Квітова вдруге обіграла Мугурусу у фіналі турніру в Досі

Три роки тому їхня зустріч в Катарі також завершилася перемогою чеської тенісистки

Квітова вдруге обіграла Мугурусу у фіналі турніру в Досі
© Jimmie48 Photography. Гарбінє Мугуруса і Петра Квітова

На турнірі WTA 500 в Досі відбувся фінальний матч.

Четвертий номер посіву Петра Квітова в поєдинку за титул з величезною перевагою здолала екс-першу ракетку світу Гарбінє Мугурусу.

Доха. Фінал

 Петра Квитова [4] –  Гарбінє Мугуруса – 6:2, 6:1

Цікаво, що три роки тому був аналогічний склад учасниць фінального матчу в Досі. І тоді теж перемогла чешка, тільки у трьох сетах. Минулого року Петра також була в одному кроці від перемоги, але поступилася у фіналі Аріні Соболенко.

На даний момент Квітова має п'ятиматчеву переможну серію проти Мугуруси. Єдина перемога іспанки над чешкою датована 2015-м роком.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vital
      vital, 07.03.2021 04:55
    +1
    Теж радий за Петру. Чешка давно вже нічого не вигравала. На подвійному чемпіоншіпболі Квітова так розхвилювалася, що аж допустила подвійну помилку. Добре що тоді іспанці не вдалося реалізувати брейкпойнт, а то хто зна чи не стався б її камбек. Бо Петра вже матч із 3-ма сетами не факт що би витягнула.
    Elis
      Elis, 06.03.2021 21:19
    +1
    captain2009, 06.03.2021 20:13
    Привіт, Еліс! Радий знову Вас чути! ) Що було цікаво - Петра не намгалася в цьому матчі з кожного м'яча атакувати. В декількох важливих моментах вона терпіла до останнього. І ще класно вона тримала Гарбі на задній лінії, не даваючи суперниці входити в корт. Дуже чітко сьогодні Квітова виконала план на гру, так що золоту пташку не за красиві очі отримала )
    Так, гарний мала план на гру. Гарбі змушена була сама йти в атаку з задньої лінії і багато помилялась по довжині.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 06.03.2021 20:59
    0
    Певно, в кожної топ-тенісистки є "свій" турнір. У Квітової це Доха - перемога, фінал, перемога. Давно вже нічого не показувала, програвала Подоросці, Кірсті, Роджерс, Бузковой, а тут взяла й виграла.
    Але хочу взагалі про інше.
    Паралельно Ліон, де Костюк знялася, Завацька як прийшла випадково до першого кола, так й пішла. Натомість Таусон через кваліфікацію (!) дійшла до свого першого фіналу WTA, та й завтра, як на мене фаворит, тобто має всі шанси на свій перший титул, півтора місяці тому вже обігрувала Голубіц у фіналі. А вона ж молодша за Марту!
    Як завжди "ни на что не намекаю, просто песенку пою".
    captain2009
    online
      captain2009, 06.03.2021 20:13
    +1
    Elis, 06.03.2021 20:02
    Привіт, Капітане! Теж вболівала за Петру. Молодчина, провела справді хороший турнір. Показала дуже гарну гру проти Контавейт, хоч та склала гідну конкуренцію. Щиро радію за Петру, абсолютно заслужена перемога.
    Привіт, Еліс! Радий знову Вас чути! ) Що було цікаво - Петра не намгалася в цьому матчі з кожного м'яча атакувати. В декількох важливих моментах вона терпіла до останнього. І ще класно вона тримала Гарбі на задній лінії, не даваючи суперниці входити в корт. Дуже чітко сьогодні Квітова виконала план на гру, так що золоту пташку не за красиві очі отримала )
    Elis
      Elis, 06.03.2021 20:02
    +1
    captain2009, 06.03.2021 19:15
    Браво, Петра! Вітання з перемогою! Завжди вболіваю за Квітову, тому сьогодні щиро зрадів її перемозі! Змусила іспанку багато помилятися, розвалила її гру і заслуженно перемогла. Двадцять восьма перемога в кар'єрі, і сподіваюся, що далеко не остання.
    Привіт, Капітане! Теж вболівала за Петру. Молодчина, провела справді хороший турнір. Показала дуже гарну гру проти Контавейт, хоч та склала гідну конкуренцію. Щиро радію за Петру, абсолютно заслужена перемога.
    captain2009
    online
      captain2009, 06.03.2021 19:15
    +4
    Браво, Петра! Вітання з перемогою! Завжди вболіваю за Квітову, тому сьогодні щиро зрадів її перемозі! Змусила іспанку багато помилятися, розвалила її гру і заслуженно перемогла. Двадцять восьма перемога в кар'єрі, і сподіваюся, що далеко не остання.
    captain2009
    online
      captain2009, 06.03.2021 19:15
    +4
    Браво, Петра! Вітання з перемогою! Завжди вболіваю за Квітову, тому сьогодні щиро зрадів її перемозі! Змусила іспанку багато помилятися, розвалила її гру і заслуженно перемогла. Двадцять восьма перемога в кар'єрі, і сподіваюся, що далеко не остання.
    vital
    online
      vital, 07.03.2021 04:55
    +1
    Теж радий за Петру. Чешка давно вже нічого не вигравала. На подвійному чемпіоншіпболі Квітова так розхвилювалася, що аж допустила подвійну помилку. Добре що тоді іспанці не вдалося реалізувати брейкпойнт, а то хто зна чи не стався б її камбек. Бо Петра вже матч із 3-ма сетами не факт що би витягнула.
    Elis
      Elis, 06.03.2021 21:19
    +1
    captain2009, 06.03.2021 20:13
    Привіт, Еліс! Радий знову Вас чути! ) Що було цікаво - Петра не намгалася в цьому матчі з кожного м'яча атакувати. В декількох важливих моментах вона терпіла до останнього. І ще класно вона тримала Гарбі на задній лінії, не даваючи суперниці входити в корт. Дуже чітко сьогодні Квітова виконала план на гру, так що золоту пташку не за красиві очі отримала )
    Так, гарний мала план на гру. Гарбі змушена була сама йти в атаку з задньої лінії і багато помилялась по довжині.
    captain2009
    online
      captain2009, 06.03.2021 20:13
    +1
    Elis, 06.03.2021 20:02
    Привіт, Капітане! Теж вболівала за Петру. Молодчина, провела справді хороший турнір. Показала дуже гарну гру проти Контавейт, хоч та склала гідну конкуренцію. Щиро радію за Петру, абсолютно заслужена перемога.
    Привіт, Еліс! Радий знову Вас чути! ) Що було цікаво - Петра не намгалася в цьому матчі з кожного м'яча атакувати. В декількох важливих моментах вона терпіла до останнього. І ще класно вона тримала Гарбі на задній лінії, не даваючи суперниці входити в корт. Дуже чітко сьогодні Квітова виконала план на гру, так що золоту пташку не за красиві очі отримала )
    Elis
      Elis, 06.03.2021 20:02
    +1
    captain2009, 06.03.2021 19:15
    Браво, Петра! Вітання з перемогою! Завжди вболіваю за Квітову, тому сьогодні щиро зрадів її перемозі! Змусила іспанку багато помилятися, розвалила її гру і заслуженно перемогла. Двадцять восьма перемога в кар'єрі, і сподіваюся, що далеко не остання.
    Привіт, Капітане! Теж вболівала за Петру. Молодчина, провела справді хороший турнір. Показала дуже гарну гру проти Контавейт, хоч та склала гідну конкуренцію. Щиро радію за Петру, абсолютно заслужена перемога.
    Sashamar
    online
      Sashamar, 06.03.2021 20:59
    0
    Певно, в кожної топ-тенісистки є "свій" турнір. У Квітової це Доха - перемога, фінал, перемога. Давно вже нічого не показувала, програвала Подоросці, Кірсті, Роджерс, Бузковой, а тут взяла й виграла.
    Але хочу взагалі про інше.
    Паралельно Ліон, де Костюк знялася, Завацька як прийшла випадково до першого кола, так й пішла. Натомість Таусон через кваліфікацію (!) дійшла до свого першого фіналу WTA, та й завтра, як на мене фаворит, тобто має всі шанси на свій перший титул, півтора місяці тому вже обігрувала Голубіц у фіналі. А вона ж молодша за Марту!
    Як завжди "ни на что не намекаю, просто песенку пою".