Динамо – Рух. Прогноз на матч В'ячеслава Грозного

Відомий український тренер зробив прогноз на матч 19-го туру УПЛ

Динамо – Рух. Прогноз на матч В'ячеслава Грозного
© ФК Динамо Київ

Відомий український тренер В'ячеслав Грозний зробив прогноз на матч 19-го туру Прем'єр-ліги України «Динамо» Київ – «Рух» Львів:

«Попереду матчі збірних, і «Динамо» не збирається втрачати очки, незважаючи на інтенсивний графік ігор. Кияни це зробили і в попередньому турі, обігравши міцну «Зорю» (2:0). Оскільки газон готували до матчів збірної України, «Руху» не дозволили грати на «Арені Львів», і в зв'язку з цим команда два тижні не мала необхідної ігрової практики. Чи легко це для команди? Можу сказати, що це не так просто, як здається. Це дуже складно. Ніякі тренування, двосторонки і спаринги не йдуть ні в яке порівняння з офіційними матчами.

Рівень майстерності у виконавців «Динамо» дуже високий. Психологічно від цього матчу львівська команда може отримати тільки позитив. Можуть вони взяти очки? Так, можуть! Що їм втрачати? Можуть також набратися досвіду в грі з командою, яка представляє Україну в єврокубках. Можна порівняти свій рівень в матчі з таким сильним суперником.

Чи є шанси у львів'ян взяти очки? Шанси теоретично є завжди. Але в даній ситуації – це зробити дуже складно, тому що «Динамо» покинуло Лігу Європи, програвши в обох матчах «Вільярреалу». Тепер головне завдання киян – це чемпіонство в УПЛ. Кияни по-спортивному злі для внутрішнього чемпіонату. Чи буде ротація складу у «Динамо»? Думаю, невелика буде, але експериментувати кияни не будуть. У старті «Динамо» ми побачимо Шапаренка, Бєсєдіна, Попова і Караваєва, що виглядає цілком логічно.

Динамівці постараються зберегти гандикап в 4 очки від «Шахтаря». Але покажіть мені людину, яка скаже, що «Динамо» втратить в цій зустрічі очки? Крім фанатів «Руху». Але молодці, що львівські фанати цього хочуть, це нормальна ситуація. Але «Динамо» хоче перемогти. Недооцінки з їхнього боку не буде, адже в єврокубках вони програли, а хлопцям зі збірних захочеться показати, що вони в хорошому тонусі», – сказав Грозний.

Матч «Динамо» Київ – «Рух» Львів відбудеться 21 березня. Початок зустрічі – о 17:00.

Даний прогноз є думкою експерта і не гарантує виграшу в букмекерській конторі.

В'ячеслав Грозний, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
  andeka1968
  andeka1968, 20.03.2021 21:25
  +1
  Известный украинский тренер Вячеслав Грозный сделал прогноз на матч 19-го тура Премьер-лиги Украины «Львов» - «Шахтер».
  «Впереди поединки сборных, и «Шахтер» не собирается терять очки, несмотря на интенсивный график матчей. «Горняки» это сделали и в предыдущем туре, обыграв сильную «Десну» (4:0). Так как газон готовили к матчам сборной Украины, «Львову» не разрешили играть на «Арене Львов», и в связи с этим команда две недели не имела необходимой игровой практики. Легко ли это для команды? Могу сказать, что это не так просто, как кажется. Это очень сложно. Никакие тренировки, двухсторонки и товарищеские матчи не идут ни в какое сравнение с официальными играми.
  Уровень мастерства у игроков «Шахтера» очень высок. Психологически от этого поединка львовская команда может получить только позитив. Могут они взять очки? Да, могут! А что им терять? Могут также набраться опыта в игре с командой, которая представляет Украину в еврокубках. Можно сравнить свой уровень в матче с таким сильным соперником.
  Есть ли шансы у галичан взять очки? Шансы теоретически есть всегда. Но в данной ситуации – это сделать очень сложно, потому что «Шахтер» покинул Лигу Европы, проиграв в обоих матчах «Роме», а до этого также вылетел из Кубка Украины, уступив «Агробизнесу». Теперь главная задача «горняков» - это чемпионство в УПЛ. Будет ли ротация состава у «Шахтера»? Думаю, небольшая будет, но экспериментировать они не будут. Хотя в старте могут появиться футболисты, которые в поединке с «Ромой» были на замене.
  «Шахтер» будет стараться в рамках УПЛ вообще не терять очки, чтобы постараться догнать «Динамо». Покажите мне человека, который скажет, что «Шахтер» потеряет в матче со «Львовом» очки? Кроме фанатов «Львова». Но молодцы, что львовские фанаты этого хотят, это нормальная ситуация. Но «Шахтер» хочет взять три очка. Недооценки с их стороны не будет, так как в еврокубках они проиграли, а ребятам из сборных захочется показать, что они в хорошем тонусе», – сказал Грозный.
  Матч «Львов» – «Шахтер» состоится 21 марта. Начало встречи - в 17:00.
  Це прикол такий? Тільки назви команд поміняли?
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності