ВІДЕО. Королева ночі. Як Різатдінова спародіювала Полякову

Колишня гімнастка взяла участь в шоу на телеканалі «1+1»

ВІДЕО. Королева ночі. Як Різатдінова спародіювала Полякову
© facebook.com/lipsyncbattle.ua

Колишня гімнастка Ганна Різатдінова стала учасницею проекту «Lypsynk Battle» на телеканалі «1+1».

Формат проекту передбачає перетворення відомих людей в зірок шоу-бізнесу. Завдання учасників - максимально переконливо відтворити пісню, копіюючи міміку, зовнішній вигляд, манеру триматися на сцені оригінального виконавця хіта.

На сцені «Ліпсінк Батл» Різатдінова виконала пісню української виконавиці Олі Полякової «Королева ночі».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(109 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    katun2
    online
      katun2, 08.03.2021 21:36
    +1
    Вы уверенны что это новость для спортивного сайта?
    Trollface
    online
      Trollface, 08.03.2021 20:26
    +1
    Новая рубрика, новости шоу бизнеса.
    zelia73
      zelia73, 08.03.2021 10:08
    +1
    всех кротовских девочек сайта с праздником---любили--любим и будем любить
    shoko
      shoko, 08.03.2021 03:08
    +2
    Влад Кириченко, 07.03.2021 10:10
    Свитолина? Рядом с Потапом? Решила в шоуменки податься??) Жаль...
    Так возраст уже.. через пару лет тридцатник.. для шоумена самое то почву уже готовить, а в спорте уже пенсия скоро.. судя по отсутствию игры..
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 07.03.2021 11:36
    +1
    Влад Кириченко, 07.03.2021 10:10
    Свитолина? Рядом с Потапом? Решила в шоуменки податься??) Жаль...
    Так она из шоу-биза и не вылезала
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 07.03.2021 11:35
    0
    Ну как исполнила... Фанеру под фанеру станцевала. Похоже.
    Влад Кириченко
      Влад Кириченко, 07.03.2021 10:10
    +5
    Свитолина? Рядом с Потапом? Решила в шоуменки податься??) Жаль...
    Влад Кириченко
    online
      Влад Кириченко, 07.03.2021 10:10
    +5
    Свитолина? Рядом с Потапом? Решила в шоуменки податься??) Жаль...
    shoko
      shoko, 08.03.2021 03:08
    +2
    Влад Кириченко, 07.03.2021 10:10
    Свитолина? Рядом с Потапом? Решила в шоуменки податься??) Жаль...
    Так возраст уже.. через пару лет тридцатник.. для шоумена самое то почву уже готовить, а в спорте уже пенсия скоро.. судя по отсутствию игры..
    katun2
    online
      katun2, 08.03.2021 21:36
    +1
    Вы уверенны что это новость для спортивного сайта?
    Trollface
    online
      Trollface, 08.03.2021 20:26
    +1
    Новая рубрика, новости шоу бизнеса.
    zelia73
    online
      zelia73, 08.03.2021 10:08
    +1
    всех кротовских девочек сайта с праздником---любили--любим и будем любить
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 07.03.2021 11:36
    +1
    Влад Кириченко, 07.03.2021 10:10
    Свитолина? Рядом с Потапом? Решила в шоуменки податься??) Жаль...
    Так она из шоу-биза и не вылезала
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 07.03.2021 11:35
    0
    Ну как исполнила... Фанеру под фанеру станцевала. Похоже.