У групі СЕХА-Ліги запоріжці йдуть без поразок

4307
2
twitter.com

Запорізький «Мотор» провів свій третій поєдинок в СЕХА-Лізі - і здобув третю перемогу поспіль. Після матчу Ліги чемпіонів з «Барсою» команда не стала повертатися в Україну, а відправилася прямо в Хорватію на матч з «Нексе».

Гості розпочали гру мляво і дозволили супернику відірватися в рахунку. Після чого запорожцям довелося наздоганяти «Нексе». До перерви зробити цього не вдалося, і перший тайм завершився з перевагою господарів - 17:15.

Однак друга половина зустрічі пройшла під диктовку «Мотора». Українська команда не тільки зрівняла рахунок, а й добилася упевненої перемоги - 28:35.

«Мотор» одноосібно очолив турнірну таблицю групи В. Наступний поєдинок запорожці також проведуть в гостях: 20 березня вони зіграють проти «Вардара».