Обертілліях-2021. Лесюк посів 5 місце в другому спринті

Весь п'єдестал пошани зайняли норвежці

Обертілліях-2021. Лесюк посів 5 місце в другому спринті
© Український біатлон. Тарас Лесюк

В австрійському Обертілліаху в рамках п'ятого етапу Кубка IBU відбулася друга чоловіча спринтерська гонка.

Найкращим у складі збірної України став Тарас Лесюк, який з чистою стрільбою посів 5 місце.

Решта українців не потрапили у топ-20. Весь п'єдестал пошани зайняли норвежці.

Результати гонки:

1.  Філіп Андерсен  (0+1)  22:25,0
2.  Сіверт Гутторм Баккен  (0+0)  +4,0
3.  Александер-Ф'єльд Андерсен  (0+0)  +6,0
      ...
5.  Тарас Лесюк  (0+0)  +36,3
22.  Руслан Ткаленко  (1+1)  +1:09,9
41.  Денис Насико  (2+2)  +1:50,6
53.  Андрій Доценко  (0+3)  +2:03,7
80.  Руслан Бригадир  (0+2)  +2:45,8

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dadlismit
    online
      dadlismit, 13.03.2021 14:26
    +1
    А кто минусует ? Поклонники таланта Бригадира ? Тогда объясните аргументированно, что данное недоразумение делает в сборной с такими результатами ?
    dadlismit
    online
      dadlismit, 13.03.2021 14:17
    0
    Бригадира в колхоз огурцы собирать И на пушечный выстрел не подпускать к биатлону, чтобы не позорил данный вид спорта
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 13.03.2021 14:15
    +1
    Насико 25+, Лесюк 25-. На перспективу кращий Лесюк. Насико хоч і має достатню швидкість, та стрільба досить погана. На кубку світу і ця його швидкість замала, а четвертим на естафету такі показники погані.
    Ihor86
      Ihor86, 13.03.2021 12:56
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Что делает в команде так званый Бригадир? Днище полное.В следующем сезоне Насыко нужно брать в первую команду вместо Тищенко. Он более перспективен
    dadlismit
    online
      dadlismit, 13.03.2021 14:26
    +1
    А кто минусует ? Поклонники таланта Бригадира ? Тогда объясните аргументированно, что данное недоразумение делает в сборной с такими результатами ?
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 13.03.2021 14:15
    +1
    Насико 25+, Лесюк 25-. На перспективу кращий Лесюк. Насико хоч і має достатню швидкість, та стрільба досить погана. На кубку світу і ця його швидкість замала, а четвертим на естафету такі показники погані.
    Ihor86
      Ihor86, 13.03.2021 12:56
    +1