ЗІНЧЕНКО: «МанСіті потрібно вчитися відіграватися. Звикли забивати першими»

Український гравець незадоволений матчем проти МЮ

ЗІНЧЕНКО: «МанСіті потрібно вчитися відіграватися. Звикли забивати першими»
© Getty Images/Global Images Ukraine

У матчі АПЛ «Манчестер Сіті» програв «Манчестер Юнайтед» 0:2, перервавши серію з 21-ї поспіль перемог. Українець Олександр Зінченко вважає, що команді потрібно навчитися робити камбеки.

«Все пішло зі старту матчу. Невдалий початок, пропустили на 1-й хвилині. Далі, я вважаю, ми грали краще, ніж МЮ, але не забили. У таких великих матчах треба реалізовувати шанси. МЮ одна з найкращих команд, вони організовані в обороні. Нам потрібно вчитися, як робити камбеки після того, як пропускаємо першими. «Сіті» звик забивати першим, а після цього грати простіше».

«А нам не вистачало вирішального пасу і вирішального удару. Ми все ще беремо участь у всіх турнірах і хочемо виграти їх всі. А така поразка має стати стимулом, адже попереду ще багато матчів», - сказав Зінченко.

Незважаючи на поразку, команда Хосепа Гвардіоли випереджає МЮ на 11 очок.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    junglewolf
    online
      junglewolf, 10.03.2021 20:00
    0
    Юнайтед до сих пор отрыгивается?
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 08.03.2021 17:06
    -2
    OKs100, 08.03.2021 15:26
    Снова критика Гвардиолы. Значит до конца лета он вряд ли выйдет на поле.
    Причем ту Гвардиола? Или он должен был выйти на поле и забивать? Так он не играл атакующего игрока никогда...
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 08.03.2021 17:05
    +1
    Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    І чим же? Зміна грає і досить непогано, тому не порівнюй
    Абы пернуть в лужу. Не обращай внимание на таких. Тут большая половина не смотрела матчи АПЛ, Но вонь лезет изо всех щелей.
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    0
    Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    І чим же? Зміна грає і досить непогано, тому не порівнюй
    Зіна*
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    +4
    Владимир Коновалец, 08.03.2021 16:38
    Цей Зінченко почав нагадувати мені ще одного ватника - Тимощука, коли той іноді виходив на поле у складі Баварії.
    І чим же? Зміна грає і досить непогано, тому не порівнюй
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 08.03.2021 16:38
    -5
    Цей Зінченко почав нагадувати мені ще одного ватника - Тимощука, коли той іноді виходив на поле у складі Баварії.
    Cruijff
    online
      Cruijff, 08.03.2021 16:25
    0
    Забагато думок від гравця з плаваючим місцем в основі ..
    Орест Орищишин
    online
      Орест Орищишин, 08.03.2021 16:24
    +4
    Зінченко провів гру на хорошому рівні і не його вина у 2 голах. Ман.Сіті цей матч на користь, бо після 21 перемоги в багатьох гравців появилась "невиправдана самовпевненість переможця" а МЮ вміло їх за це наказав на 1-ій хв. матчу.
    OKs100
    online
      OKs100, 08.03.2021 15:26
    -5
    Снова критика Гвардиолы. Значит до конца лета он вряд ли выйдет на поле.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.03.2021 14:15
    +4
    Пробил круто Зина в первом тайме
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    +4
    Владимир Коновалец, 08.03.2021 16:38
    Цей Зінченко почав нагадувати мені ще одного ватника - Тимощука, коли той іноді виходив на поле у складі Баварії.
    І чим же? Зміна грає і досить непогано, тому не порівнюй
    Орест Орищишин
    online
      Орест Орищишин, 08.03.2021 16:24
    +4
    Зінченко провів гру на хорошому рівні і не його вина у 2 голах. Ман.Сіті цей матч на користь, бо після 21 перемоги в багатьох гравців появилась "невиправдана самовпевненість переможця" а МЮ вміло їх за це наказав на 1-ій хв. матчу.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 08.03.2021 14:15
    +4
    Пробил круто Зина в первом тайме
    Ukraine Donetsk
    online
      Ukraine Donetsk, 08.03.2021 17:05
    +1
    Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    І чим же? Зміна грає і досить непогано, тому не порівнюй
    Абы пернуть в лужу. Не обращай внимание на таких. Тут большая половина не смотрела матчи АПЛ, Но вонь лезет изо всех щелей.
    junglewolf
    online
      junglewolf, 10.03.2021 20:00
    0
    Юнайтед до сих пор отрыгивается?
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 08.03.2021 16:40
    0