Ольга Харлан виступить тільки в індивідуальних змаганнях

4733
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Ольга Харлан

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях вперше залишилися без командної ліцензії на Олімпійські ігри. На етапі Кубка світу в Будапешті українки посіли лише восьме місце, що не дозволило здобути путівку в Токіо-2020.

Після закінчення Кубка світу Україна в світовому рейтингу займає шосте місце. А найкращою європейською командою, яка не входить в топ-4, стала Угорщина, у якої п'ятий рядок рейтингу.

Єдиною українською шаблісткою на майбутній Олімпіаді буде перший номер світового рейтингу Ольга Харлан, яка цього разу виступить тільки в індивідуальних змаганнях.

Змагання в командній шаблі на Олімпійських іграх будуть проводитися лише втретє. У 2008 році українки стали першими в історії олімпійськими чемпіонками, а в 2016-м Харлан і компанія завоювали срібні медалі. У Лондоні, який приймав Ігри в 2012 році, медалі в командній шаблі не розігрувалися.