ДЕ БРЮЙНЕ: «Наша суха серія важлива для Едерсона і захисників»

Хавбек «Манчестер Сіті» названий найкращим гравцем матчу проти «Боруссії» М

718
1

Півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне прокоментував перемогу над «Боруссією» М (2:0) в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Нам дуже допоміг успішний початок гри. З перших хвилин ми вичікували, а потім забили два м'ячі і відчули себе впевнено. Ми контролювали гру, і у нас були моменти у другому таймі. Він був не таким яскравим, але це природно.

Дуже важливо надійно діяти в захисті та показувати командну гру. Наша суха серія важлива для Едерсона і захисників. Легше грати, коли не пропускає.

В атаці ми намагаємося входити в штрафну. Це роблять різні гравці, в різних місцях. Іноді буває складно. Якщо грають Хесус і Агуеро, це їх завдання, якщо їх немає, ми займаємо схожі позиції, і це працює».