Молодий воротар Динамо підписав контракт зі спонсором Шахтаря

Руслан Нещерет підписав контракт з торговою маркою Puma

Молодий воротар Динамо підписав контракт зі спонсором Шахтаря
© Instagram. Руслан Нещерет (у центрі)

Воротар «Динамо» Руслан Нещерет підписав контракт з виробником спортивного взуття і одягу – торговою маркою Puma.

Футбольний агент Олександр Карпов, представник ProStar Football Agency, повідомив: «Голкіпер ФК «Динамо» Київ Руслан Нещерет підписав спонсорську угоду з Puma на два роки. Цінуємо нашу співпрацю».

Виробником екіпіровки «Динамо» є компанія New Balance. А от Puma співпрацюватиме з «Шахтарем», розпочинаючи з сезону 2021/22.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nashwill
      Nashwill, 06.03.2021 07:02
    +1
    Forever_37, 05.03.2021 23:27
    Смотрю Нещерету динямо прививает шаромыжный стиль в одежде - кроссовки на босу ногу (денег-же на носки не хватает), джинсы с мусорки и футболка с сэконда
    Все ж краще, ніж у тебе - труси з мусорки,а на носки ще не насосав Як твої хвостаті клієнти, тварь?
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 06.03.2021 02:00
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Віталій Яценко, 05.03.2021 23:27
    А що Пума співпрацює лише із шахтою? Мілан, Ман Сіті, Борусія Дортмунд.... А Неймар як посмів підписати контракт із Пумою, коли у ПСЖ форма від Найк)) Вміють у нас роздути з мухи слона))
    Эта заплатка ржавым киприотам на порванную задницу после того как их Агробизнес в грубой форме... пусть хоть чему-то радуются .
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 05.03.2021 23:27
    +6
    А що Пума співпрацює лише із шахтою? Мілан, Ман Сіті, Борусія Дортмунд.... А Неймар як посмів підписати контракт із Пумою, коли у ПСЖ форма від Найк)) Вміють у нас роздути з мухи слона))
    Forever_37
      Forever_37, 05.03.2021 23:27
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Смотрю Нещерету динямо прививает шаромыжный стиль в одежде - кроссовки на босу ногу (денег-же на носки не хватает), джинсы с мусорки и футболка с сэконда
    MAD MOLE
      MAD MOLE, 05.03.2021 23:27
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Forever_37, 05.03.2021 23:11
    Нищерет на фото слева, в синем платье
    Trasher311987
      Trasher311987, 05.03.2021 23:24
    +4
    А ещё это спонсор Ман Сити.))))
    Forever_37
      Forever_37, 05.03.2021 23:11
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Нищерет на фото слева, в синем платье
    Віталій Яценко
    online
      Віталій Яценко, 05.03.2021 23:27
    +6
    А що Пума співпрацює лише із шахтою? Мілан, Ман Сіті, Борусія Дортмунд.... А Неймар як посмів підписати контракт із Пумою, коли у ПСЖ форма від Найк)) Вміють у нас роздути з мухи слона))
    Trasher311987
      Trasher311987, 05.03.2021 23:24
    +4
    А ещё это спонсор Ман Сити.))))
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 06.03.2021 02:00
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Віталій Яценко, 05.03.2021 23:27
    А що Пума співпрацює лише із шахтою? Мілан, Ман Сіті, Борусія Дортмунд.... А Неймар як посмів підписати контракт із Пумою, коли у ПСЖ форма від Найк)) Вміють у нас роздути з мухи слона))
    Эта заплатка ржавым киприотам на порванную задницу после того как их Агробизнес в грубой форме... пусть хоть чему-то радуются .
    Nashwill
      Nashwill, 06.03.2021 07:02
    +1
    Forever_37, 05.03.2021 23:27
    Смотрю Нещерету динямо прививает шаромыжный стиль в одежде - кроссовки на босу ногу (денег-же на носки не хватает), джинсы с мусорки и футболка с сэконда
    Все ж краще, ніж у тебе - труси з мусорки,а на носки ще не насосав Як твої хвостаті клієнти, тварь?