Вводиться нове правило! Випадкова гра рукою – більше у атаці не порушення

На це рішення явно вплинув епізод з матчу АПЛ «Фулхем» – «Тоттенхем»

Вводиться нове правило! Випадкова гра рукою – більше у атаці не порушення
© Getty Images/Global Images Ukraine

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) оголосила, що вносяться зміни в правила гри рукою.

Нова редакція відповідного пункту правил виглядає так:

«Випадкова гра рукою, в результаті якої партнер по команді забиває гол або має можливість забити гол, більше не буде вважатися порушенням».

На це рішення явно вплинув епізод з матчу АПЛ між командами «Фулхем» і «Тоттенхем» (0:1). Арбітр поєдинку скасував гол, який забив Джош Маджа.

М'яч потрапив у руку Маріо Леміна після виносу захисником «Тоттенхема». Рука Леміна перебувала у природному положенні, і гра рукою явно була ненавмисною.

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — IFAB

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Shunya|Kh
    online
      Shunya|Kh, 06.03.2021 13:59
    0
    В цьому випадку це зрозуміло: рука притиснута і в природному положенні. А як що до руки в Ліверпуль - Челсі?
    lenares85
    online
      lenares85, 06.03.2021 10:52
    0
    за такую руку не дают он че судья проплаченый, зачем какие то изменения рука прижата к корпусу, а Шахтеру не дают если рука и от корпуса но мяч с блтзкого растояния попал
    Мы-най
      Мы-най, 06.03.2021 10:04
    +1
    Теперь Монзуль ещё дольше будет стоять у монитора.
    samird
    online
      samird, 06.03.2021 09:49
    +1
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 06.03.2021 00:21
    Давно пора, а то Степаненко лежит в своей штрафной, мяч попадает ему в руку, и козел со свистом назначает пенальти в ворота сборной Украины
    Какое отношение эпизод со Степаненко имеет к данным изменениям?
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 06.03.2021 07:43
    0
    В Україні подібні епізоди "на руку", бо зараховуватимуть як кому вигідно, ще одна "лазійочка" для посіпак рижих...
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 06.03.2021 01:01
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 06.03.2021 00:21
    Давно пора, а то Степаненко лежит в своей штрафной, мяч попадает ему в руку, и козел со свистом назначает пенальти в ворота сборной Украины
    Не, это только нападения касается. Если случайно сыграл в ЧУЖОЙ штрафной площадке.
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!
      Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 06.03.2021 00:21
    +5
    Давно пора, а то Степаненко лежит в своей штрафной, мяч попадает ему в руку, и козел со свистом назначает пенальти в ворота сборной Украины
    avk2307
    online
      avk2307, 05.03.2021 23:59
    +5
    Моуриньо промолчал почему то.
    Alehandro
      Alehandro, 05.03.2021 23:47
    +6
    Фулхему от этого лечге не стало)
    Forever_37
      Forever_37, 05.03.2021 23:32
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Смотрел этот матч. Видел этот эпизод. Там вообще рука прижатая была. Но судейка как обычно симпатизирует грандам, поэтому три два рас
    Alehandro
      Alehandro, 05.03.2021 23:47
    +6
    Фулхему от этого лечге не стало)
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 06.03.2021 01:01
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 06.03.2021 00:21
    Давно пора, а то Степаненко лежит в своей штрафной, мяч попадает ему в руку, и козел со свистом назначает пенальти в ворота сборной Украины
    Не, это только нападения касается. Если случайно сыграл в ЧУЖОЙ штрафной площадке.
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!
      Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 06.03.2021 00:21
    +5
    Давно пора, а то Степаненко лежит в своей штрафной, мяч попадает ему в руку, и козел со свистом назначает пенальти в ворота сборной Украины
    avk2307
    online
      avk2307, 05.03.2021 23:59
    +5
    Моуриньо промолчал почему то.
    Мы-най
      Мы-най, 06.03.2021 10:04
    +1
    Теперь Монзуль ещё дольше будет стоять у монитора.
    samird
    online
      samird, 06.03.2021 09:49
    +1
    Семенец & Иванисеня СПАСИБО!, 06.03.2021 00:21
    Давно пора, а то Степаненко лежит в своей штрафной, мяч попадает ему в руку, и козел со свистом назначает пенальти в ворота сборной Украины
    Какое отношение эпизод со Степаненко имеет к данным изменениям?
    Shunya|Kh
    online
      Shunya|Kh, 06.03.2021 13:59
    0
    В цьому випадку це зрозуміло: рука притиснута і в природному положенні. А як що до руки в Ліверпуль - Челсі?
    lenares85
    online
      lenares85, 06.03.2021 10:52
    0
    за такую руку не дают он че судья проплаченый, зачем какие то изменения рука прижата к корпусу, а Шахтеру не дают если рука и от корпуса но мяч с блтзкого растояния попал
    OLEXANDER
    online