09.03.2021 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 3:2 2 : 2

ЛОПЕТЕГІ: «Севілья перевершила Боруссію Д в трьох таймах з чотирьох»

Головний тренер «Севільї» прокоментував матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

896
1

Головний тренер «Севільї» Хулен Лопетегі прокоментував матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Боруссії» Д (2:2):

«Ми могли пройти далі, і ми заслуговували цього. Команда зіграла чудово у всіх сенсах: відмінно атакувала, добре захищалася, показала бажання і характер. Шкода, що ми не були винагороджені за це. Ми перевершили «Боруссію» в трьох таймах з чотирьох.

Я думаю, ніхто не може дорікнути нас в поганій грі або у відсутності характеру і волі до перемоги. Не давши супернику створити практично жодного моменту, ми програвали два м'ячі. Ось чому я вважаю, що настрій, бойовий дух і воля до перемоги команди були на такому високому рівні сьогодні.

Було складно змиритися з тим, що після першого тайму ми поступалися з рахунком 0:1, адже ми були кращими. Команда продовжувала вірити в перемогу навіть після другого голу суперника. Ми засмучені і розчаровані. Чесно кажучи, я вважаю, що ми не заслужили цього. Ми хотіли порадувати наших уболівальників. Ми збережемо той настрій, характер і волю до перемоги, які команда показала сьогодні».