КОПОЛОВЕЦЬ: «У Мілевського були Ferrari, гарні жінки, а зараз він у Минаї»

Спортивний директор «Миная» розповів, як Артем поводиться у колективі

КОПОЛОВЕЦЬ: «У Мілевського були Ferrari, гарні жінки, а зараз він у Минаї»
© Футбол 2. Артем Мілевський

Спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець розповів, як форвард команди Артем Мілевський поводиться у новому колективі:

«Мілевський – шикарний футболіст. На мій погляд, гравцям «Миная» пощастило, що вони грають з таким футболістом. Де вони могли б бачити Артема Мілевського? У телевізорі. Маямі, Ferrari, Lamborghini, гарні жінки. Це ж реально так, а зараз він у нашій команді.

Всі думають, що він десь високо, а він звичайна людина. Він на своєму прикладі показує, чого можна досягати в футболі, які гроші можна заробляти. Відкрита людина з відкритою душею. Єдине, про що я шкодую, що не знав Мілю раніше, хоча б у Маямі мене звозив».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(845 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Faboth Dangerous
    online
      Faboth Dangerous, 02.04.2021 01:51
    +1
    VLytvyn, 07.03.2021 21:25
    Артем Мілевський-футболіст досить високого рівня.Не диавлячись ні на що він грає в Україні за команду Минай в УПЛ. Він щиро любить Україну і київське Динамо.Мені здається, ща київському Динамо, його керівництву, потрібно звернути увагу на нього та повернути в лоно його улюбленого київського Динамо.Він ДИНАМІВЕЦЬ!!!
    Да он хорошо играл в Динамо. И мог даже в будущем перейти в какой нибудь другой чемпионат, и топовый клуб. Но ты видел его отношение к команде, к тренировкам. Молод был глупый
    VLytvyn
      VLytvyn, 07.03.2021 21:25
    -1
    Артем Мілевський-футболіст досить високого рівня.Не диавлячись ні на що він грає в Україні за команду Минай в УПЛ. Він щиро любить Україну і київське Динамо.Мені здається, ща київському Динамо, його керівництву, потрібно звернути увагу на нього та повернути в лоно його улюбленого київського Динамо.Він ДИНАМІВЕЦЬ!!!
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 06.03.2021 12:40
    +4
    Кополовець схоже побухав з Мілею
    turist86
    online
      turist86, 06.03.2021 12:35
    +2
    Ну что ж, Пеле как Пеле,
    Объясняю Зине я,
    Ест Пеле крем-брюле
    Вместе с Жаирзинио.
    Я сижу на нуле,
    Дрянь купил жене — и рад.
    А у Пеле — "шевроле"
    В Рио-де-Жанейро.
    https://www.youtube.com/watch?v=BWX5n5UOf2U Высоцкий - Песенка про Пеле
    Zhez53
    online
      Zhez53, 06.03.2021 08:59
    +2
    Ощущение, что Колоповца сплошные комплексы...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 06.03.2021 07:56
    +10
    На сказку о золотой рыбке похоже.
    Только там корыто а здесь Минай
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 06.03.2021 07:56
    +10
    На сказку о золотой рыбке похоже.
    Только там корыто а здесь Минай
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 06.03.2021 12:40
    +4
    Кополовець схоже побухав з Мілею
    turist86
    online
      turist86, 06.03.2021 12:35
    +2
    Ну что ж, Пеле как Пеле,
    Объясняю Зине я,
    Ест Пеле крем-брюле
    Вместе с Жаирзинио.
    Я сижу на нуле,
    Дрянь купил жене — и рад.
    А у Пеле — "шевроле"
    В Рио-де-Жанейро.
    https://www.youtube.com/watch?v=BWX5n5UOf2U Высоцкий - Песенка про Пеле
    Zhez53
    online
      Zhez53, 06.03.2021 08:59
    +2
    Ощущение, что Колоповца сплошные комплексы...
    Faboth Dangerous
    online
      Faboth Dangerous, 02.04.2021 01:51
    +1
    VLytvyn, 07.03.2021 21:25
    Артем Мілевський-футболіст досить високого рівня.Не диавлячись ні на що він грає в Україні за команду Минай в УПЛ. Він щиро любить Україну і київське Динамо.Мені здається, ща київському Динамо, його керівництву, потрібно звернути увагу на нього та повернути в лоно його улюбленого київського Динамо.Він ДИНАМІВЕЦЬ!!!
    Да он хорошо играл в Динамо. И мог даже в будущем перейти в какой нибудь другой чемпионат, и топовый клуб. Но ты видел его отношение к команде, к тренировкам. Молод был глупый