Ворскла впевнено перемогла Олімпік і піднялася на четверте місце

Дубль у матчі зробив Степанюк, ще один гол в свої ворота забив Снурніцин

2867
13
ФК Олімпік

У попередньому турі обидві команлди зазнали поразок. «Ворскла» у себе вдома поступилася «Дніпру-1», а «Олімпік» програв уже п'ятий матч поспіль після зимової паузи, цього разу «Олександрії». Тож, напевно, футболісти виходили на зелений газон полтавського стадіону з думками про перемогу і виправити своє турнірне становище.

Гості розпочали гру досить активно і в перші шість хвилин завдали два удари по воротах Різника. Спершу після потужного «пострілу» Бабенка м'яч влучив у Яворського і вилетів на кутовий, а потім Нкенг здалеку пробив поруч зі штангою.

«Ворскла» досить спокійно відреагувала на такий початок поєдинку. Більш того, вже на 13-й хвилині господарі поля відкрили рахунок. Індивідуальну майстерність тут продемонстрував Степанюк. Він підхопив м'яч поблизу центру поля, промчав з ним до штрафного майданчика суперників і з лівої ноги точно пробив в правий нижній кут воріт. Відчайдушний стрибок Бетіма не допоміг йому виручити свою команду.

Після забитого голу гра повністю перейшла під контроль «Ворскли». Її футболісти діяли спокійно і впевнено, але не поспішали форсувати події. Втім, на 25-й хвилині рахунок на табло став 2:0 на користь підопічних Юрія Максимова. Сталося це так. Тілль виконав штрафний удар з лівого флангу, Кулач високо вистрибнув, але м'яча не дістав, а той, вдарившись в голову Снурніцина, влетів у ворота збентеженого Бетіма.

До перерви можна згадати тільки один по-справжньому гольовий момент, коли на 32-й хвилині Тілль здалеку пробив у дальній кут, але голкіпер «Олімпіка» в стрибку парирував м'яч на кутовий.

На початку другого тайму на 55-й хвилині «Ворсклі» вдалося забити і третій гол. Його співавтором став Кане, який протягнув м'яч по лівому флангу і приблизно з лінії штрафного майданчика сильно пробив. Бетім відбив м'яч перед собою, але до нього першим встиг все той же Кане. Повторно нанести удар йому завадили захисники, зате Кане встиг зробити точну передачу на Степанюка і той забивав з близької відстані практично без перешкод.

На цьому, можна сказати, гра як така завершилася. Господарі поля далі подовгу тримали м'яч у себе, нікуди не поспішаючи, а гості, хоча і створили кілька моментів біля воріт Різника, але на гольові вони тягнули лише з великою натяжкою.

В підсумку «Ворскла» впевнено довела гру до фінального свистка. Таким чином, полтавський клуб здобув перемогу з великим рахунком, набрав 31 очко і піднявся на 4 місце в турнірній таблиці Прем’єр-Ліги, випередивши «Десну».