Украинские саблистки впервые остались без командной лицензии на Олимпиаду

Ольга Харлан выступит только в индивидуальных соревнованиях

Украинские саблистки впервые остались без командной лицензии на Олимпиаду
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ольга Харлан

Женская сборная Украины по фехтованию на саблях впервые остались без командной лицензии на Олимпийские игры. На этапе Кубка мира в Будапеште украинки заняли лишь восьмое место, что не позволило добыть путевку в Токио-2020.

По окончанию Кубка мира Украина в мировом рейтинге занимает шестое место. А лучшей европейской командой, не входящей в топ-4, стала Венгрия, у которой пятая строчка рейтинга.

Единственной украинской саблисткой на предстоящей Олимпиаде будет первый номер мирового рейтинга Ольга Харлан, которая в этот раз выступит только в индивидуальных соревнованиях.

Соревнования в командной сабле на Олимпийских играх будут проводиться всего лишь третий раз. В 2008 году украинки стали первыми в истории олимпийскими чемпионками, а в 2016-м Харлан и компания завоевали серебряные медали. В Лондоне, который принимал Игры в 2012 году, медали в командной сабле не разыгрывались.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Антон Корзун
    online
      Антон Корзун, 18.03.2021 20:20
    0
    Менше потрібно було з італійцем любощами займатися , а так і сама зганьбилася і партнерок по команді підставила.
    олег инкогнито
    online
      олег инкогнито, 16.03.2021 17:32
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    в країні економічна криза і надовго-владним органам не до спорту-олігархат не дуже то розуміється в спорті(хіба що в футболі
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.03.2021 13:58
    +4
    Пусть это будет "сакральная жертва" на пути Харлан к личной победе на Олимпиаде !!!!
    scorpio16
      scorpio16, 16.03.2021 12:41
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    Нормативи в школі є , але вони тільки на папері. Зараз все більше дітей з вадами серця і вчителі приймають рішення краще дати щось таке спокійне ніж там стрибати бігати , спитав в свого брата скільки людей займаються спортом професійним ( 11й клас) на що у відповідь почув цифру 2 , всі інші мають другу групу , якщо я не помиляюся , яким навантаження знизили.
    vizuals
    online
      vizuals, 16.03.2021 10:48
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    У принципі ще непогано виглядала Карвацька. Та, що справа на фото..Лле вона або народила або ще щось - не в курсі її пригод
    molbuk.ua/uploads/posts/2016-08/1471213904_kravatska-olena-hakrlan.jpg
    vizuals
    online
      vizuals, 16.03.2021 10:40
    +1
    О це новина. Як спромоглися то ще
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    Bismuth
      Bismuth, 16.03.2021 10:16
    +2
    Уже 7 лет на старом порохе выступают.)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 16.03.2021 10:13
    -2
    Казалось бы,министр спорта Гутцайт- бывший фехтовальщик, а фехтование в Украине- в полном загоне, вот даже наши саблистки не попали в Токио... Может что-то в министерстве поменять нужно? Кроме того, что откаты со спортсменов брать,еще и создавать нормальные условия для них надо...
    Vbolivalnyk-Peter
      Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 16.03.2021 13:58
    +4
    Пусть это будет "сакральная жертва" на пути Харлан к личной победе на Олимпиаде !!!!
    Bismuth
      Bismuth, 16.03.2021 10:16
    +2
    Уже 7 лет на старом порохе выступают.)
    vizuals
    online
      vizuals, 16.03.2021 10:48
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    У принципі ще непогано виглядала Карвацька. Та, що справа на фото..Лле вона або народила або ще щось - не в курсі її пригод
    molbuk.ua/uploads/posts/2016-08/1471213904_kravatska-olena-hakrlan.jpg
    vizuals
    online
      vizuals, 16.03.2021 10:40
    +1
    О це новина. Як спромоглися то ще
    Антон Корзун
    online
      Антон Корзун, 18.03.2021 20:20
    0
    Менше потрібно було з італійцем любощами займатися , а так і сама зганьбилася і партнерок по команді підставила.
    scorpio16
    online
      scorpio16, 16.03.2021 12:41
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 16.03.2021 10:28
    Це чергове свідчення того, що крім Харлан більше немає достойної спортсменки. Скільки років наша неодноразова призерка чемпіонатів Світу, Європи та ОІ може наодинці на собі тягти команду. Чому немає достойної заміни? У нас усе так у спорті - видає результат людина те завдяки допомозі держави, а завдяки власному шаленому таланту та фанатичній любові до спорту. Чи є у нас бодай один спортсмен, про якого наше мін молодь-спорт може сказати:" Ось цього спортсмена ми виростили та зробили чемпіоном....?" Напевно жодного такого немає. Проте "по-хер-ти" породи праці інших людей - це запросто. Куди дівся Хокей, Санний спорт, Фігурне катання, Лижний спорт. Де наше плавання, ЖІНОЧИЙ ГАНДБОЛ!!! (Наша ж команда була призеркою ОІ та чемпіонату Європи). Де наші легкоатлети ( окрім дівчат-стрибунів)... Люди схаменіться. Скоро в школах уроків фізкультури не буде (нормативів вже в школах немає...)!!!
    Нормативи в школі є , але вони тільки на папері. Зараз все більше дітей з вадами серця і вчителі приймають рішення краще дати щось таке спокійне ніж там стрибати бігати , спитав в свого брата скільки людей займаються спортом професійним ( 11й клас) на що у відповідь почув цифру 2 , всі інші мають другу групу , якщо я не помиляюся , яким навантаження знизили.