ЗІНЧЕНКО: «МанСіті потрібно вчитися відіграватися. Звикли забивати першими»

Український гравець незадоволений матчем проти МЮ

3520
10

У матчі АПЛ «Манчестер Сіті» програв «Манчестер Юнайтед» 0:2, перервавши серію з 21-ї поспіль перемог. Українець Олександр Зінченко вважає, що команді потрібно навчитися робити камбеки.

«Все пішло зі старту матчу. Невдалий початок, пропустили на 1-й хвилині. Далі, я вважаю, ми грали краще, ніж МЮ, але не забили. У таких великих матчах треба реалізовувати шанси. МЮ одна з найкращих команд, вони організовані в обороні. Нам потрібно вчитися, як робити камбеки після того, як пропускаємо першими. «Сіті» звик забивати першим, а після цього грати простіше».

«А нам не вистачало вирішального пасу і вирішального удару. Ми все ще беремо участь у всіх турнірах і хочемо виграти їх всі. А така поразка має стати стимулом, адже попереду ще багато матчів», - сказав Зінченко.

Незважаючи на поразку, команда Хосепа Гвардіоли випереджає МЮ на 11 очок.