячами.

28:21 - перемога збірної України. У неділю команда Бориса Чижова зустрінеться з Ізраїлем, і в цьому матчі визначиться володар однієї з путівок у плей-офф кваліфікації ЧС-2021. Ізраїльтянки спочатку обіграли Люксембург (22:18), а потім без шансів поступилися Словаччині (19:37).

Відбірковий турнір ЧС-2021. Група 1. Тур 2.

Україна - Люксембург - 28:21 (14:12).

Україна: Воронько, Гладун, Салтанюк, Владислава Бельмас (5), Компанієць (5), Когуч, Стрюкова, Савчин (2), Вікторія Бельмас, Поляк (5), Маркевич, Дябло, Смолінг (8), Воловник (3), Дмитришин, Стельмах.

Люксембург: Кім Вірц (3), Зеймец (1), Дікес (2), Уіллемс (3), Джой Вірц (2), Соберано, Юнг (2), Даутаж (2), Етога, Радончич, Алмейда, Шеурен, Мелхіор, Монтейро, Велтер (5), Зук (1).

Арбітри: Кіяускайте, Заліене (обидві - Литва)